eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 225226227228229 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 08:53

Tribünün yaş ortalaması şu fotoğrafa bakacak olursak çok çok güzel :)
Genç arkadaşlara söyleyecek söz yok ama birazda büyükleri tribunlere bu şekilde sahip çıkarsa çok daha etkileyici ses elde ederiz tıpki ag maçında olduğu gibi elinize sağlık...
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 10:53
..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 11:12
Yaş ortalaması konusunda bende katılıyorum diğer arkadaşlara , zaten olması gerekende budur bence , inş. kızılcıklıyı güzel günler bekliyor.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 11:56
Alıntı yapılan KraL_KızıLcıkLı

Alıntı yapılan kzlckl

bende o tribündeyim küsüp gidenler sakın sanmasınlar ben yokum bu tribün düzelsin diye birkaç kişiyle ben mücadele ettim herkes bırakıp giderken yerimde belli bu tribünde seviyemde şimdi birkaç maça gelemesemde işler dolayısı ile yakında ben tribündeki yerimi alacağım  benim mücadelemi tüm camia abilerim kardeşlerim  diğer tribün reisleri büyükleri arkadaşlarım bile gördü hepside sahittir öncelikle murat arkadaşım (murat diri) dahil kanımca şahittir daha bir cok kişi hele beraber yıllarca canım bildiğim büyüklerim sahittir..küsüp gidp yokmluğumuzda gelip (işlerden dolayı) kise sete 2 kişi cıkacak deyipte sakın benim yerimi boş sanmasınlar ben gelirim otribün bizim küstük deyip bırakmadıkta sadece işlerden gelemiyoruz az kaldı ....fakat yenilenme döneminde bana ihtiyaç yok denirse bizde ceketimizi alır başka duvarlara asarız ...KIZILCIKLI TÜMAY

O ceketi nereye asıon :)) telefon kullanmamaya biraz daha devam edersen kendimi porsuğa atıcam tümay :)) İlk Maçta İş Felan Anlamayız Yanımızda Görmek İstiyoruz Seni Bide Yüzünü Görelim Özledik :)

tümay a ulasmak ıcın anons yaptırmak gerekıyo zaten LOL kızılcıklıcell çıksın artık LOL işin espirisi tabiki..herkesin taşın altına elini koyması gerekıyor zaten trıbunde muthıs anlamda temızlenme oldu da dahada olması gerekır dıye dusunuyorum..zaman yaş ortalaması yukseldıkçede kalite artıcakdır..
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 17:14
Alıntı yapılan kzlckl

bende o tribündeyim küsüp gidenler sakın sanmasınlar ben yokum bu tribün düzelsin diye birkaç kişiyle ben mücadele ettim herkes bırakıp giderken yerimde belli bu tribünde seviyemde şimdi birkaç maça gelemesemde işler dolayısı ile yakında ben tribündeki yerimi alacağım  benim mücadelemi tüm camia abilerim kardeşlerim  diğer tribün reisleri büyükleri arkadaşlarım bile gördü hepside sahittir öncelikle murat arkadaşım (murat diri) dahil kanımca şahittir daha bir cok kişi hele beraber yıllarca canım bildiğim büyüklerim sahittir..küsüp gidp yokmluğumuzda gelip (işlerden dolayı) kise sete 2 kişi cıkacak deyipte sakın benim yerimi boş sanmasınlar ben gelirim otribün bizim küstük deyip bırakmadıkta sadece işlerden gelemiyoruz az kaldı ....fakat yenilenme döneminde bana ihtiyaç yok denirse bizde ceketimizi alır başka duvarlara asarız ...KIZILCIKLI TÜMAY

Kardeşime bak beee...
Senin havalar güzel olduğu zaman işlerinin yoğun olduğunu biz biliyoruz gülüm...Sen yeterki gel..Yerinde belli,ceketini nereye asacağında belli... Bunu seninle 10 sene önce konuşmuştuk..Wink

Ersin Konak...

Benim üyeliğim 2020 demi açılacak MEHMET ABİİİİ :)
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 19:58
bu tribünün temeli sağlam, ag maçında herşey ortadaydı, maç başladığında birazcık bocalama olduysa da hemen kendine geldi, ve eminim ki eskisi gibi sert duruşlarını sergilemeye başlayacaklardır
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 21:06
allah yüzümüzü kara çıkarmıyor hep birlikte yeni yapılanmanın daha ilk maçında gördükki eski abilerimiz arkadaslarımız kardeslerimiz omuz omuzaydık zamanla hertürlü sorun cözülür tribunun yas ortalaması yükseldikçe tribundeki bilinçli taraftar sayısıda daha fazla olacaktır
liseli kardeslerimizde tribunculugun aslında atar gider yeri degil abilik kardeslik saygı ve sevginin oldugu bir yer düşüncesine adapte olacaklardır şu anda biliyoruzki bizi takip eden birsürü eski abimiz kardesimiz arkadasımız var tribunun eskisi gibi olmaya basladıgını gördüklerinde onlarda içlerindeki KIZILCIKLI askıyla ait oldukları yere geri döneceklerdir onlar cesitli nedenlerle tribunu bırakmısda olsalar biz abilerimizi kardeslerimizi arkadaslarımızı sanki hiç gitmemişlercesine sanki bir hafta önce omuz omuza gırtlak patlatmışcasına karsılayacagız güzel günler bizimdir yeterki hepbirlikte bircogumuzun hayata baktıgı o pencereyi yeniden acalım KIZILCIKLI akademisini yeniden oeski şanlı günlerine döndürelim unutmayalımki KIZILCIKLI AŞKTIR SEVDADIR OKULDUR VE KIZILCIKLI BİR DİRİLİŞTİRKİ KİMSE ONU ÖLDÜREMEMİŞTİR
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 22:05
..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
HAKAN1976 Liste gör
Yazar

HAKAN
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 22:07
vay ismail abi deilmi ayakdaki
OLD.. CiTY.. HOLLiGANS..
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 22:14
Alıntı yapılan HAKAN1976

vay ismail abi deilmi ayakdaki
ta kendisi abi birbabanın sonunda cekmeyi basardım anca fotosunu
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 225226227228229 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır