eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 213214215216217 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2010 saat 18:15
Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Eskisinden daha fazla, Yaşıyor Savaşıyoruz...
Herkes Kızılcıklı için çok yakında neler olduğuyla ilgili konuşmaya başlayacak kendi arasında...

Güneşli günler çok yakın. Herkes emin olsun.

SATMADIK, SATANLARDAN OLMADIK !

Murat çok güzel bir mesaj yazmış..Bu mesajın üzerine ne denilebirki..O saydığı isimlerden biri olmak ve o yılları yaşamak ayrı bir grur verdi bana...
Yine muratın deiği gibi artık bu konunun değişmesi gerekiyor..Zaten açık ve net söylemiş ( bizim kızılcıklı ile değil kişilerle diye)
Kısaca belirmek istiyorum  daimi abimi çok severim abimiz olarak ..Trübüncüler olarak çok emeği var üzerimizde ( inkar edemem, edemeyiz...Bununla beraber Muratıda arkadaşım olarak çok sever ve takdir ederim..Kesinlikle ikisindede art niyet yok...İnşallah eskisi gibi abi ve kardeşlikleri devam edecektir...
Nefer ilk kurulduğu zaman bir ben kalmıştım bizim tayfa komple gitmişti ve ben ozaman abim ( yasin ) tarafından bile  bir süreliğine dışlanmıştım :)  yoksa sendemi beşiktaşlısın dediller bana :)  ....Ama ben trübünde kalmama rağmen her eskişehirsporun lafı geçtiği yerde hep neferden övgüyle bahsedip hatta ne gerek var bunlarda kim diyenlere mualefet olduğum için yeri geldi sevilmeyen birisiydim..Bana kızılcıklı trübünündeki arkadaşlarım oooo neferli naber dediklerı zaman ( 2005) bende tüh nefer atkımı takmadan gelmişim  diye onlara laf koyardım..Çünkü neferin kuruluşunda öyle bir amaç vardı ki arkasında durmak gerekiyordu ve bende gitmesemde arkasında durdum....Kuruluş amacı trübünlerdeki bütün çürük elmaları temizleyip bıraktıkları trübüne birgün çok sağlam dönmekti..Çünkü ozamanlar  benimde tanımadığım bir sürü şekilci insan türemişti ,biz onlara beşiktaşlılar diyorduk...Şimdi bir eskişehirsporlu olarak bunu kim istemezdi  ki ???  Bunları niye yazıyorum ?? Çünkü  biz kızılcıklı bayrağını laikiyle taşımaya çalışanlardık...Çok güzel şeylerde yaptık kızılcıklı olarak ama gölge düşürmeyi pek sevenler vardı... O sıralar Sadece Daimi abi bize yada inkar edenler varsa bana diyeyim :)  hep destek oldu..Biz ne yapmak istersek tamam dedi..Gecenin 4 ündede arasak  telefonlarımıza cevap verdi... Defalarca  çocuklar artık başınızın çaresine bakın deiği zaman yalvar yakar ikna ettik onu bari sen bizi bırakma diye..Sen bırakırsan herşey biter dedik.Oda sırf bu yüzden bizi bırakmamıştı....Serdar geleyim sanaaa :)  bu trübünü kimse satmadı ve yıllarca sevmeyenden çok seveni oldu bu trübünün canım kardeşim..Zaten yukarıda murat da  yazmış...Yazım biraz dağınık oldu kusura bakmayın...
ESKİŞEHİRSPORU GERÇEKTEN SEVENLER HİÇBİR ZAMAN BİRBİRLERİNE DÜŞMAN OLMADILAR,OLMAZLARDA....
 Bundan sonraki güneşli günler abi ve arkaşlarımızın elinde..Hadi mutlu edin sizi sevenleri :)Takımın en ihtiyacı oluduğu günlerdeyiz...Artık herkez güzel günler için güzel şeyler yazarlarsa herşey çok daha güzel olur...
Umut abinin yazdığı yazıda çok güzel ,, onada yorum yapmam lazım ama vaktım kalmadı bu yüzden BEĞENDİ yi tıklıyorum Big%20smile umut abicim...

ERSİN KONAK....
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2010 saat 18:27
Var abim satan var :) Bunları yüz yüze konuşuruz..Anlatırız..Dertleşiriz...
Özledim zaten seni...Bayadır görüşmüyoruz. Önümüzdeki 1-2 gün içinde arayacağım seni...

KIZILCIKLI BİR DİRİLİŞTİR Kİ, KİMSE ONU ÖLDÜREMEMİŞTİR...

Sadece ESKİŞEHİRSPOR..!
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2010 saat 20:40
tertemiz yüregi eskişehirspor sevgisiye dolu menfaat cıkar gözetmeksizin yıllar önce oldugumuz gibi olmak istiyoruz artık bunun için tribunde belki sayıca artık az olabiliriz ama birimiz düştügünde digerinin elini uzatacagı eski arkadaslarımızla yeniden yolumuza devam etmek adına elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışacagız bundan sonra
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
NEFER_Samet Liste gör
Yeni Yazar

TATAR _ERHAN
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2010 saat 22:14
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Eskisinden daha fazla, Yaşıyor Savaşıyoruz... Herkes Kızılcıklı için çok yakında neler olduğuyla ilgili konuşmaya başlayacak kendi arasında... Güneşli günler çok yakın. Herkes emin olsun. SATMADIK, SATANLARDAN OLMADIK !

Murat çok güzel bir mesaj yazmış..Bu mesajın üzerine ne denilebirki..O saydığı isimlerden biri olmak ve o yılları yaşamak ayrı bir grur verdi bana...

Yine muratın deiği gibi artık bu konunun değişmesi gerekiyor..Zaten açık ve net söylemiş ( bizim kızılcıklı ile değil kişilerle diye)

Kısaca belirmek istiyorum  daimi abimi çok severim abimiz olarak ..Trübüncüler olarak çok emeği var üzerimizde ( inkar edemem, edemeyiz...Bununla beraber Muratıda arkadaşım olarak çok sever ve takdir ederim..Kesinlikle ikisindede art niyet yok...İnşallah eskisi gibi abi ve kardeşlikleri devam edecektir...

Nefer ilk kurulduğu zaman bir ben kalmıştım bizim tayfa komple gitmişti ve ben ozaman abim ( yasin ) tarafından bile  bir süreliğine dışlanmıştım :)  yoksa sendemi beşiktaşlısın dediller bana :)  ....Ama ben trübünde kalmama rağmen her eskişehirsporun lafı geçtiği yerde hep neferden övgüyle bahsedip hatta ne gerek var bunlarda kim diyenlere mualefet olduğum için yeri geldi sevilmeyen birisiydim..Bana kızılcıklı trübünündeki arkadaşlarım oooo neferli naber dediklerı zaman ( 2005) bende tüh nefer atkımı takmadan gelmişim  diye onlara laf koyardım..Çünkü neferin kuruluşunda öyle bir amaç vardı ki arkasında durmak gerekiyordu ve bende gitmesemde arkasında durdum....Kuruluş amacı trübünlerdeki bütün çürük elmaları temizleyip bıraktıkları trübüne birgün çok sağlam dönmekti..Çünkü ozamanlar  benimde tanımadığım bir sürü şekilci insan türemişti ,biz onlara beşiktaşlılar diyorduk...Şimdi bir eskişehirsporlu olarak bunu kim istemezdi  ki ???  Bunları niye yazıyorum ?? Çünkü  biz kızılcıklı bayrağını laikiyle taşımaya çalışanlardık...Çok güzel şeylerde yaptık kızılcıklı olarak ama gölge düşürmeyi pek sevenler vardı... O sıralar Sadece Daimi abi bize yada inkar edenler varsa bana diyeyim :)  hep destek oldu..Biz ne yapmak istersek tamam dedi..Gecenin 4 ündede arasak  telefonlarımıza cevap verdi... Defalarca  çocuklar artık başınızın çaresine bakın deiği zaman yalvar yakar ikna ettik onu bari sen bizi bırakma diye..Sen bırakırsan herşey biter dedik.Oda sırf bu yüzden bizi bırakmamıştı....Serdar geleyim sanaaa :)  bu trübünü kimse satmadı ve yıllarca sevmeyenden çok seveni oldu bu trübünün canım kardeşim..Zaten yukarıda murat da  yazmış...Yazım biraz dağınık oldu kusura bakmayın...

ESKİŞEHİRSPORU GERÇEKTEN SEVENLER HİÇBİR ZAMAN BİRBİRLERİNE DÜŞMAN OLMADILAR,OLMAZLARDA....

Bundan sonraki güneşli günler abi ve arkaşlarımızın elinde..Hadi mutlu edin sizi sevenleri :)Takımın en ihtiyacı oluduğu günlerdeyiz...Artık herkez güzel günler için güzel şeyler yazarlarsa herşey çok daha güzel olur...

Umut abinin yazdığı yazıda çok güzel ,, onada yorum yapmam lazım ama vaktım kalmadı bu yüzden BEĞENDİ yi tıklıyorum Big%20smile umut abicim...

ERSİN KONAK....

ersin bende seni hep bu yüzden takdir ettim seninde duruşun hep dikti ilk günde seni neferde görmek isterdik ama olmadı hayırlısı olsun :)
TATAR__ERHAN

NEFER
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2010 saat 23:24
Biz yaşlarda olup da Ayder'de tribün yapmayan, bağırmayan taraftar yoktur herhalde...

Biz gurbete çıktıktan sonra Kızılcıklı bayrağı devraldı ve bugüne kadar da alnının akıyla getirdi.Şimdi de Kızılcıklı mı bitmek üzere?Peki yarın hangi tribünümüz bitecek?

Çözüm yeni tribün kurup eskisini harcamak değildir, o tribüne sahip çıkabilmektir.Buralarda karşılıklı yazışmak değildir...

Son günlerdeki olayları görünce, okuyunca inanın içim acıdı.Koskoca Kızılcıklı bitmemeli, bakmayın biz artık açıktayız ama geçen sene ki Gaziantep maçı gibi karşılıklı tribün yapmak isitiyoruz, yine kendimizi kaybetmek istiyoruz.3 golden 2'sini göremedik bağırmaktan(Koray ve Vucko'nun gollerini).Süper tribün yapalım, karşılıklı paslaşalım, aslanlar gibi yenelim ama varsın yine ben golleri canlı görmesem de olur...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2010 saat 00:44

beyaz bir sayfa..temiz bir tribün için ...kızılcıklının şanına yakışır bir şekilde..varmısınız ?

az olalım ama öz olalım..

yeni bir yapılanmada diyebiliriz , küsenler sizlerde dönün ki ; eski günleri yeniden ateşlemekde sizlerinde büyük payı olacak..

ClapClapClap

5 kişide kalsak 1000 kişide olsak yıllardır hep varız biz KIZILCIKLIYIZ ..Clap

----------------------------------------------------------------------

Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2010 saat 01:12
kızılcıklı tekrar dönerse şu sağ tarafa bi çare bulun her maç açıktan belli oluyor oranın bağırmadığı elleri cebinde dikildiği gelirse iyi olur kızılcıklı herzaman rekbet iyi olur daha iyi ses çıkar eminim ama aradaki çürükleri temizleyerek.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2010 saat 01:15
yeniden yapılanmada hiç kimseyle rekabet içinde olunmayacak sadece eski tayfayla yola devam edilecek ilk anda belki de 15 20 kişi tribune ferdi olarak bize katılacaklar olabilir ama menfaat cıkar göztmeksizin kızılcıklının içinde olan gönülden sevenlerle şimdilik yola devam edilecek
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2010 saat 01:20
Alıntı yapılan lord of eses

yeniden yapılanmada hiç kimseyle rekabet içinde olunmayacak sadece eski tayfayla yola devam edilecek ilk anda beki de 15 20 kişi tribune ferdi olarak bize katılacaklar olabilir ama menfaat cıkar göztmeksizin kızılcıklının içinde olan gönülden sevenlerle şimdilik yoa devam edilecek

senin gibi adamlar orda olsun ben açıktan gelirim  kızılcıklıya.çok gelmek isteyen var ama geçmişteki olaylar olduğu için kimse gitmiyor kapalıya bu nefer içinde geçerli.ben neferin ilk senesinde kombinemi aldım ama orda hiç bağırmayıp sadece 5 dk bağırıpta hadi diyen çok küçük yaşta kişilerle tartıştım biz 10 15 kişi falandık şimdi açıktayız eğer düzelsin kapalı gelecek çok kişi var
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2010 saat 01:25
istedigimiz bu saatten sonra sadece ESES için orada olacak kişiler artık tribunde istenmeyen bir cok kişi orda olmayacak öyle umuyoruz kaldıgmız yerden az ama öz olarak yola devam etmeyi düşünüyoruz istediklerimizden birisi küskünlerin yeniden dönmesi çünki dürüst insanlar arttıkca eski günlerimize daha cabuk ulaşırız biliyoruzki bir cok abimiz kardesimiz arkadasımız sırf yaşanan bu tarz kötü olaylar sebebiyle acıkta ama biliyoruzki hepsinin yüreginde hala kızılcıklı sevgisi var inşallah daha güzel günlere birlikte yürüyecegiz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 213214215216217 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır