eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 23:34
Alıntı yapılan mecek

Tv den seyrederken bu adamlar (tüm tribünler) hiç susmayacakmı dedim. Helal olsun size.Ayrıca seyrettiğim yerdeki tüm bizanslıları kendinize hayran bıraktınız ve onlardan beni gururlandıran sözler duydum.
abi ne söledıler anlatsaydın ya sesımız gıttı bugun valla trıbunlerı ilkkez bu kadar cok begendım:))
Şampiyon ES ES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 23:49
Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan mecek

Tv den seyrederken bu adamlar (tüm tribünler) hiç susmayacakmı dedim. Helal olsun size.Ayrıca seyrettiğim yerdeki tüm bizanslıları kendinize hayran bıraktınız ve onlardan beni gururlandıran sözler duydum.
abi ne söledıler anlatsaydın ya sesımız gıttı bugun valla trıbunlerı ilkkez bu kadar cok begendım:))

fenevlinin birisi tribün grupları içinde 1. gelir eses dedi çarşılı birisi zıpladı oradan ama geseli de fenevliyi destekleyince sesini kesti. (ama ne yazıkki çarşılı olduğunu söyleyen kişi aynı zamanda kasımpaşasporluyum demesi üzdü beni). Bende 2 takımlı dansözler gibi olacağıma sadece cizresporu tutarım daha iyi dedim. Biri ordan cizrespor kaçıncı ligde diye sordu "ne biliyim ben faraza dedim di Tongue"
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan mecek

fenevlinin birisi tribün grupları içinde 1. gelir eses dedi çarşılı birisi zıpladı oradan ama geseli de fenevliyi destekleyince sesini kesti. (ama ne yazıkki çarşılı olduğunu söyleyen kişi aynı zamanda kasımpaşasporluyum demesi üzdü beni). Bende 2 takımlı dansözler gibi olacağıma sadece cizresporu tutarım daha iyi dedim. Biri ordan cizrespor kaçıncı ligde diye sordu "ne biliyim ben faraza dedim di Tongue"
  saol abicim ya bunları duymak güzel ah bide yenı bır stadımız olsa hayran olmayan kalmıcak atmosferımıze:)
Şampiyon ES ES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 01:31
Ben her zaman söylerim açık az ayağa kalkar,ama kalktığında çok etkili olur...Geçmiş yıllardaki çoşku bu sene gözlemlerime göre malesef yok...Açıktaki 15-20 kişilerlik gruplar hakikaten ahengi bozuyor...Hatta hiç olmasalar çok daha iyi olur...Ben tribünlerdeki grupları zaten hiç anlamam....Grup demek bölge anlamını taşır...Kapalı grubu,açık grubu diye...Hiç bir zaman ben Nefer grubu ve kızılcıklı grubunu ayrı düşünmedim...Her zaman kapalıdan gelen sese baktım...

Birde herkesin gözünden kaçan bir şey var arkadaşlar...Hiç kimse açıktaki isteksizliği bu ufak gruplara,davullara ve Altes ile BandoESES'in yerlerine mazeret bulmasın...AÇIK TRİBÜN KIRGIN arkadaşlar...Yıllardır tuvaletlerde rezillik çekilmesi,girişlerde ve çıkışlardaki rezillik,bir türlü kapatılamayan tribün üstü ve sürekli vaadler verilmesine rağmen bir gram ilerleme kaydedemesi malesef açık tribünün tüm şevkini kırdı...Bu adamlar yıllardır yağmurda ıslanıyor ve bu adamlar yıllardır ha bu sezon,ha önümüzdeki sezon kapatacağız masalları ile kandırılmaktan bıktılar...Açık kapatılmadan malesef kendine gelemez...Çünkü tribün işi yaptığın işten keyif alma işidir...Bağır bağır boğuk ses insanların şevkini kırıyor...Artık burası Süper lig bu taraftar başka stadları göre göre ve oralardaki tribün atmosferini yaşaya yaşaya ve orada yaptıkları tezahuratın daha farklı olduğunu görerek kendi tribünlerinin yetersizliğini fark ettiler...Bir Saraçoğlu,İnönü,Kadir HAS stadlarının farkına vardılar...Üstüne üstlük süper lige çıktığımızdan beri verilen söz ve vaadlerin boşa çıktığını yaşadıkça tüm moral ve motivasyon kayboluyor ve yerini isteksizlik alıyor...Açığa kan kaybettirirseniz tüm tribünleri bitirirsiniz...Birileri hala bunu göremiyor...Artık Eskişehirspor taraftarlarının bunu çok ciddi anlamda protesto etmesi ve gerekirse daha sert yaptırımlar yapması gerekir diye düşünüyorum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 01:50
Alıntı yapılan scetintas

Ben her zaman söylerim açık az ayağa kalkar,ama kalktığında çok etkili olur...Geçmiş yıllardaki çoşku bu sene gözlemlerime göre malesef yok...Açıktaki 15-20 kişilerlik gruplar hakikaten ahengi bozuyor...Hatta hiç olmasalar çok daha iyi olur...Ben tribünlerdeki grupları zaten hiç anlamam....Grup demek bölge anlamını taşır...Kapalı grubu,açık grubu diye...Hiç bir zaman ben Nefer grubu ve kızılcıklı grubunu ayrı düşünmedim...Her zaman kapalıdan gelen sese baktım...

Birde herkesin gözünden kaçan bir şey var arkadaşlar...Hiç kimse açıktaki isteksizliği bu ufak gruplara,davullara ve Altes ile BandoESES'in yerlerine mazeret bulmasın...AÇIK TRİBÜN KIRGIN arkadaşlar...Yıllardır tuvaletlerde rezillik çekilmesi,girişlerde ve çıkışlardaki rezillik,bir türlü kapatılamayan tribün üstü ve sürekli vaadler verilmesine rağmen bir gram ilerleme kaydedemesi malesef açık tribünün tüm şevkini kırdı...Bu adamlar yıllardır yağmurda ıslanıyor ve bu adamlar yıllardır ha bu sezon,ha önümüzdeki sezon kapatacağız masalları ile kandırılmaktan bıktılar...Açık kapatılmadan malesef kendine gelemez...Çünkü tribün işi yaptığın işten keyif alma işidir...Bağır bağır boğuk ses insanların şevkini kırıyor...Artık burası Süper lig bu taraftar başka stadları göre göre ve oralardaki tribün atmosferini yaşaya yaşaya ve orada yaptıkları tezahuratın daha farklı olduğunu görerek kendi tribünlerinin yetersizliğini fark ettiler...Bir Saraçoğlu,İnönü,Kadir HAS stadlarının farkına vardılar...Üstüne üstlük süper lige çıktığımızdan beri verilen söz ve vaadlerin boşa çıktığını yaşadıkça tüm moral ve motivasyon kayboluyor ve yerini isteksizlik alıyor...Açığa kan kaybettirirseniz tüm tribünleri bitirirsiniz...Birileri hala bunu göremiyor...Artık Eskişehirspor taraftarlarının bunu çok ciddi anlamda protesto etmesi ve gerekirse daha sert yaptırımlar yapması gerekir diye düşünüyorum...

Olay aynen dediğiniz gibi devam ediyor.Bu asıl iştahsızlığın sebebidir.Clap Ancak kapalı ne kadar sağlam olursa açık okadar etkili olur ki oluyor da.Yoksa Altes'in yeri ya da Bando'nun yeri çok önemli değil bence. İstek , arzu , şevk lazım...

Clap
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 02:09
Şimdi bizim açık öyle bir tirübün ki ne zaman nasıl bağıcağı belli olmuyor.Big%20smileAçığın canlı olması için bol pozisyon,iyi futbol ve deplasman taraftarı(haz almadığımız)olması gerekiyor.Tirübünde davulun önemli bir yeri vardır.Açık da davul sıkıntısı çekiyoruz ve ayrıca bağıran kişilerin birbirlerine uzak olması sesin cılız çıkmasına sebep oluyor.Antalya maçında şöyle 4-5 tane davulumuz olsun bağırmak isteyenlerin de altes ve bando civarında toplanmasıyla tirübün şöleninin başlayacağını düşünüyorum.Kopukluğun nedeni bir arada durmamamız...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 11:56
Birde takım pres baskı mücadele koyarsa ortaya açık gaza geliyor. Gaza gelen açık tribünü kimse susturamaz.
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 13:04

Ankaragücü maçında açık tribün zaman zaman etkili oldu 2.yarıda gayet iyidik ama bunu 90 dakikaya yayamıyoruz bunların sebepleri açıkta çok seslilik olması gündüz maçı olması ve takımın poziyon ve skor açısından kötü olduğu durumlarda açık tribün etkileniyor yukarıdaki yapılan yorumlarıda okudum denizli kupa maçında davulumuz patladı önümüzdeki maça eksikler tamamlanır.

Bando esesin devre arasında yanına gitmemizin sebebide o çok sesliliği ortadan kaldırmaktı ordada merdiven boşluğunu kapattığımızı ve takımın para ceza alabilme ihtimalini söylediler bizde bunun olmaması için geri döndük ortada bi problem yok..

Birde yapılan yorumları okudum kimse buna deyinmemiş yada ben kaçırdım tribünlerimizde dün a.g maçı olmasına ragmen küfür hiç yok denilecek kadar azdı sezon öncesi sazovada dedigimizi yaptık bizim için buraya gelen gaziantep nasılsa ankaragücüde öyle olacağını söylemiştik herkes bizden 6.dakikada farklı küfürler tık tık lar bekliyodu ama biz takımımıza destek vermeye çalıştık.
Dün bide benim hatamdan dolayı bir besteyi yanlış girdi tüm açık kusura bakmayın :)
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 13:28
Erkan merhaba , Bir önceki sayfada aşağıdaki şu yazıyı yazdım.Sence bundan sonraki maçlarda böyle birşey yapılabilir mi?Açık tribünde bağıran herkes tek noktada toplanmadıkça ve tek ses olmadıkça Açık tribün istenilen performansı sergilemeyecektir.

Alıntı yapılan eserkan26

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Paylaştığım resimde 1 numaralı yerde Altes var.3 numaralı yerde ise BandoESES var.Bağıran bir çok kişi bandoESES'in üstünde ve Altesin orda yer alıyor.Tribünlerde son 2 haftada dorlion kaplanları diye bir grup çıktı bunlarda meslek lisesi tarafında duruyorlar.

Zaten açık tribün büyük bir tarla gibi.Bir baştan bağıran grubu diğer taraftaki grubun duyması imkansız.Bence Altes bundan sonraki maçlarda 1 numaralı işaretlediğim yerde değilde 2 numaralı işaretlediğim yerde yerini almalı.Diğer grupta 4 numara ile işaretlediğim yerde yerini almalı.Ayrıca bağırmak isteyen taraftarlarımızda yine bu insanların çevresinde toplanmalı ve bağırmalı.

Bu olay tabiki bağırmayanların bağırmasını sağlamaz ama tek yumruk olup sesin daha gür çıkması böylece çözülmüş olur diye düşünüyorum.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 13:35
Alıntı yapılan eserkan26

Erkan merhaba , Bir önceki sayfada aşağıdaki şu yazıyı yazdım.Sence bundan sonraki maçlarda böyle birşey yapılabilir mi?

Alıntı yapılan eserkan26

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Paylaştığım resimde 1 numaralı yerde Altes var.3 numaralı yerde ise BandoESES var.Bağıran bir çok kişi bandoESES'in üstünde ve Altesin orda yer alıyor.Tribünlerde son 2 haftada dorlion kaplanları diye bir grup çıktı bunlarda meslek lisesi tarafında duruyorlar.

Zaten açık tribün büyük bir tarla gibi.Bir baştan bağıran grubu diğer taraftaki grubun duyması imkansız.Bence Altes bundan sonraki maçlarda 1 numaralı işaretlediğim yerde değilde 2 numaralı işaretlediğim yerde yerini almalı.Diğer grupta 4 numara ile işaretlediğim yerde yerini almalı.Ayrıca bağırmak isteyen taraftarlarımızda yine bu insanların çevresinde toplanmalı ve bağırmalı.

Bu olay tabiki bağırmayanların bağırmasını sağlamaz ama tek yumruk olup sesin daha gür çıkması böylece çözülmüş olur diye düşünüyorum.

Benim dün yapmak istediğimde senin dediğine yakın bir şekildi yalnız fotoyu incelersek 1 numarada önemli biyer açık tribün olarak ama şöle yapabiliriz 1 numarada yine altes biz oluruz 2.numarayada takımı destekleyen arkadaşlarımızı oraya monta edebiliriz dedigin gibi bağlantının kopmasının sebebi 2 numaradır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır