eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Online Durum: Offline
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 22:40
şu sayfaya sadece rıza hocanın yorumları okumak için giriyorum
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 22:41
sivastan puan aldık diye hatırlıyorum ben.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:12
Alıntı yapılan eses_ilker

sivas değilde beter ol rıza desek daha doğru olur,şayet sivasdan puan alamamamız tamamen rızanın ürünüdür o yüzden beter ol RIZA.
Süper lige ilk çıktığımız yıl burada 2-2 berabere kalmıştık.. Sivastan puan aldık Bu yıl da oradaki maçta 1-1 berabere kaldık.. ilk aklıma gelenler bunlar..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:26
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

"Futbolcularıma bir şey diyemiyorum"
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade etti..

Rıza Çalımbay, "Bu maça söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bir takımın deplasmanda girmesi gerektiği kadar pozisyona girdik ama maalesef değerlendiremedik. Futbolcularıma bir şey diyemiyorum. Tek üzüldüğümüz nokta pozisyonları değerlendiremememiz ve yediğimiz basit goller Üstümüzde bir şansızlık var, inşallah bunu atacağız. Tabi bunun için de çalışmak gerekiyor'' diye konuştu.
Çalımbay, iyi olabilmek için zamana ihtiyaçları olduğunu vurgulayarak, ''Tek düşüncemiz devre arasına kadar alabileceğimiz puanları almak. Devre arasında çalışarak ve takviyelerimizi yaparak, inşallah iyi bir duruma geliriz. Bugünkü maçta hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık. Kaybettiğimiz için üzgünüz'' değerlendirmesinde bulundu.
LOLLOLLOLLOLLOL

Allahimmmmm
Yukarı
DtH Liste gör
Yeni Yazar

yiğit
Yer: eskişehir
  Alıntı DtH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:34
sivasspor'un yenilmesinin iki sebebi var.

birincisi mehmet yıldız topçuları arayıp oynamayın diyormuş
ikincisi yönetim uefa lisansını çıkarmamış.
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:38
Alıntı yapılan DtH

sivasspor'un yenilmesinin iki sebebi var.

birincisi mehmet yıldız topçuları arayıp oynamayın diyormuş
ikincisi yönetim uefa lisansını çıkarmamış.
 mehmet yıldız ve rıza hoca menejerlikten ceza yemediği için ikiside saha da, yönetimi de futbolcuların tüm alacaklarını ödemiş uefa lisansına başvurmuş... bu işleri bırakın ya kendi halimize ağlayalım.. yok sivas kazansın biz dibe oturalım istiyorsanız o başka bize ne sivastan ....
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
DtH Liste gör
Yeni Yazar

yiğit
Yer: eskişehir
  Alıntı DtH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:41
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

mehmet yıldız ve rıza hoca menejerlikten ceza yemediği için ikiside saha da, yönetimi de futbolcuların tüm alacaklarını ödemiş uefa lisansına başvurmuş... bu işleri bırakın ya kendi halimize ağlayalım.. yok sivas kazansın biz dibe oturalım istiyorsanız o başka bize ne sivastan ....

sivas'tan bana ne,
benim yazdığımdan sana ne?
nerde gelenek, nerde anane
imdi ürek ırtılur

allah rıza çalımbay'ın da bülent uygun'un da halil ünal'ın da...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:46
Rıza Çalımbay ile ilgili içgörüsü olmayanlar, Rıza hocanın daha yeni çalıştırmaya başladığı Sivasspor'un halini görmesi, maç sonrası yorumlarını okuması çok anlamlı olmuştur umarım..
Sivasspor gibi yönetimi bizim yönetimden daha bilinçli olan bir camianın sırf sivaslı diye Rıza hoca tercihini yapması belki 2 sene önce şampiyonluğa oynayan takımın bu sene küme düşmesini hızlandıracak bir adım olmuştur.. üzülüyorum sivasspora..
Ancak uzun vadede Sivasspor'dan çok bizim halimize acıyorum çünkü bu vizyonsuz sadece almaya ve küçük hesaplara girmeye odaklanan bir yönetim ile bu camianın bir adım ileriye gidemeyeceği aşikardır..
Bunların kendiliğinden olağanüstü kongreye gitmeleri hayal ötesidir bu kulübün sahibi biz taraftarlar isek bir şekilde baskı ile ilk önce kongre yapılmasına olanak tanımak ancak sonra bu camiayı gerçekten yönetebilecek yeni bir yönetim anlayışını desteklememiz gerekiyor..
İnşallah bu camia hak ettiği şekilde yönetilir..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:48

Ali kardeş,
Hiç olurmu o dediğin şey, rıza denilen adam 2,5 sene boyunca durmadan ESES in kötülüğü için ve düşmesi için elinden geleni yaptı ve ümite takımı ayart ikilik çıkar diyede CIA yı aratmayacak planlar kurdu ESES için onu hayatı boyunca takip ederek içimizdeki kini kusmak bizim boynumuzun bir borcudur!!!Confused
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 00:51
Alıntı yapılan mecek

Ali kardeş,
Hiç olurmu o dediğin şey, rıza denilen adam 2,5 sene boyunca durmadan ESES in kötülüğü için ve düşmesi için elinden geleni yaptı ve ümite takımı ayart ikilik çıkar diyede CIA yı aratmayacak planlar kurdu ESES için onu hayatı boyunca takip ederek içimizdeki kini kusmak bizim boynumuzun bir borcudur!!!Confused
ya bunlar beni şaşırtmıyor ki.. hafta içi yaşananalardan sonra maç sonu hiçbirşey olmamış gibi çekirdek poşetini alıp evine giden taraftarı gördüm ya dün gece söylenecek söz bitmiştir.. taraftar kalmamıştır,tribünün yarısı paralı askerlik yapıyor diğer yarısda herşeyden ümidi kesmiş herhalde..
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır