eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 01:31
Alıntı yapılan 26

Bandonun orda sürekli küfür etmeye çalışan arkadaşlar kimdi acaba?Erkan küfür etmeyin dedikce onlara daha kuvvetli küfür etmeye başladılar.

Bandonun ordakı arkadsları sen tanımıyorsan kımse tanımıyordur.Ordakı arkadaslar kımmıydı bando yokken ordaydılar.Hala ordalar.Bando geldı kendı devamlı durdukları ıkı sırayı bandoya verdıler ve bandonun arkasında yer aldılar.Yas ortalaması 25'dır ordakı duranların.Mavıs kufur etmeyın demıs onlar daha fazla kufur etmeye calısmıslar.Kusura bakmada o kufuru duyduguna göre altese yardımcı olanlarında orası oldugunu bılmen gerekır.Bırde baksan sankı hayatında hıc kufur etmemısde edenlerı ayıplıyor.Takıma destek olun dıye bagırın derız kımse cıkmaz ama hakeme kufur etmeye herkes ayaga kalkar.bence bu kadar takılma o kufure sen...Bırde kufur edıldı demıssın mac ıcındemı edıldı?Hayır mac oncesı erkan kufur etmeyın dedı  o oye deyınce ordakı arkadaslarda esprı olsun dıye o besteyı gırdı zaten mavıs erkanda gulumsedı onlar oyle yapınca.(mac oynanmıyor ve baslamamıstı).Sen karsı taraf acık ayaga denılınce kalkarsın ve bagırırsın onlar 90 dakıka ayakta ve devamlı bagırırlar.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 21:24
Alıntı yapılan 26

Bandonun orda sürekli küfür etmeye çalışan arkadaşlar kimdi acaba?Erkan küfür etmeyin dedikce onlara daha kuvvetli küfür etmeye başladılar.

kimdi biLiyormusun ???
Sizin ve tüm açık tribünün en zor anında biLe boğazını patLatırcasına bağırarak destek oLmaya çaLışan uyuyan açığı ayağa kaLdırmak için her 90 dk yırtınan ama ESES için ayağa kaLkmayan o kişiLerin hakeme küfür etmek için ayağa fırLadığında deLiren, İBB maçında herkes yağmur yağıyor diye sağa soLa kaçmaya çaLışıp şemsiye açarken ; donuna kadar ısLanmayı es geçip iLLe de ESES diye o yağmurda açığa can veren ( abartmıyorum isterseniz  bir maç sustuğumuzda tribünün durumunu görün örnk: geçen seneki g.birLiği maçı )  abiLerim ve bendim ...
Küfür oLayına geLince tasvip etmediğimizi her zaman diLe getiriyoruz zaten yukarıdaki yazıda makara oLduğunu Serkan abimde yazmış haLa anLamayan varsa buyursun geLecek hafta yanımıza  geLsin, her şeyi gözüyLe görsün.Bugüne kadar kimseye saygısızLık etmedik,yanımıza  bando_ESES geLdi onLara da yer açtık buyrun dedik besteLerini iLk bizLer duyurduk . Bunu yapmak görevimiz midir ? ELbette ki çünkü içimizdeki arma aşkı her şeyin üstünde !!! Geçen sene takımın gidişatının kötü oLduğunu Rıza Hoca'yLa bu işin gitmeyeceğini söyLedik yine böyLe bir konuda herkes üstümüze attı tuttu sonrası mı ? Görünen köy kıLavuz istemez buyrun Rıza Hoca nerde ? Kaç kişi gördü hakLı oLduğumuzu ama geç oLdu yine sustuk , madem düzeni bozuyoruz saygısızLık etmeyiz dedik sustuk ...
Ama şimdi bakıyorum da biz sustukça her önüne geLen saLLamaya devam ediyor , tribüne geLipte küfür etmeyen kaç kişi var ALLahınızı severseniz koyun eLinizi vicdanınıza söyLeyin 60 yaşındaki abiLEr biLe fırLayıp hakeme veya rakip oyuncuya küfürü basıyor eeee sonra ne oLuyor açık küfür etti eder arkadaşım, eder abim, eder kardeşim ... Açık her şeyi yapar neden mi ? Küfürü önLemek istiyorsanız hani o tarif ettiğiniz yerdeki abiLerim var ya siz de onLAr gibi her maç boğaz patLatıcaksınız sizde onLAr gibi bu takım için ESEs için 90 dk ayakta durmaya çaLışacaksınız , sizde onLar gibi 2 saat önce girip bişiLeri başarmak için uğraşacaksınız , sizde onLAr gibi yeniLdiğinizde yıLmayıp her hafta, sonuna kadar destek diyerek yeniden doğacaksınız , sizde onLAr gibi şemsiye açmadan donunuza kadar ısLanma pahasına coşacaksınız kimse bana Laf atLatmaya kaLkmasın seneLErdir buradayım ve diyorum ki orası oLmasın açık susar yaLanım varsa çıksın Maviş Erkan söyLesin .ALtesin sustuğu her anda onLara destek oLan kim ? Her seferinde birLikte tezahüratı , temiz tribünü savunan kim ? Şunu da unutmayın o suçLadığınız kişiLerin hiçbiri de aLkoL vs kuLLanmadan tribüne geLen kişiLerdir.ÜniESES in kurucusu Semih Hocamız da,ÇağıL abimizde,Murat abimizde,Refik abimizde,Uğur abimizde ve Bando_ESES deki abiLerimizde  buradaki kişiLeri tek tek biLir anLatmak istediğimi sanırım herkes anLamıştır biz temiz tribün için eLimizden geLeni yapmaya çaLışıyoruz ama ; LafLa peynir gemisi yürümez ordan burdan saLLamakLa da oLmaz buyrun geLin takım için 90 dk destek verin sonra baktınız bu kişiLer haLa aynı  o zaman bizde deriz ki eyvaLLAh özür diLeriz siz hakLısınız ve biz bunu derken de hiç üzüLmeyiz hiç gocunmayız çünkü biLiriz ki tribünümüz için bazı şeyLerin düzeLmesi adına önayak oLmuşuzdur ki; özür diLemek biLe bir erdemdir deriz !...

Ama şimdi lütfen kusura bakmayın bizLer  sırf saygısızLık etmemek adına hem tribünde hem de burada çok sustuk ve her seferinde daha güçLü bir şekiLde dimdik, takıma bu kadar destek oLurken bu denLi suçLamaLAra artık eyvaLLAh  edecek değiLiz !!!

Bir kusurumuz oLduysa tekrar af oLa.
SaygıLArımLa...

ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 21:32
adamlar kahveye gider gibi maça gelmişler
Üzerlerinde ne siyah ne de kırmızı renk var.
belki de Bizanslı arkadaşlarından utanıyorlardır,Anadolu takımı tutuyor gibi gözükürüz falan diye.

Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 22:38
Alıntı yapılan 26_shadow_26

Alıntı yapılan 26

kimdi biLiyormusun ???
Sizin ve tüm açık tribünün en zor anında biLe boğazını patLatırcasına bağırarak destek oLmaya çaLışan uyuyan açığı ayağa kaLdırmak için her 90 dk yırtınan ama ESES için ayağa kaLkmayan o kişiLerin hakeme küfür etmek için ayağa fırLadığında deLiren, İBB maçında herkes yağmur yağıyor diye sağa soLa kaçmaya çaLışıp şemsiye açarken ; donuna kadar ısLanmayı es geçip iLLe de ESES diye o yağmurda açığa can veren ( abartmıyorum isterseniz  bir maç sustuğumuzda tribünün durumunu görün örnk: geçen seneki g.birLiği maçı )  abiLerim ve bendim ...
Küfür oLayına geLince tasvip etmediğimizi her zaman diLe getiriyoruz zaten yukarıdaki yazıda makara oLduğunu Serkan abimde yazmış haLa anLamayan varsa buyursun geLecek hafta yanımıza  geLsin, her şeyi gözüyLe görsün.Bugüne kadar kimseye saygısızLık etmedik,yanımıza  bando_ESES geLdi onLara da yer açtık buyrun dedik besteLerini iLk bizLer duyurduk . Bunu yapmak görevimiz midir ? ELbette ki çünkü içimizdeki arma aşkı her şeyin üstünde !!! Geçen sene takımın gidişatının kötü oLduğunu Rıza Hoca'yLa bu işin gitmeyeceğini söyLedik yine böyLe bir konuda herkes üstümüze attı tuttu sonrası mı ? Görünen köy kıLavuz istemez buyrun Rıza Hoca nerde ? Kaç kişi gördü hakLı oLduğumuzu ama geç oLdu yine sustuk , madem düzeni bozuyoruz saygısızLık etmeyiz dedik sustuk ...
Ama şimdi bakıyorum da biz sustukça her önüne geLen saLLamaya devam ediyor , tribüne geLipte küfür etmeyen kaç kişi var ALLahınızı severseniz koyun eLinizi vicdanınıza söyLeyin 60 yaşındaki abiLEr biLe fırLayıp hakeme veya rakip oyuncuya küfürü basıyor eeee sonra ne oLuyor açık küfür etti eder arkadaşım, eder abim, eder kardeşim ... Açık her şeyi yapar neden mi ? Küfürü önLemek istiyorsanız hani o tarif ettiğiniz yerdeki abiLerim var ya siz de onLAr gibi her maç boğaz patLatıcaksınız sizde onLAr gibi bu takım için ESEs için 90 dk ayakta durmaya çaLışacaksınız , sizde onLar gibi 2 saat önce girip bişiLeri başarmak için uğraşacaksınız , sizde onLAr gibi yeniLdiğinizde yıLmayıp her hafta, sonuna kadar destek diyerek yeniden doğacaksınız , sizde onLAr gibi şemsiye açmadan donunuza kadar ısLanma pahasına coşacaksınız kimse bana Laf atLatmaya kaLkmasın seneLErdir buradayım ve diyorum ki orası oLmasın açık susar yaLanım varsa çıksın Maviş Erkan söyLesin .ALtesin sustuğu her anda onLara destek oLan kim ? Her seferinde birLikte tezahüratı , temiz tribünü savunan kim ? Şunu da unutmayın o suçLadığınız kişiLerin hiçbiri de aLkoL vs kuLLanmadan tribüne geLen kişiLerdir.ÜniESES in kurucusu Semih Hocamız da,ÇağıL abimizde,Murat abimizde,Refik abimizde,Uğur abimizde ve Bando_ESES deki abiLerimizde  buradaki kişiLeri tek tek biLir anLatmak istediğimi sanırım herkes anLamıştır biz temiz tribün için eLimizden geLeni yapmaya çaLışıyoruz ama ; LafLa peynir gemisi yürümez ordan burdan saLLamakLa da oLmaz buyrun geLin takım için 90 dk destek verin sonra baktınız bu kişiLer haLa aynı  o zaman bizde deriz ki eyvaLLAh özür diLeriz siz hakLısınız ve biz bunu derken de hiç üzüLmeyiz hiç gocunmayız çünkü biLiriz ki tribünümüz için bazı şeyLerin düzeLmesi adına önayak oLmuşuzdur ki; özür diLemek biLe bir erdemdir deriz !...

Ama şimdi lütfen kusura bakmayın bizLer  sırf saygısızLık etmemek adına hem tribünde hem de burada çok sustuk ve her seferinde daha güçLü bir şekiLde dimdik, takıma bu kadar destek oLurken bu denLi suçLamaLAra artık eyvaLLAh  edecek değiLiz !!!

SaygıLArımLa...

öncelıkle sunu söleyım 90dakka susmadan destek vermenızı desteklemekle beraber bunu yaparken asagıda sagınızda solunuzda oturanlara küfür edip bılmem ne cocukları kalkın bagırın len demenızde okadar yanlış eskişehirsporluyuz hepimiz bir eskişehirli aynı renklerın sevdasına destek vermıyor dıye kufur edemez... artı ibb macında o yagmurda ben kımseyı kacısırken görmedım tam tersıne butun acık oakadar ıslanmalarına ragmen canı gönulden destege devam etmekteydi...
Şampiyon ES ES
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 22:44
Alıntı yapılan 26_shadow_26

Alıntı yapılan 26

kimdi biLiyormusun ???

SaygıLArımLa...

ersin zaten kim oLduğumuzu net bir şekiLde açıkLamış bizim keşke herkes bizim gibi takıma her zaman her yerde içeride depLasmanda destek verse herkes gırtLaktan bağırsa playback yapmasa hayatLarı herkesin ama herkesin siyah kırmızı oLsa(kimsenin eses sevgisini sorguLamıyorum) ki orda her zaman küfür ediLmiyor yeri geLiyor EŞİMİ de getiriyorum oraya ve biz orda bando oLmadan önce de vardık serkanın dediği gibi bandoya yer açtık üstLerine çıktık diLerseniz bir maç sadece maç izLeyeLim susaLım hep birLikte göreLim açık tribün havasını arkadaşLar

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 22:45
Alıntı yapılan meliheses

daha önce de dedim. açık tribündeki gruplar sahaya yakın olmaları için üst tarafta değil, aşağıda durmalılar. böylelikle sahaya yakın olacaklar, ses daha çabuk ve daha gür sahaya ulaşacak.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2010 saat 00:15
Melih hep aynı şeyleri yazıyorsun kardeşim ama neye göre yazıyorsun?
Fiziki şartları göz önünde bulunduruyormusun?
Genel yapılanmayla ilgili bir önerin varmı?
Statta genel bir rahatsızlık yaratırmı?
Ses,görüntü ve karşıyla iletişim nasıl olur?
Bir şeyler yazarken lütfen yazmış olmak için yazmayın,yol gösterin,fikir verin!!!!
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 09:53
bence dün açık en az nefer kadar iyiydi dün boğaz patlatan bütün abilerimi kardeşlerimi tebrik ediyorum
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 10:50
eLimizden geLen tüm gayreti gösterdik diğer maçLara oranLa biraz daha iyiydik eğer takım bir goL buLsaydı inanıyorum ki açığın aLt kısımda oturan  abiLerimizde bizLere katıLırdı her şey bir yana AntaLya'yı yenemedik ya ona yanıyoruz Unhappy
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2010 saat 11:09
Geçtiğimiz maçlara göre daha iyiydik.
İlk yarı güzel bir tribun oldu sadece açık için konuşmuyorum kapalı ve açık olarak ilk yarı iyiydik ama her nedense her maçta olduğu gibi 2.yarı resmen uyuduk.

ALTES setine artık birşey demiyorum,desekte birşey değişmiyor.
2 yarı başlıyor setten bir tane adamda çıkıpta şu milleti organiza edeyim tezahurat gireyim demiyor...

Aşağıda oturan çekirdekçi amcam ne yapıyorsa ALTES setide onu yapıyor.
Muhabbet, cigara eller belde ohhh bir koltuk eksik...Kolay gelsin.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır