eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 408409410411412 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 02:31
Serkan ÇEKO'mu okusak hacı? İkilemde kaldım şimdi.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 03:10
Semih Çeko yu yeni bitirdim. Dersleri biraz daha kolay iktisat bölümüne göre. Ayrıca pek fazla okuyan olmuyor bu bölümü. Yani kamu kurumlarına falan iş başvurusu yaparken biraz daha fazla şansın olur. Sormak istediğin birşey olursa yardımcı olurum.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 12:04

Dün başlayan AÖF 2. Üniversite programlarına kayıt yaptırabilen var mı internet üzerinden?

4 yıllık işletmeye kayıt yaptıracağım ama dünden beri halledemedim.Sayfa açılmıyor bir türlü..bir kez açıldı onda da bütün bilgileri girdikten sonra hata veriyor, tekrar deneyiniz diyor..

Ayrıca makine mühendisliğinin üzerine işletme mi okusam daha çok işime yarar iktisat mı..?

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 12:49
Alıntı yapılan samich_backtash

Ayrıca makine mühendisliğinin üzerine işletme mi okusam daha çok işime yarar iktisat mı..?

Aynı soruyu ben de sorayım, 2 cevabı tek mesajda alalım.Tongue

2 yıllık Otomotiv'in üzerine İşletme-Çalışma Ekonomisi-Ekonomi-Kamu Yönetimi-Maliye mi otomotiv fabrikalarına girişte faydalı olur ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 13:07
Alıntı yapılan Frequency

Semih Çeko yu yeni bitirdim. Dersleri biraz daha kolay iktisat bölümüne göre. Ayrıca pek fazla okuyan olmuyor bu bölümü. Yani kamu kurumlarına falan iş başvurusu yaparken biraz daha fazla şansın olur. Sormak istediğin birşey olursa yardımcı olurum.

Teşekkür ederim Görkem abi. Şuan için araştırıyoruz. 2 Yıllık Makine programının üstüne İşletme mi yoksa Çeko mu daha faydalı olur diye. Yardıma ihtiyacım olduğu zaman özel mesaj atarım. Tekrardan teşekkür ettim. Smile
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 16:03

Dün başlayan AÖF 2. Üniversite programlarına kayıt yaptırabilen var mı internet üzerinden?

4 yıllık işletmeye kayıt yaptıracağım ama dünden beri halledemedim.Sayfa açılmıyor bir türlü..bir kez açıldı onda da bütün bilgileri girdikten sonra hata veriyor, tekrar deneyiniz diyor..

şimdi de ikinci üniversite kayıtları başlamadı diyor sitede...Dead

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 17:50
Takımımızın otobüsünün son zamanlar çekilmiş bir fotoğrafı lazım elinde olan bilgisi olan var mi   İÇLİ DIŞLI
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 18:36

şimdi de ikinci üniversite kayıtları başlamadı diyor sitede...Dead
Başvuru tarihi 30 Ekime çekilmişConfused Bir kaç gün önce 25 Ekim yazıyordu.

"Programın başvuru koşullarını taşıyorsanız 30 Ekim 2010 - 26 Kasım 2010 tarihleri içerisinde başvurunuzu bu siteden yapınız"
http://aofkayit.anadolu.edu.tr/menu.asp?sid=2853c5ecac03284a35e74772b401b4ee
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 19:23
KAYIP MEZAR ARIYORUZ YARDIM

1987 yılında vefat eden bir akrabamızın mezarı ilgisizlik ve bazı ailevi problemlerden dolayı kayıptır.odunpazarındaki şeleleli parkın hemen altında bulunan eski mezarlığa defnedilmiştir.mezar yeri parsel ve numara bilinmemektedir ,

merhum: Osman KESER
Vefat yılı:1987  

ALLAH şimdiden razı olsun.
Yukarı
omer_2626 Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı omer_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 21:07
Aöf kayıtları bugün son görünüyo kayıt olamayanlar ne yapacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 408409410411412 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,723 saniyede hazırlanmıştır