eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 226227228229230 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 23:03
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan kzlckl

bende o tribündeyim küsüp gidenler sakın sanmasınlar ben yokum bu tribün düzelsin diye birkaç kişiyle ben mücadele ettim herkes bırakıp giderken yerimde belli bu tribünde seviyemde şimdi birkaç maça gelemesemde işler dolayısı ile yakında ben tribündeki yerimi alacağım  benim mücadelemi tüm camia abilerim kardeşlerim  diğer tribün reisleri büyükleri arkadaşlarım bile gördü hepside sahittir öncelikle murat arkadaşım (murat diri) dahil kanımca şahittir daha bir cok kişi hele beraber yıllarca canım bildiğim büyüklerim sahittir..küsüp gidp yokmluğumuzda gelip (işlerden dolayı) kise sete 2 kişi cıkacak deyipte sakın benim yerimi boş sanmasınlar ben gelirim otribün bizim küstük deyip bırakmadıkta sadece işlerden gelemiyoruz az kaldı ....fakat yenilenme döneminde bana ihtiyaç yok denirse bizde ceketimizi alır başka duvarlara asarız ...KIZILCIKLI TÜMAY

Kardeşime bak beee...
Senin havalar güzel olduğu zaman işlerinin yoğun olduğunu biz biliyoruz gülüm...Sen yeterki gel..Yerinde belli,ceketini nereye asacağında belli... Bunu seninle 10 sene önce konuşmuştuk..Wink

Ersin Konak...

Benim üyeliğim 2020 demi açılacak MEHMET ABİİİİ :)
Siz boşverin Tümayı yaşlandı o :)...
Ben gelir bağırırım onun yerine...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 23:39
Alıntı yapılan KraL_KızıLcıkLı

Kımse artık bız zamanında bunu yaptık sunu yaptıklara gırmesın herkezın trıbunculugude gecmısıde ortadadır zor zamanda zor bı gorev aldık ustumuze herkezın ates topu dıe sokaklarda kactıgı bır gorev bu aldık layıkıylada hakkıyla adaletıyle yapıcaz. Artık sunu herkez anlasın o trıbunde kavga edılmeyecek ! deplasmanlara gıderken hırsızlık yapılmayacak ! insanları rahatsız eden tıpler o trıbune gormeyecek ! bu trıbun huzurevı zıyaret edecek yerı gelıcek kıtap kampanyası baslatacak , kendı urunlerını cıkartıcak kendı arasındaki kardeslerıne burs verıcek , lıselı kardeslerımızden universiteyı kazananlara kendılerını ileri goturenlere destek verılıcek. haaaa biz bunlara karsıyız diyen varsa Hodri Meydan bu saatten sonra ben her deplasmanda her ıcerıdekı macta varım kendı adıma fıkırlerını bıldıgım arkadaşlarım abılerım adına onların yetkısıyle konusuyorum gelebılen varsa gelsın tribune iceri girebiliyosa girsin... TEMİZ TRİBUN LAFI GERCEKLESECEK TEMİZ OLAN HER KARDEŞİMİZEDE KAPIMIZ AÇIK ...

Feryat Gökdoğan

Clap

'' insanları rahatsız eden tıpler o trıbune gormeyecek ! ''

feryatım zaten o kişileri burda söylemek ıstemıyorum o kısıler geldıklerı ıcın zaten kımse gelmıyordu..sorun burdaydı.. daha konusmayı bılmeyen tıpler beste bılmez adam trıbune 5 kurus faydası yok deplasmana gıderız bız otobusden ınmeyız adamlar hırsızlık yapar bızım adımız batardı onların yuzunden bızde yalan olurduk kac kez basımıza geldı..trıbun ıcınde demıre cıkarlar eller cepdeConfused bızım daha çok emegımız var bız bıle cıkmıoduk, dırekde bagırıoz adamlar alakası yk trıbunle onlar demırden ınmezdı ( ellerı ceplerınde maç izleyenler ) ama genede onlar yaranırdı bızede '' hadisenıze beyler bagırsanıza '' denırdı ama genede bırakmadık o trıbunu inat ettık elbet kazanacagız bızler dedık ..ve o gün geldi çattı..trıbun hakıkatten kötüye gıtmeye başlamısdı mıllet şekil pesındeydı vay kımle kavga etsem daha bır cok sey formasız atkısız gelırler cafeye gıder gıbı bu mu tribün zihniyeti..?? ya daha neler neler yaz yaz bitmez ..feryatda çok guzel şeylere değinmiş katılmamak elde değil..birlik beraberlik günü el ele verip eski günlere kısa sürede kavuşmak dileğiyle..ClapClapClapClap

Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 23:52

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 23:55

Kımse artık bız zamanında bunu yaptık sunu yaptıklara gırmesın herkezın trıbunculugude gecmısıde ortadadır zor zamanda zor bı gorev aldık ustumuze herkezın ates topu dıe sokaklarda kactıgı bır gorev bu aldık layıkıylada hakkıyla adaletıyle yapıcaz. Artık sunu herkez anlasın o trıbunde kavga edılmeyecek ! deplasmanlara gıderken hırsızlık yapılmayacak ! insanları rahatsız eden tıpler o trıbune gormeyecek ! bu trıbun huzurevı zıyaret edecek yerı gelıcek kıtap kampanyası baslatacak , kendı urunlerını cıkartıcak kendı arasındaki kardeslerıne burs verıcek , lıselı kardeslerımızden universiteyı kazananlara kendılerını ileri goturenlere destek verılıcek. haaaa biz bunlara karsıyız diyen varsa Hodri Meydan bu saatten sonra ben her deplasmanda her ıcerıdekı macta varım kendı adıma fıkırlerını bıldıgım arkadaşlarım abılerım adına onların yetkısıyle konusuyorum gelebılen varsa gelsın tribune iceri girebiliyosa girsin... TEMİZ TRİBUN LAFI GERCEKLESECEK TEMİZ OLAN HER KARDEŞİMİZEDE KAPIMIZ AÇIK ...

Feryat Gökdoğan

Nasıl ki Murat Diri kardeşimizi güzel hareketlerinde alkışladıysak Feryat arkadaşımızın (yaşını bilmediğim için böyle hitap ediyorum) bu güzel mesajını da alkışlamamak ve desteklememek mümkün değil. Biz SEVDALILAR bu Kızılcıklının daima yanındayız.
Bir sözümda serkan kardeşime; Gerçi bu konu forumda çok tartışıldı ve sizler o resimdeki haç işaretinin fanatizmi temsil ettiğini savundunuz ama bende milli bir motif olmadığı için ve genel kanı ile haç olarak tanımlandığından onu kullanmasanız daha çok sevineceğiz.
Tüm yüreğimizle Kızılcıklı ileyiz.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2010 saat 09:56
Kı Kı Kızılcıklı
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2010 saat 12:58
Zaman herşeyin ilacıdır diye bekliyordum bi süredir. Tribün iyi yolda diye söylemiştim. Feryat abiyede teşekkürü etmek istiyorum buradan. Çok uğraşıyor değişim için. Başarılıda oluyor doğrusu..
İş yerinden izin alamadığım için İbb - Denizli ve A.gücü maçlarına gelemedim. İlk defa bu kadar uzun süre ayrı kaldım tribünden. Konuştuğum tüm kardeşlerimden harika şeyler duyuyorum.
Ama bu iş burada bitecek değil. Tüm abilerimizin kardeşlerimizin elini taşın altına sokması gerekiyor. Hani eski tayfalar...Gerçek sevdalılar...Herkes tribündeki güzelliği gördükçe geri dönmeye başladı.

Buradaki abilerimizde bize olumlu yorumlarıyla destek veriyor sağolsunlar. Buda bize pozitif etki yaratıyor.
Her geçen hafta dahada iyi olmak dileğiyle...

Geriye dönüşe hazır olun...Kızılcıklı !

Seni Senden Çok Seviyoruz Eskişehirspor'um..!
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2010 saat 17:37

Feryat Gökdoğan
Shocked ClapClapClapClapClapClapClapClap
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2010 saat 21:05
beklediğimiz özlediğimiz bir kızılcıklı zihniyeti. Bunun için ne gerekiyorsa bütün sosyal projelerde ve trbünde universitedeki arkadaşlarımızla beraber Kızılcıklı'dayız. 2 maçtır trbündeki hava gerçekten çok iyi inş daha da iyi olacaktır böyle açıklamalar güzel görüşler bizim gibi bir çok insanı heycanlandırdığına eminim. Zor günlerde trbüne sahip çıkan herkeze teşekkürler allah utandırmasın.

Eskisinden Daha Güçlü Bir Şekilde

YAŞIYOR SAVAŞIYORUZ!!
             KIZILCIKLI
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2010 saat 00:11

Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2010 saat 13:36
..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 226227228229230 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır