eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 221222223224225 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Amash Liste gör
Yeni Yazar

Amaş KUDAY
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 11:52
yazı herşeyi özetliyor.küstük çeşitli sebeplerle tribüne aynı jenerasyon hepimiz birşeylerin peşine düştük,yabancılaştık bundan sonrası için hayırlısı olsun ..
Anadoluda Asıl Saltanat!
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 23:51

'' AZ AMA ÖZDÜK... ''

arkadaşlar bılıyorsunuz kı son haftalarda olan olaylar yuzunden bu hafta belkı kımse umursamadı ama denızlı maçı dıye gelmeyenlerde oldu fakat trıbunumuz genede liseli kardeslerımızınde az sayıda olmalarına rağmen bence cok guzeldık..demek kı trıbun arındıkça ıyıler kaldıkça cıdden guzel oluyormus bunuda görduk bu akşam..önemlı olan orda bugun denızlı macında trıbun yapmak degıldı ankaragucu macı oncesı bır prova gıbı oldu kımler geldı kımler gelmedı bı yandanda görmus olduk..olaysız bır sekılde ara sıra kufurler olsada ( denızlı tarafına ) efendıce  kazasız belasız bıtırdık maçı .. nefer ile atışmalarımız bestelerımızde güzeldi onlarıda tebrık edıyoruz iyiydıler bu maçtada..burdan gelmeyenlere veya gelemeyenlere ankaragücü maçında trıbunumuzde yerlerını almalarını duyurmak ısterım.. deniz abimiz ve fakı abimizde maçtaydı bizlere destek oldular sağolsunlar..bayan arkadasları ıle gelenler vardı cok guzel bır ortam vardı hava sartlarının olumsuz olmasına ragmen hersey guzeldı dıye dusunuyorum..inşallah bundan sonraki haftalarda daha da güzel KIZILCIKLI tribunu olacakdır KIZILCIKLI trıbunu tamamen bır degısıme gırmıstır ..liseli kızılcıklıda kı kardeslerımızın cogu bugun bestelerımızı bızlerın gecmısde soyledıklerını bılmedıklerı ıcın bıraz zorlandılar ama onlarında çabalarını alkıslamak gerekır genede cogu besteye iştirak ettıler agızlarına saglık..Clap..

eski tayfa / KIZILCIKLI / yaşıyor savaşıyor. . .
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 11:36
İş dolayısıyla bu hafta gelemedim ama ankaragücü maçında o tribünde olmamı hiçbi güç engelleyemez
Herkes beklesin C.tesi günü KIZILCIKLIYI görsün
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 11:59
Arkadaşlar Gelen Gelmeyen Herkezden Allah Razı Olsun. On Numara Tribün Oldu Sayıya Takılmayın Ankaragücü Maçında Hep Beraber Daha Güçlü !

Feryat Gökdoğan
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 14:29

yıllar sonra için tekrar kıpır kıpır bir kere daha umutlandım belki birkaç maça daha gelemeyeceğim işlerimden dolayı çok yoğun tempo ile çalışıyorum ...en önemlisi bırakıp gidenler geri geliyor aslında cok güzel bir duygu ama illaki bırakıp gidenlere karşıda azda olsa bi kırgınlık var içimde keşke bırakıp gitmeseler kötü leri daha öncede temizleye bilirdik neseki güzel şeyler oluyo bende bu güzel işlerde elimi taşın altına sokmaktan kaçmayacağımı da herkes biliyo bizede bu tribünde bir görev düşüyosa ben de o görevi üstlenmeyi layıkıyla yapmayı hedefliyorum....kızılcıklı tümay

BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 17:44

KIZILCIKLI olarak Eti plazada toplanıp hep beraber ankaragücü maçına gidiyoruz

YER- ETİ PLAZA ÖNÜ
TARİH 30 EKİM 2010
SAAT 12:00
kızılcıklıyım diyen herkezi orada görmek dileğiyle

HEP BERABER DAHA GÜÇLÜ

YAŞIYOR SAVAŞIYORUZ
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2010 saat 13:49
Söz verdiğim gibi 2 yıl sonra Denizli maçında kızılcıklı tribününe girdim. Buradan bütün küskünlere sesleniyorum açıktan izlemeyin tribün 10 numara olmuş gelin kızılcıklıdan destek verin. Ben herkesi tanımasamda, kızılcıklı civarında oturmasamda benim tribünüm yıllardır kızılcıklı olmuştur ve böyle devam edecektir.
Benim gibi düşünen bütün arkadaşlar tribünümüze sahip çıkalım.
Yarın saat 12.00 de Eti plaza önündeyim inşallah, gelemesemde kesin tribündeyim.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
mırzabek Liste gör
Yazar

semih
Yer: Edirne
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2010 saat 18:07
Mactan once 3 lu yerıne bır baba hındı cekelım her macta bıze ozgu olsun nedersınız
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2010 saat 20:39
Alıntı yapılan 26red_black26

Söz verdiğim gibi 2 yıl sonra Denizli maçında kızılcıklı tribününe girdim. Buradan bütün küskünlere sesleniyorum açıktan izlemeyin tribün 10 numara olmuş gelin kızılcıklıdan destek verin. Ben herkesi tanımasamda, kızılcıklı civarında oturmasamda benim tribünüm yıllardır kızılcıklı olmuştur ve böyle devam edecektir.
Benim gibi düşünen bütün arkadaşlar tribünümüze sahip çıkalım.
Yarın saat 12.00 de Eti plaza önündeyim inşallah, gelemesemde kesin tribündeyim.

evet tribunumuz hakıkatten cok guzeldı tamam cok saglam olmadı ama ciddi anlamda hakıkattan degısım var..aileler vardı ya resmen gözlerımle gördum Clap onlar bıle eşlik ettiler..he zamanla trıbun doldumu gelırlermı bılınmez ..inş yarın a.gücü maçında çok guzel olacaktır..ClapClap

KI KI KIZILCIKLI
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 00:20
Seneler sonra ilk defa böyle bir seri maç kaçırıyorum :(
Önce İbb
Sonra Denizli
Sonra A.g :(

Çalıştığımdan ve tff nin yaptığı ayrımcılıktan dolayı bağırmayı özledim...

Eminim yarın o özlediğim tribün olacak...

Kı Kı Kızılcıklı !
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 221222223224225 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır