eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Online Durum: Offline
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 23:07
Beklediğimiz ilgi yoktu Esparta adına ama yine de elimizden geleni yapmaya çalıştık teşekkürler NEFER.
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 05:00
Alıntı yapılan Adrenalinss

Beklediğimiz ilgi yoktu Esparta adına ama yine de elimizden geleni yapmaya çalıştık teşekkürler NEFER.

dah aiyi oluyo bide maç çıkışı telefonlarını kapatıp açığa girenleri görüyoruz ya kimin ne mal oldugunu da anlıyoruz;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 12:07
Oktay'ım gerek yok bu söylemlere burada.
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 14:37
Her yerde ortamda vardır çürükler..
Siz onlara aldırmadan sevdanızı trbüne,sahaya yansıtmaya devam edin..
Dünde harikaydınız iyi ki varsınız,iyi ki aramızdasınız..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 15:17
Alıntı yapılan Volkan

Her yerde ortamda vardır çürükler..
Siz onlara aldırmadan sevdanızı trbüne,sahaya yansıtmaya devam edin..
Dünde harikaydınız iyi ki varsınız,iyi ki aramızdasınız..

Volkanım bunlar çürük değil kokuşmuş artık :D saolasın azda olsak etrafımızdakileri aramıza katıp bestelerdeki sürekliliği sağlamaya çalıştık herkesin sesinin kısıldıgı zamanlarda...

Alıntı yapılan Adrenalinss

Oktay'ım gerek yok bu söylemlere burada.

kanka hiçbirine tek tek bişe demicem bu siteye girip buraya baktıklarını biliyorum..
ulen dedik ki hadi bizimde tribüne güzellik acısından bi katkımız olsun bayrak yaptıralım dalgalansın bayrağımız eeeeeeee oooo ii süper.. zaten bilet normalde 15 lira. erken gelin 10 liradan alam normalde 15 lira nın üstüne 5 katın para toplayıp cıkaralım bayragın masrafını dedik. kimi aradıysam tmm hacı elimizden geldiğince şöle böle VERENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.. hadi herşeyi geçtim len askere gitcem ölüm var kalım var sonkez beraber maçada gireriz dedim.. AYNI EKMEĞİ BÖLÜŞÜP YEDİK BE. o kadar deplasman yaptık kim dısarda kaldı bi bursada bilet bulamadık.. herkes havuz yapıp para atmadımı parası olmayanı sokmadık mı ? herkes sonra para yoktunun bahanesinde ama biz kimi bırakttık dışarda.. herkesin vereceği bi mebla var olan var olmayan var hadi öğrencisiniz ailenizin eline bakıyosunuz herkes atabildiği kadar attı volkan ben çalışıyom dedi 50 lira attı volkanın suçu ne enayimi volkan.. sonra işde ararlar ya kardesim gelemedik kusura bakma.. hangi kardes hanngi kusur.. bu saatten sonra kusurlara bakmıyorum artık. dün orda olanların dısında Melih kardesim gelemedi ufukda almanyada zaten onun dısında kimseyi tanımam artık kimsede bana kalkıp fakir edebiyetı yapmasın... herşeyi biz koşturcaz diye bişey yok övünmesini biliyolarsa bişeylerin ucundan tutacaklar.. bundan sonra hiç bi maç için kimseyide aramayın gelen adam kendi gelssin.. benimde bi ton eşim dostum akrabam arkadasım maçtan önce arıyo kardesim beraber izliyem diyo hangi gün sizi bırakıpta onlarla gittim.. onlarıda getirdim hep ki dün kapalıda olanlarda hep öyle yapmıstır.. ama dünkü meseleden sonra canımı cok sıktılar....
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 17:45
Oktayım telefon açıp da sormasını bilirdim ama burdan soruyorum ve de sen burdan cevap ver..Maçta olup da sizinle olmayanlar kimlerdi?Sözünde durmayanlar kimlerdi?tektek isim istiyorum?yalancılarla kolpalarla işimiz olmayacak bundan sonra..Eğer öyle olaydı şuanda ESparta olarak sayımız 150 olurdu..Ama herkezi ayıkladık..Gerçek esesli onu da geçtim adam gibi adamlarla yola yürüdük..demekki daha ayıklanacak adamlar varmış..söyle kardeşim burdan söyle bekliyorum...isimleri istiyorum senden...gereğini ben yapacam...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 17:51
hacı ben burak derin, doğan gökçe birol can yasin volcano volkan bayındır
olanlar işde

olup biten bu kadar işde:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 18:05
kimlerin kolpalık yaptığını öğrendim...bayramdan sonra toplantı olacaktır..ben kimsenin yüzüne vurmayacam..ama o toplantıda bunu yapanların söylemesini bekleyeceğim..ve ona göre bir karar alacağm...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turkey
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 18:17
haci bende istanbuldaydım maçı izleyemedim bile :):) kusura bakma...
BKaldırıŞ       ESparta
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 19:07
Arkadaşlar maçtan önce dediğiniz saatte dediğiniz yere Gelip sizlerle tanışmayı çok istedim fakat olmadı malesef.Aksilik çıktı yetişemedim.Anca maç saati maça yetişebildim.Mc_PrOdAtor kardeşim kusuruma bakmayın.. 
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır