eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Marmaris'te yaşayan ES-ES'liler...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sives Liste gör
Yazar

uğur turan
Yer: marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı sives Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 14:10

tüm eskısehırsporlu arkadasların bayramını kutlarım.memleket hasretıyle yanan tum arkadasların bayramlarında koylerınde kasabalarında eskısehırsporun heralanında gecırmesını temennı ederım

bozkırlarda cıcekler kırmızı sıyah acar
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 14:17
İyi bayramlar marmarisESES...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 22:02

Uzun zamandan beri beklediğimiz İzmir deplasmanı Buca maçı malesef TFF tarafından Cuma gününe alınmıştır.!!! Planladığımız organizasyon yine olacaktır.G.Antep maçından sonra hafta içi yapacağımız toplantıda organizasyonun detayları konuşulacaktır..(Toplantı yeri ve zamanı üyelerimize tek tek bildirilecektir)

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 11:23
Kutsal topraklardayım oh be:)
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 11:29
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Niye şimdi bizim canımızı çektiriyorsunCry Bizim için de gez, dolaş...Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 11:36
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Niye şimdi bizim canımızı çektiriyorsunCry Bizim için de gez, dolaş...Wink
En son 7 ay önce gelmiştim çok gelmek istedim ama kısmet  olmadı nerdeyse ayrılık 1 seneyi bulacaktı son anda şartları zorlayarak izni koparttım da sevincim ondan yoksa senin duygularını çok iyi anlıyorum abicim ama sen benden daha şanslısın bu konuda senin km saat aralığın benden daha yakın ama şu an ben daha yakınım tam merkezdeyim saygılar abicim kendine iyi bakLOL
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
www.marmariseses.org Liste gör
Yazar

marmarisESES
  Alıntı www.marmariseses.org Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2010 saat 13:17
Bayram dolayısı ile herkez kendi araçları ile Eskişehir'e geldi.Ortak aldığımız karara göre cumartesi maçtan önce bir mekanda buluş oradan hep beraber  toplu şekilde maçı açık tribünde izlemek..
Pazar günü ise yine aynı ekip hep beraber hamama gidip kırklanmakLOL
Marmaris ESES yaşıyor, yaşatıyor...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2010 saat 14:58
Alıntı yapılan www.marmariseses.org

Bayram dolayısı ile herkez kendi araçları ile Eskişehir'e geldi.Ortak aldığımız karara göre cumartesi maçtan önce bir mekanda buluş oradan hep beraber  toplu şekilde maçı açık tribünde izlemek..

Metinim ben 39'lansam yeter ama sana en az 42 falan uyarLOL..Cumartesi öğlen mekanda buluşacağız ama inşallah sürünerek gitmeyiz stada..Biri bizi durdursun canım.Uzun süredir yapamadığımız muhabbet olacak....
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2010 saat 15:49
Alıntı yapılan esmaris

Alıntı yapılan www.marmariseses.org

Metinim ben 39'lansam yeter ama sana en az 42 falan uyarLOL..Cumartesi öğlen mekanda buluşacağız ama inşallah sürünerek gitmeyiz stada..Biri bizi durdursun canım.Uzun süredir yapamadığımız muhabbet olacak....

Mehmet Ali,Metin mekanı söyleyinde eşlik edelim size.Wink
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2010 saat 20:23
Abi ben ilk defa gideceğiz es26 diye bir yer varmış.Büyük ihtimal orada olacağız...BeklerizSmile
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır