eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 15:23
Alıntı yapılan akif_26

Sivasspor,Bankasya 1.Lig'e Katılmaya Hak Kazanan ilk Takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyor :)

ben tam tersini düşünüyorum rıza hoca bizi üst sıralara oynatamadı o yetenek ve becerisi yoktu belki ama ilk iki sene de gördükki ligte takım tuma konusunda oldukca basarılı
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 15:34
@Cibörek, yeni bir uyesin ve mesajlarini dahi hatirlamiyorum.. Yani fikirlerin nedir ne degildir bilmiyorum ama denli yada densizlik konusunda senden bir tavsiyeye ihtiyacim olacagini sanmiyorum. Ayrica kendinle ilgili olmayan konulara girmemelisin.. Ustelik Yigit'te bunun  yerinde ve şaka ile soylendigini bilebilecek kadar beni tanir..

Sivasspor'un bu teknik direktor tercihine gelirsek, bana gore yakaladigi jenerasyon bittigi icin hizli bir cakilis icindeler.. Ayrica, cok kisa bir sure once sampiyonluga oynayan bir takim olmalari nedeniyle bu durum disindaki hersey onlar icin hayatin sonu.. Kim gelirse gelsin bu sartlar altinda basarili olmasi zor.. Riza Calimbay'in da olabilecegini sanmiyorum..
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 15:36
Rıza Çalımbay resimde bile ne kadar ümitsiz ve bitik görünüyor,emekli devlet memuru gibi
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
  Alıntı çibörek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 15:46
Alıntı yapılan Martin_Mistre

@Cibörek, yeni bir uyesin ve mesajlarini dahi hatirlamiyorum.. Yani fikirlerin nedir ne degildir bilmiyorum ama denli yada densizlik konusunda senden bir tavsiyeye ihtiyacim olacagini sanmiyorum. Ayrica kendinle ilgili olmayan konulara girmemelisin.. Ustelik Yigit'te bunun  yerinde ve şaka ile soylendigini bilebilecek kadar beni tanir..

Sivasspor'un bu teknik direktor tercihine gelirsek, bana gore yakaladigi jenerasyon bittigi icin hizli bir cakilis icindeler.. Ayrica, cok kisa bir sure once sampiyonluga oynayan bir takim olmalari nedeniyle bu durum disindaki hersey onlar icin hayatin sonu.. Kim gelirse gelsin bu sartlar altinda basarili olmasi zor.. Riza Calimbay'in da olabilecegini sanmiyorum..
Yazının ikinci paragrafı gibi düşünce açıkladığın yazılarını okuyor ve beğeniyorum.
Birinci kısımda yaptığın ayıp ve üste çıkma çabası ise iyiden iyiye ukala olduğunu düşündürüyor bana.
Fikir beyan etmek ve başkalarınınkileri de paylaşmak isteyen bir insan Yiğit'e yazdığın mesajı yazmazdı herhalde.
Bu arada Yiğit'i gerçek hayatta da tanırım.Sana şurada tek kelime etmez saygısından.
Ama bu senin yağtığının berbat bir espri ve densizlik olduğu gerçeğini değiştirmez.
Sadece EsEs...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 15:52
Kendimi Riza Calimbay meselesinde altta hissetmedim ki hic burada uste cikmak gibi bir amacim olsun :)

Birakta Yigit bildigi gibi yazsin o zaman.. Benim yaptigim senin dediginse, senin suanda yaptiginin da bir tanimi var ve yazmiyorsam nedeni senin Yigit olmamandir.. Bakalim bu cumle sana ne anlatacak..
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 16:05
Ben Rıza Çalımbay'la Sivasspor'un iyi anlamda ivme kazanacağını düşünüyorum. Hiç değilse Sivaslılar bunu yani süper ligi hak ediyor. Rıza Çalımbay'la çıkış yakalayacaklar...
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 16:35
Birazda Sivası konuşsunlar etik mi değilmi? Şimdi ben ne bileyim daha önce gizli bir anlaşma yapmadıklarını........ İsteyen isrediği gibi anlar ...........Öyle dimi.........
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
DtH Liste gör
Yeni Yazar

yiğit
Yer: eskişehir
  Alıntı DtH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 16:41
sevenler kavuştu, bize alkışlamak düşer.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 16:42
takipçisiyim bjk maçlarını seyredeceğim
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 16:47
Rıza Çalımbayın anlaşmayı imzalarken yaptığı konuşmaya bakın.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=80734

Sivasspor'a başarı için geldiğini aktaran Çalımbay, şöyle konuştu:
''Ve ben burada mutlaka başarılı olacağım. Çünkü her şeyden önce burada çok büyük bir yönetimimiz ve büyük bir taraftarımız var. Ve taraftarımızın Eskişehirspor maçında yaptığı jesti de unutmuyorum. Burada benim bulunmamın anlamı çok büyük. O yüzden ben her şeyden önce başta Sivasspor camiasına layık olmaya çalışacağım. En iyisini yapmaya çalışacağız, inşallah hep birlikte bu zor günleri aşacağız. Şu anda zor günler yaşıyoruz ama bu aşılmayacak bir şey değil. Çünkü Sivasspor Şampiyonlar Ligine kadar gitmiş bir takım, inşallah biz bunları tekrar canlandıracağız. Burada bulunduğum için gerçekten çok mutluyum. Çünkü köyüme yakınım, mahalleme yakınım, her şeye çok yakınım, evimdeyim yani. O yüzden burada inşallah hep beraber Sivasspor'u iyi günlere taşıyacağız.''

Taraftarların böyle günlerde takıma sahip çıkması gerektiğini, futbolda her zaman iyi günler olmadığını da belirten Çalımbay, ''Eğer Sivasspor tekrar çok iyi yerlere gelmek istiyorsa burada birlik, beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Taraftar bizim on ikinci adamımız değil, birinci adamımız. Onun için de onlara çok ihtiyacımız var, bundan sonra yanımızda olacaklarına yürekten inanıyorum'' ifadesini kullandı.

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır