eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 23:19
Alıntı yapılan mertbey

arkadaşlar bando,dorlion kaplanlarıialtes dışında bandonun alt kısmında bir grup daha oluştu galiba bilgisi olan yazarsa sevinirim

Öyle bi oluşum görmedim kapalıdan ama kaplanlar yerlerini değiştirmişler. Önceden biraz daha meslek lisesinin tarafındaydılar ortaya doğru kaymışlar. Onları görmüş olabilirsiniz.
22 Haziran 2013
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 23:32
yok ya alakalıar yoktu o söylediğim kişilerin onlarla,öyle çok büyük bir grup değildiler ama düzgün insanlara benziyorlardı
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 23:51
arkadaşlar açık tribündeki düzensizlik benden başka kimseyi rahatsız etmiyor mu ya 3 tane ayrı davul sesi geliyo insanlar hangisine ayak uyduracağını bilemiyor bunun yanında maviş stadın çok sağında kalıyor o yüzden de açık tribünün verimi düşüyor.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 10:45
Altes açığın tam ortasına geçse çok iyi olcak. Açığın tek hakimi Altes olmalı. Dün açıktan çok fazla farklı ses geliyordu. Bölünmeyin
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 11:48
Alıntı yapılan mertbey

arkadaşlar açık tribündeki düzensizlik benden başka kimseyi rahatsız etmiyor mu ya 3 tane ayrı davul sesi geliyo insanlar hangisine ayak uyduracağını bilemiyor bunun yanında maviş stadın çok sağında kalıyor o yüzden de açık tribünün verimi düşüyor.

Evet doğru.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 14:11
Ben buca maçını Televizyondan izlemiştim. Bucalıların davulları boylamasına büyüktü. Aklıma bi teneke varil geldi direk. Sanki ondan yapılmış gibiydi. Fakat verdiği ses çok fazlaydı. Aynısı Karabüktede vardı ve sadece T.v den davul sesi duyuluyordu. Üstelik az uz birşeyde değildi bu ses. Bu davullardan 1 tane alınsa yada yapılsa yeterlidir diye düşünüyorum.
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 21:01
arkadaşlar bu açık tribünde bi hareketlilik vardı maviş bi ara tayfasını toplayıp bandonun arkasına geçmeye çalıştı sanırım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim,keşke mavişin tayfası yine yerinde dursa sadece maviş bandonun arkasına gelse bu arada altesin bir tane bile davulu yok mu arkadaşlar eskiden koca koca davullar olurdu sesi de her yerden duyulurdu o kırmızı zottirik davulları biz okul maçlarına götürüyoruz orda bile patlıyo acilen davul alın ması lazım altese davul olmadan hiç bir şekilde senkronize olunamaz bu arada deyinmek istediğim bir diğer konuda açık tribünde 4 ayrı grup var şu anda bunlar altesin ve bandonun alt kısmına yerleşmeliler ki sesimiz bir yerden ve gür çıksın neferi kızılcıklıyı takdir ediyoruz eyvallah çok başarılılar ama bence açıktaki gruplar birleşirse açıkta o kadar sağlam olur.
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 21:05
Açık bu gün oldukça iyiydi. Bir de galibiyet gelseydi harika olacaktı ama...
22 Haziran 2013
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 21:06
Bu yılın en iyi tribününü yaptı açık. Hep böyle devam
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 21:06
ben her zaman açıkta altesin hemen yanında olurum.ama o demirin önünde üstünde hiç siyah kırmızı olmayan yaşları 10 15 olan kişiler oturuyo benim yanımda 40 50 yaşındaki adamlar bağırıyor o çocuklar ağzını bile açmıyor.maçın heycanından çekemedim ama bidaha ki mça onları çekecem kameraya benim gibi düşünen çok onlar oradan kalksın kalmasa bile insan üstüne bir siyah veya kırmızı giyer.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır