eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 17:52
Hakan Olgun zaten bizden giderken de gayet başarılıydı,Zaferden de Cenkten de kat be kat daha yararlı oldu bence...Ayrıca sırf ismi için bir sürü para vereceğimize bildiğimiz yararlı olacak maliyeti düşük bir Hakan Olgun bence daha mantıklı olur....
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 17:56
Alıntı yapılan eskieskies

Alıntı yapılan celaluslu26

Eskişehirspor yıllardan beri beklediğimiz bir ekonomik dengeyi yakalamış durumda ödemelerini aksatmayan , borcu olmayan ,maç başlarını tıkır tıkır ödeyen bir klüp, sanki bir rüya, son 20 yıldan beri pek alıştığımız bir manzara değil.Bu durum bizm gibi gönlünü eses e kaptırmış ve onu bir yaşam tarzına dönüştürmüş insanlar için gerçekten çok gurur verici bir olay artık geleeceğe daha umutla bakabiliyoruz bunda çok büyük emeği olan klüp başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.Bu sene uzak  deplasmanlar hariç (malatya,ordu, giresun) eses in içerde dışarda bütün maçlarını seyrettim gerçekten eses bazı maçlarda süper liğin üzerinde bir performans gösterdi şu anda normal şartlarda bizim 5-6 puan daha almamız gerekiyordu ama olmadı burda bence en çok aksayan yerlerden biri kaleci sorunu idi.Şimdi yeni bir kaleci arıyoruz liğlerin başlamasına 1 hafta kaldı gökhan olmadı herhalde dünyanın parasını verip dengeleri altüst edeceğimize olmadığı iyi oldu peki ne yapacağız bu durumda ? benim aklıma gelen HAKAN ın tekrar bu takıma geri kazandırılmasıdır eminim ki o da bize gelmeyi çok istiyordur kaleciliğinide herkes biliyor onun  kocaelide   iyi günler geçirmemesi nin sebebi bence aklının hala eses te olmasıdır.HAKAN  a  şans verilmesini  yönetimden ve taraftarlarımızdan talep ediyorum  eğer  başarılı olmassa yedeği sinan la devam ederiz  ben hakan ın eses in kalesine geçerse onu birdaha bırakacağına inanmıyorum onun için  hakan ın alınmasının daha  doğru  olacağına inanıyorum.
Kesinlikle katılıyorum.Şurda zaten bir hafta kaldı eminimki bu birhaftalık süreçte takıma en çabuk adapte olabilecek kişi hakandır.Takımdan giderkende hakanın aklının eskişehirsporda,eskişehirsporlu taraftarlarının çoğununda hakanda kaldığı düşüncesindeyim.

+1965 hakanı almamız lazım bence.Gidip bulent atmanı alacagımıza hakanın alınmasının daha yararlı olcagını dusunuyorum
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 17:58

hakan olgun bizim canımız onu burda görmek isteriz ama başkan almaz  zaten gönderende başkan.......

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
black_red_026 Liste gör
Yazar

ethem
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 18:13
bence bu sefer taraftara bıraksın lar bu işi mesela bi anket yapılsın bir yanda hakan bir yanda baskası eminim hakan acık ara gelir bende hakanı eseste gormeyi okadar cok istiyorum ki hakan olsun baskan bize hakanı getir
inadına eses
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 18:15
Alıntı yapılan black_red_026

bence bu sefer taraftara bıraksın lar bu işi mesela bi anket yapılsın bir yanda hakan bir yanda baskası eminim hakan acık ara gelir bende hakanı eseste gormeyi okadar cok istiyorum ki hakan olsun baskan bize hakanı getir

dünyanın neresinde görülmüş biz bu oyuncuları alıyoruz hangisini istersiniz diye sormak?
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan EsEsliyim

ESCOBAR

Ben dünkü mesajımda ne dedim tekrar o sayfaya dönüp okurmusun?

Çıkan hakan haberleri safsatadır dedim hatta kamptaki gazetecilerin haberlerine bile inanmayın dedim, sen bana bak gazetede haber çıkmış bana inanmadın diyorsun...Confused

Sen kesin dün Son Dakika !!! olarak verdiğin ve bir gazeteciden duydum dediğin haberi Anadolu Gazetesi civarlarından bir gazeteciden duymuşsundur gibi geliyo bana...Bilmem tahminim doğrumu???

Hayır çağıl abi öyle demiyorum.ama gökhan ın ankaraspor la prensipte anlaşmaya vardığını
şimdilik kabul etmeliyiz.budur yani.anadolu gazetesini takip bile etmiyorum.ayrıca ben şu an izmirde yaşıyorum.
Yukarı
black_red_026 Liste gör
Yazar

ethem
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 18:18
haklısın belki ama biz taraftarız bizim de takım uzerinde bi baskımızın olması lazım bu tur taraftar grubları cok fazla var teknik kadroda uygun gorurse neden olmasın ki bizz isteyelim yeter
inadına eses
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 18:21
Ayrıca hakan olgun isminin geçtiği de doğru çıktı sanırım.
Saygılar çağıl abi
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 18:24
ESCOBAR

Hakanın ismini gazeteciler geçiriyorlar kulüpte ve kampta yönetim ve teknik kadroda bu konuyla ilgili bir mevzu bile geçmiyor...

Benim kızdığım bu, bunu kasıtlı ve bilerek yapıyorlar ve bizde bu forumda maalesef buna alet oluyoruz...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 18:28

Herşey tamam olsa bile bakalım Hakan gelir mi?Hakan Olgun'nun sıkı bir Eses tarftarı olduğunu ve gönlünde yatan takımın Eses olduğunu bilmeyenimiz yok.

Yönetimin içerisinde yaşanan bazı kutuplaşmalar (Başkan ve Rıdvan Çakırgöz) yüzünden herşey tam istendiği gibi gitmediği kesin.Bunları da tartışmaya gerek yok.
Bakalım Hakan'a sorsalar bu yönetimle yaşadıkları kadro dışı kalma ve aniden takım ile ilişkisinin kesilmesi gibi olaylardan sonra Bakalım Hakan gelir mi?
Bu olaylar Başkan veya Futbolcu kimliğinden çıkıp kişisel onur mücadelesine dönüşmüştür.
Bu saatten sonra Hakan'da gelmez Başkanda değişmez.Bence bu konuda daha fazla kafa yormadan kim gelirse gelsin ona destek verip bir an önce bu Ligden gidelim.. 
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,610 saniyede hazırlanmıştır