eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Maç sonu espirileri

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
Online Durum: Offline
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 00:37
mustafa sevgi bizdeyken dayının biir oyunc u değişkliği oldu kim girdi dedim mehmet sevgi girdi dedi ısrarlaa:))))                                  birde jayce geldiğinde dayının biride açıkta jayce ye okunvey diiyip duruyodu ne gülmüştüm :))
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 00:46
bir değil bi çok maçta basıma gelen bişey

''hacı maç kaç kaç bitti leeee''

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 01:05
"Bülent Başgana kapalı tribunde set yapmışlar, gördünüüüz mü?"

gibi şeylerde duyabiliriz :S
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
  Alıntı Aşk_ı Deplasman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 01:07
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

bir değil bi çok maçta basıma gelen bişey

''hacı maç kaç kaç bitti leeee''

3-2 berabere kaldık cevabı veriyom çoğuna zaten
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 01:18
Önceki maçlardan birinin dönüşünde Abi : Maç kaç kaç bitti kardeş Ben : 1-1 Abi: Hadi ya uzatmalarda mı (Kaide)
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 01:46
Daha özenle seçersek maç sonrası anılarını bu sayfa,sittin sene ilk 10 un altına düşmez...Lütfen yazılanlar en azından tebessüm ettirsin,güldürmesedeSmile "Benim maç öncesini yazdığıma bakmayın siz" maksat sadece tepede tutmaktı,gerekirse yine size dudak büktürebilirim..
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 01:54

Bülent Uygunun geldiği,diegonunda ilk kez tribünlerin önüne düzgünce çıktığı maçtı 5 li defansa dönmüştük falan hangi maç çıkartamadım belediye sanırım,neyse açık tribünden 5 arkadaş maçı izliyoz diego oyuna girdi ilk topla bulusmasından sonra arkadaş olum bu adam çok iyi lan dediydi dedim nerden anladın hemen ? topa nası bakıyo görmedin mi olm :)demişti.. :)açık tribününde en tepesindeydik  :)

Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
es_sargin Liste gör
Yazar

Erkan S.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı es_sargin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 02:08
3 sene önceydi  maçtan bir gün önce formalarımızla çarşıda dolaşıyoruz 4,5 arkadaş bağırıyoruz eseses kikiki , atkılarımızı sallıyoruz caddede oradan taksicinin biri dedi gençler maç kaç kaç bitti diye bizde abi maç yarın dedik adam hadiya dedi şaşırdı LOLBig%20smile

birde benim anımı anlatayım 2 ligteyken gündüz maçları maç pazar günü maç gününü iple çekiyorum ozaman radyoses di sanırım maçla ilgili gool diye bagırıyor falan böyle bir reklamı vardı bende uyuyorum cumartesi sabahı annemde radyoyu açmış sonuna kadar sabah sabah o arada gool sesleri falan duyuyorum bi uyandım eyvah dedim maçı kaçırdık ama nasıl moralim bozuldu direk kanal 26'ı açtım skora bakacam bişey yazmıyor ulan dedim ne oldu sonra dedim bugün cumartesi maç yarın Big%20smile kendimi öyle bir kaptırmışım ki radyoda atağı söylüyor ... gool diye bağırınca insan ister istemez rüyasınada giriyor o pozisyon  futbolcuları maçları görüyordum ya Big%20smile

AşK-ı ŞeHiR
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 09:54
2 sene önce içerdeki bir maçta Youla topu alıp kontraya çıkarken dayının biri bağırdı açık tribunde '' yürü be olum okochaa hadi olum'' güldüydük bayaa LOL
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 10:15
Hangi maçlar olduğunu hatırlamıyorum ama açık tribünde iki tane abimizin maç sırasında söyledikleri hala aklımda ve hala da gülerim...

O maçların ilkinde maç berabera gidiyordu abimizin birisi aynen şu şekilde bağırıyor " oynayın leeen yeniyon içiyoz yeniliyon içiyoz siroz olduk len sizin yüzünüzden"diye bağırınca herkes tarafından acaip bi gülme ve alkış tufanı kopmuştu. Smile

ikincisi geçen seneki bi maçta yaşlı bi amcamız atılan topa koşmayan bi topçumuza "koşsana len bi de genç olacan" o amcanın ses tonu ve konuşma şekli daha dün gibi aklımda...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır