eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 215216217218219 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2010 saat 22:39
Kızılcıklı grubu Murat Diri'nin dediği gibi bu saatten sonra o tribünü hakedenlerle birlikte olacak.gerçek abileriyle bu yola devam edecek.bir abimiz gereken şeyleri Ankaragücü maçında yapacak.bizde ona elimizden geldiği kadar yardım edeceğiz.
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2010 saat 22:59
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Kızılcıklı grubu Murat Diri'nin dediği gibi bu saatten sonra o tribünü hakedenlerle birlikte olacak.gerçek abileriyle bu yola devam edecek.bir abimiz gereken şeyleri Ankaragücü maçında yapacak.bizde ona elimizden geldiği kadar yardım edeceğiz.
bu abi dediğin eski kızılcıklıdan birimi?yoksa neferden birisimi?
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 00:32
Alıntı yapılan armani26

Alıntı yapılan Ati_Kaan

bu abi dediğin eski kızılcıklıdan birimi?yoksa neferden birisimi?

E.T.B. açıklamasında herşey belirtilecektir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
doktor66 Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 01:24

Bizlerde Ayderde büyüdük, tribün kapısında sabahladık besteler söyleyerek (içkiler içildi ama hepsi maçtan bi gün önce ve tozunda, kimse kimseye saygısızlık yapmıyordu sımsıkı sarılmıstık birbirimize)

Maç günü geliyordu herkesin boynunda atkısı üstünde forması, veya kırmızı kazak, t-shirt ü oluyordu, simdi ki gibi mavi, yeşil, beyaz giyinip gelenler tribün kapısından alınmıyordu.

Nerde o eski günler simdi yaşı 20 olan gençler 40 yasında ki abisine kafa tutuyor hatta üstüne yürüyor, içki içip tribün e giriyor ilk basta bunun önüne gecilmesi lazım icki içen kişi kim olursa olsun girmesin tribüne, temizlik şart...

eski KIZILCIKLI nasıl gelir, eski AYDER i örnek alın eskiler sizi tekrar ayakta tutar ve canlandırır, tribün e şekil için değil Eskişehirspor için geldiğinizi unutmayın Grupçuluğu ön plana çıkarmayın, deplasmanlara giderken olay çıkarmak birbirinize girmek için değil 90 dk destek için gidin birlik v beraberlik içinde...

bizden geçti artık bu işler işlerimizden dolayı zar zor maçlarımıza geliyoruz, geldiğimizde de tribünde olaylar bizleri çok üzüyor, bütün KIZILCIKLI, NEFER, ALTES gençleri pırıl pırıl çocuklarsınız bugünlerin değerini bilin, tribünde değil sadece dışarda da büyüklerinize SAYGI küçüklerinize SEVGİ gösterin ki onlarda sizi örnek alsın gelecek nesilde...

Birbirinizi, dostunuzu iyi tanıyın menfaat için o tribün e girmeyin 25 senelik KIZILCIKLI ya sahip çıkın alnınızın akıyla gerisi gelir SAYGILAR.
tek sevdam ES-ES
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 01:28
bencede başa çok saygın biri laf dinletecek biri geçmeli..emin olun küsükünlerin hepsi gelir..ben dahil açıktan gelrim..ki açıkta bi dünya küskün var...neden kerem akgören geçmiyor başa tekrar şöyle etrafına sağlam temiz insanları alarak ....onları gören herkes gelir emin olun ne yağmacı ne de düzensiz tarftar kalmaz erititirz hepsini elelel....
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 01:48
Daimi kardeşim,arkadaşım nasıl toparlayamadı,kızılcıklıyı anlayamadım ben!.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 13:31
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 13:51
Arkadaşlar Üyeliğim Dondurulduğu İçin Kendi İsmimden Yazamıyorum.

Kızılcıklıyla İlgili Bundan Sonra Sitede İnsanları Tahrik Edici , Yazı Yazmaya Yönlendirici Yazılar Yazılmasını İstemiyoruz. Kızılcıklı Nefer'le Beraber Gene Omuz Omuzadır. Eski Abilerimiz Kurdukları Büyüttükleri Tribün İçin Geri Dönmüşlerdir Herkeze Gerekli Açıklamalar Yapılıcaktır. Ama Burdan Ona gider buna gider tarzı yazan kardeşlerimiz yazmasınlar. Bundan SOnrada burdan yazılan yazıları Kızılcıklı Grubu adına yapılmadığı sürecede kimse dikkate almasın.

Ankaragücü Maçında Tüm Eskişehirsporlu Kardeşler Omuz Omuza Yeniden Tribünlerinde Yerlerini Alarak Bağıracaklar , Takımlarına Destek Vereceklerdir. Tekrar Söyülüyorum Nefer Kızılcıklı Omuz Omuzadır Bundan SOnrada Kızılcıklı Çok Değişecektir Zaten Gerekli Açıklama Gerekli Kişiler Tarafından Yapılıcaktır. Saygılarımla

Feryat Gökdoğan
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 14:19
feryat işte herkesin bekledigi acıklama budur yan yana degil can cana eskiden oldugu gibi tertemiz bir tribun için eski abilerimizi kardeslerimizi bi arada görmek hiçbir çıkar ve menfaat gözetmeksizin birlikte olmak adına ne gerekiyorsa yapılmalıdır kızılcıklı şaşalı günlerine geri dönecektir
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2010 saat 14:24
Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Arkadaşlar Üyeliğim Dondurulduğu İçin Kendi İsmimden Yazamıyorum.

Kızılcıklıyla İlgili Bundan Sonra Sitede İnsanları Tahrik Edici , Yazı Yazmaya Yönlendirici Yazılar Yazılmasını İstemiyoruz. Kızılcıklı Nefer'le Beraber Gene Omuz Omuzadır. Eski Abilerimiz Kurdukları Büyüttükleri Tribün İçin Geri Dönmüşlerdir Herkeze Gerekli Açıklamalar Yapılıcaktır. Ama Burdan Ona gider buna gider tarzı yazan kardeşlerimiz yazmasınlar. Bundan SOnrada burdan yazılan yazıları Kızılcıklı Grubu adına yapılmadığı sürecede kimse dikkate almasın.

Ankaragücü Maçında Tüm Eskişehirsporlu Kardeşler Omuz Omuza Yeniden Tribünlerinde Yerlerini Alarak Bağıracaklar , Takımlarına Destek Vereceklerdir. Tekrar Söyülüyorum Nefer Kızılcıklı Omuz Omuzadır Bundan SOnrada Kızılcıklı Çok Değişecektir Zaten Gerekli Açıklama Gerekli Kişiler Tarafından Yapılıcaktır. Saygılarımla

Feryat Gökdoğan
günün en güzel haberi merakla bekliyorum açıklamayı...haydi eski kızılcıklı kapalıda buluşalım...
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 215216217218219 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır