eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 13:46
İnşallah bu dağınıklık , çok seslilik düzelir Erkan.Bağıran herkes tek noktada toplansa sorunun büyük bir kısmının düzeleceğini düşünüyorum.

Zaten bunu ispatı karşılıklı yapılan bestelerde ortaya çıkıyor.Açık kapalı bağırdığında açıkta bağıran herkes aynı anda bağırdığı için ses çok kuvvetli çıkıyor.

Tam tersi olduğunda herkes kendi kafasına göre bağırdığında ses çok cılız uğultu gibi bir ses ortaya çıkıyor.

Kapalı şu son maçta gördükki tek yumruk ,tek ses olunca bazı şeyler düzelmeye başlıyor.Açıktada bu tek yumruk tek ses olmayı becerebilirsek Eskişehirspor tribünleri o eski tribünlere geri dönecektir.

Yeterki tem yumruk tek ses olalım , gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Selametle kal.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 14:18
açığın alt tarafında toplanın ALT
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 17:43
Alıntı yapılan mavis erkan

Alıntı yapılan eserkan26

Erkan merhaba , Bir önceki sayfada aşağıdaki şu yazıyı yazdım.Sence bundan sonraki maçlarda böyle birşey yapılabilir mi?

Alıntı yapılan eserkan26

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Paylaştığım resimde 1 numaralı yerde Altes var.3 numaralı yerde ise BandoESES var.Bağıran bir çok kişi bandoESES'in üstünde ve Altesin orda yer alıyor.Tribünlerde son 2 haftada dorlion kaplanları diye bir grup çıktı bunlarda meslek lisesi tarafında duruyorlar.

Zaten açık tribün büyük bir tarla gibi.Bir baştan bağıran grubu diğer taraftaki grubun duyması imkansız.Bence Altes bundan sonraki maçlarda 1 numaralı işaretlediğim yerde değilde 2 numaralı işaretlediğim yerde yerini almalı.Diğer grupta 4 numara ile işaretlediğim yerde yerini almalı.Ayrıca bağırmak isteyen taraftarlarımızda yine bu insanların çevresinde toplanmalı ve bağırmalı.

Bu olay tabiki bağırmayanların bağırmasını sağlamaz ama tek yumruk olup sesin daha gür çıkması böylece çözülmüş olur diye düşünüyorum.

Benim dün yapmak istediğimde senin dediğine yakın bir şekildi yalnız fotoyu incelersek 1 numarada önemli biyer açık tribün olarak ama şöle yapabiliriz 1 numarada yine altes biz oluruz 2.numarayada takımı destekleyen arkadaşlarımızı oraya monta edebiliriz dedigin gibi bağlantının kopmasının sebebi 2 numaradır...

Erkan 2 numaraya Altes, diğer yeni oluşan grupta 4 numaraya geçerse süper ötesi olur.
2 grubun ortasındada BandoESES süper bir diziliş olur...
Lütfen bu konuyu düşünelim tartışalım.
Sadece mevcut setiniz resime göre biraz sağ tarafa taşınacak,bu zor birşey değil.
Merdiven boşlukları sorun çıkartırsa gerekirse merdivenlerin yeri değiştirilir,buda geçmişte yapıldı.
benzer olay Nefer ile Kızılcıklı arasındada olursa tadından yenmez.
Sonuçta herşey Eskişehirspor için.

Birde söylemek istedğim başka bir konu şuan aklıma geldi, lütfen rakip korner,frikik kullanırken yada hucum ederken saldır EsEsim, EsEs gol gol gol demeyi artık bırakalım LÜTFEN!!
ag maçındada dört beş sefer adamlar korner kullanırken biz EsEs gol gol diye bağırdık :(
orada yapmamız gereken sadece ıslık ve yuhalama.
Tribünü yönlendirenler olarak lütfen buna dikkat ediniz.

Alıntı yapılan meliheses

açığın alt tarafında toplanın ALT

Eğer yukarıda bahsettiklerim gerçekleşirse zaten 2 grubunda önü açık olacak, dikkat ederseniz orada alt tribüne geçiş için boşluk var.
Bu yeni diziliş olduğunda dolaylı olarak grupların kollarıda açığın altına gidecektir,tabiki bu bağırmak isteyen kişilerin sayısına ve daha çok grubu oluşturan kafa insanların tutumuna ve istemesine bağlı.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 17:52
Dün açık Takım Ataklara Hücümlara çıkışlarında Açık coştu takımda coşmaya başladı mükemmel bir sahneydi
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 19:05

Altes'e giren ben ve tayfamın çoğunun okul vb şeyler için maçları kaçırması bi türlü istediğimiz sayıyı bulamamız bahsedilen 2 numaraya geçmemizi engelliyor malesef..Yoksa bağıranların arasında köprü vazifesi görmesi sebebiyle 2 numaralı yerde toplanmayıda düşünüyoduk ama bir sürü beraber denk gelinemiyor ve az kişi oluyoruz bende bi çok maçı kaçırıyorum..Ve etkisiz bi sayıdayken tribün konusunda bişeyler yapmakta olmuyo çünkü yüzümüzü kara çıkartmak istemem abilerimize karşı..

Ama bi gün gerçekten Altesin lokomotifi olmak adına çalışmaya devam edeceğiz...
Yağmurda,çamurda belkide üstü kapalıda :)) ALTES..
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 21:42

Birde yapılan yorumları okudum kimse buna deyinmemiş yada ben kaçırdım tribünlerimizde dün a.g maçı olmasına ragmen küfür hiç yok denilecek kadar azdı sezon öncesi sazovada dedigimizi yaptık bizim için buraya gelen gaziantep nasılsa ankaragücüde öyle olacağını söylemiştik herkes bizden 6.dakikada farklı küfürler tık tık lar bekliyodu ama biz takımımıza destek vermeye çalıştık.

Erkan hocam,
öncelikle haklısın pek bahsedilmesede sen sezon başında sazovada yapılan toplantıda geçen yılki ag maçında küfür ettirdiğini kabul edip özür dilemiş ve bunu yaptırmayacağına söz vermiştin.Sözünü tuttun ve sözünün eri olduğunu gösterdin.Tebrik ederim.

Buradan anlaşılıyor ki aklın yolu bir ve doğru bir şey yapılacaksa her zaman doğru olanın yanında olduğunu göstermiş oldun. Her yanlışı hemen düzeltmezsin ama dün onca güzel görüntünün yanında birde olmasa dediğimiz görüntüler vardı. Bunlar belki ufak şeyler ama insanın görünce canını sıkıyor.

Dün sende farketmişsindir altesin ilk 3 sırası neredeyse boştu ,buna rağmen sette senin durduğun yerin sağında ve solunda toplam 10 küsür arkadaş ne tribune gelip bizimle omuzomuza girdiler, nede başka bir işe yaradılar sadece o setin yanında dikilip maç boyunca orada ya oturdular yada tribune dönup bakarak 90 dakikayı geçirdiler.Bu arkadaşlar sette senin yanında durmayı hak ettiklerini düşündüklerine göre, bu arkadaşları sende tanıyorsun demektir.Bu arkadaşların orada oylece durmaları kendi tasarruflarında bir şey ama maçın bazı bolumlerinde "bağırmayan taraftar biptirsin gitsin" yada "ayıptır sormayı niye geldiniz " diye tezahurat yapan bir grubun uyelerinin bu şekilde kahvede maç izler gibi maç seyretmeleri hoş olmuyor.

Sanırım anlatabildim hangi arkadaşlardan bahsettiğimi ama her ihtimale karşı bir maç sonunda tribun dağılırken çektiğim fotolarınıda koyayım.Bu fotodakiler sadece senin sağında olan arkadaşlar bir bu kadar arkadaşında solunda olduğunu biliyorsundur sanırım.

İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 23:08

Ankaragücü maçında açık tribün zaman zaman etkili oldu 2.yarıda gayet iyidik ama bunu 90 dakikaya yayamıyoruz bunların sebepleri açıkta çok seslilik olması gündüz maçı olması ve takımın poziyon ve skor açısından kötü olduğu durumlarda açık tribün etkileniyor yukarıdaki yapılan yorumlarıda okudum denizli kupa maçında davulumuz patladı önümüzdeki maça eksikler tamamlanır.

Bando esesin devre arasında yanına gitmemizin sebebide o çok sesliliği ortadan kaldırmaktı ordada merdiven boşluğunu kapattığımızı ve takımın para ceza alabilme ihtimalini söylediler bizde bunun olmaması için geri döndük ortada bi problem yok..

Birde yapılan yorumları okudum kimse buna deyinmemiş yada ben kaçırdım tribünlerimizde dün a.g maçı olmasına ragmen küfür hiç yok denilecek kadar azdı sezon öncesi sazovada dedigimizi yaptık bizim için buraya gelen gaziantep nasılsa ankaragücüde öyle olacağını söylemiştik herkes bizden 6.dakikada farklı küfürler tık tık lar bekliyodu ama biz takımımıza destek vermeye çalıştık. Dün bide benim hatamdan dolayı bir besteyi yanlış girdi tüm açık kusura bakmayın :)

Kusuruma lütfen bakma Mavişim... Dün başlıklara gözattım ancak Altes'i bulamadım. Kızılcıklımız, Neferimiz AQ maçında ne kadar sağlamsa açığın kalbi Altes ve BandoESES bir o kadar sağlamdı, harikaydı abim. Hepinizin ciğerlerine sağlık.
Bu arada ALTES X BKŞ & KKŞ'nin Karabük'te mevzuusu olmuşSmile öersöz ile karşılıklı meydan okumalarınız foruma yansıdıSmile BKŞ'nin Kadıköy'de sizi beklediğiniLOL belirtmek isterim. Tüm gönüldaşlarımızla kucaklaşmak dileğiyle, Allah'a emanet kardeşim. 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 23:28
Bandonun orda sürekli küfür etmeye çalışan arkadaşlar kimdi acaba?Erkan küfür etmeyin dedikce onlara daha kuvvetli küfür etmeye başladılar.
Eskişehir
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 23:40
Alıntı yapılan mmt26

Birde yapılan yorumları okudum kimse buna deyinmemiş yada ben kaçırdım tribünlerimizde dün a.g maçı olmasına ragmen küfür hiç yok denilecek kadar azdı sezon öncesi sazovada dedigimizi yaptık bizim için buraya gelen gaziantep nasılsa ankaragücüde öyle olacağını söylemiştik herkes bizden 6.dakikada farklı küfürler tık tık lar bekliyodu ama biz takımımıza destek vermeye çalıştık.

Erkan hocam,
öncelikle haklısın pek bahsedilmesede sen sezon başında sazovada yapılan toplantıda geçen yılki ag maçında küfür ettirdiğini kabul edip özür dilemiş ve bunu yaptırmayacağına söz vermiştin.Sözünü tuttun ve sözünün eri olduğunu gösterdin.Tebrik ederim.

Buradan anlaşılıyor ki aklın yolu bir ve doğru bir şey yapılacaksa her zaman doğru olanın yanında olduğunu göstermiş oldun. Her yanlışı hemen düzeltmezsin ama dün onca güzel görüntünün yanında birde olmasa dediğimiz görüntüler vardı. Bunlar belki ufak şeyler ama insanın görünce canını sıkıyor.

Dün sende farketmişsindir altesin ilk 3 sırası neredeyse boştu ,buna rağmen sette senin durduğun yerin sağında ve solunda toplam 10 küsür arkadaş ne tribune gelip bizimle omuzomuza girdiler, nede başka bir işe yaradılar sadece o setin yanında dikilip maç boyunca orada ya oturdular yada tribune dönup bakarak 90 dakikayı geçirdiler.Bu arkadaşlar sette senin yanında durmayı hak ettiklerini düşündüklerine göre, bu arkadaşları sende tanıyorsun demektir.Bu arkadaşların orada oylece durmaları kendi tasarruflarında bir şey ama maçın bazı bolumlerinde "bağırmayan taraftar biptirsin gitsin" yada "ayıptır sormayı niye geldiniz " diye tezahurat yapan bir grubun uyelerinin bu şekilde kahvede maç izler gibi maç seyretmeleri hoş olmuyor.

Sanırım anlatabildim hangi arkadaşlardan bahsettiğimi ama her ihtimale karşı bir maç sonunda tribun dağılırken çektiğim fotolarınıda koyayım.Bu fotodakiler sadece senin sağında olan arkadaşlar bir bu kadar arkadaşında solunda olduğunu biliyorsundur sanırım.

her maç aynı insanlar bunlar daha sağda yaşları 15 i geçmez bunların aşşağıya inip hiç bir maçta bağırmıyorlar üstlerinde birde ne siyah ne kırmızı renk var her maç aynı ön tarafın boş kalması ondan oraya gelen sahayı hiç göremiyor bu yüzden kimse orda dikilmiyor ben dahil buna
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 01:01
Alıntı yapılan 26

Bandonun orda sürekli küfür etmeye çalışan arkadaşlar kimdi acaba?Erkan küfür etmeyin dedikce onlara daha kuvvetli küfür etmeye başladılar.

Açıkta çok seslilikle beraber küfür problemi halen devam etmekte bunlarında hepimizin gayretiyle azalarak kaybolacağını düşünüyorum...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır