eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 417418419420421 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:13
  Benden değilde yakın bir abimden istemişler.20 yasındayım burda üvey babamla kalıyorum Türkiyeye gelip evlenmek istiyorum ama param yok para gönder yanına geleyim demiş hatun kişi.Bizimkide ben burda 4 kişi bir otel odasında kalıyorum sen para gönder ben babanla kalırım demişBig%20smileParanın miktarını ve cinsini konuşmamışlar sanırım.
S.nalbant
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:15
Bulgarların +300 lü birşeylerdi +359 olması lazım sanırım. Bir ara bana iyi dadanmışlardı :) Arkadaşlar, akrabalar kime sorsam hepsini aramışlardı bu yakınlarda aramıyorlar :)
Her zaman her yerde
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:17
Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama genellikle 1 kere çağrı atıp kapatıyorlar bazı kişilerde merak edip geri arayınca hatunlar hayat hikayesini anlatmaya başlıyor bu sırada da kontörler aniden sıfırlanıyor faturalıysa daha fena :)
Her zaman her yerde
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:18
Alıntı yapılan alyans999

....sen para gönder ben babanla kalırım demiş....

KKŞ den Kadir Gülenin kulakları çınlasın...
''Bizzimleee kimseee başşa çıkkamaaaaaz''....

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:26
Alıntı yapılan Dorylaion

Murat ortalama bir laptop bu yazdığın özellikler. 1,75 Ram'i nasıl elde etmişler hayret. 3 yere mi Ram koymuşlar nedir? 1+512+256  ancak o eder. Herhalde 2 Gb'dir Ram'i? Yapacağın işlemlere göre iş değişir ama ekran kartını da öğrenirsen daha iyi olur, fiyat için ise ekran boyutunu yazman gerek. Packardd Bell Türkiye'de daha önce fazla ünlü olmayan ama son senelerde yavaş yavaş artan bir ürün. Galiba Amerikada çok kullanılıyor, laptopunu kullanmadım ama netbook'unda inanılmaz ısınma sorunu var haberin olsun.

Laptoplara sonradan ram takılabiliyor mu? hiç laptop kullanmadım bilmiyorum hatta şöyle söyleyim bahsettiğim laptop'un faturasını gördüm 2008 yılının Mayıs ayında 900 liraya alınmış onun için özelliklerinin pek iyi olacağını tahmin etmiyorum. Benim bir arkadaşım geçen sene 12 ay taksitle 1500 tl civarında bir masaüstü almıştı şimdi evi taşıdı yeni evinde de bilgisayar masasını falan koyacak yer yok onun için bunun masaüstünü laptopla değiştirecektik. Bilgisayarcı ona karşılık bu özelliklerde laptop verebilirim demişti. Ben arkadaşa bu senin işini görmez kazık yemişsin dedim ama oda pek anlamaz değiştirmiş gelmiş. Tabi bende pek anlamadım bu işten ama fena bir kazık yediyse gidip geri değiştirebiliriz. Benim abimde de Compaq marka bir laptop var Masaüstünü geri alırsak onunla değiştirmeyi düşünüyorum. Compaq da pek iyi marka sayılmaz sanırım ama üzerine 100 tl falan veririm heralde
Her zaman her yerde
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:26
Alıntı yapılan esestaner

format at Smile

Kime atacağız bankacı, Bulgara mı babasına mı ?

LOLLOL
LOLLOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:43
Alıntı yapılan RyL

Laptoplara sonradan ram takılabiliyor mu? hiç laptop kullanmadım bilmiyorum hatta şöyle söyleyim bahsettiğim laptop'un faturasını gördüm 2008 yılının Mayıs ayında 900 liraya alınmış onun için özelliklerinin pek iyi olacağını tahmin etmiyorum. Benim bir arkadaşım geçen sene 12 ay taksitle 1500 tl civarında bir masaüstü almıştı şimdi evi taşıdı yeni evinde de bilgisayar masasını falan koyacak yer yok onun için bunun masaüstünü laptopla değiştirecektik. Bilgisayarcı ona karşılık bu özelliklerde laptop verebilirim demişti. Ben arkadaşa bu senin işini görmez kazık yemişsin dedim ama oda pek anlamaz değiştirmiş gelmiş. Tabi bende pek anlamadım bu işten ama fena bir kazık yediyse gidip geri değiştirebiliriz. Benim abimde de Compaq marka bir laptop var Masaüstünü geri alırsak onunla değiştirmeyi düşünüyorum. Compaq da pek iyi marka sayılmaz sanırım ama üzerine 100 tl falan veririm heralde
Laptoplara tabiki Ram takılabilir, eğer uygun slot varsa. Veya eski ram alınır, yüksek ram takılabilir. PB'yi 900e görmüşsün, zaten PB diğer markalara göre daha ucuz. Masaüstününde laptopunda özelliklerini tam söyleyemediğin için yorum yapmam çok zor ama geçen sene 1500Tl'ye alınan masaüstünün performansını o laptopun tutturması söz konusu değildir.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 20:16
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan esestaner

format at Smile

Kime atacağız bankacı, Bulgara mı babasına mı ?

LOLLOL
LOLLOLLOL

hüsnü abi telefondan yer tespiti mümkün ya
IP'den (Internet Protocol Address) yer tesbiti mümkün mü
Bir de tesbit mi yazılır tespit mi?
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 20:48
IP den yer belirleme işini Esesliyim iyi bilir, ona sor...

LOL

Tesbite gelince, te elif sad be ye ve te ile yazılır, esre mesre gerekmez...

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 21:20
Hacı abi doğrusu tespit
diğeri Tesbih.
zaten sen onu bilmezsin.
sende bi tane gördüm o da vites kolundaydı
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 417418419420421 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır