eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 209210211212213 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 09:26
Acaba durum netleşene kadar bu başlıklara ara verilebilirmi ?...
Yangına körükle gitmenin bize faydası olmayacağı düşüncesindeyim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 11:47

EDİT Sleepy
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 12:00
Ne kızılcıklı biter ne nefer ,ne altes. Biten bişey var oda bendeki heves . Alırım çekirdek su oturur maçımız izlerim . Artık deplasmana giden maceraya gidiyo, maçta trübüne giren mevzuya gidiyo . Bu taraftar bitmiş yaptığı icraatlarla değilde gruplar arası çatırşmaya dönüşmüş . İnş Kızılcıklı da dirilir de çekirdek çitlerken karşıdan kavga izleriz . Ne kadar utanılası bi taraftar topluluğu olduk . Gönüller isterdi ki kimse adını duyurma telaşı içinde olmasaydı keşke herkes grubunun salacağı nam-ı düşünmeden ne kadar grup varsa birleşip yapması gereken görevi , yanı takıma maç kazandırmak için uğraşsaydı . Ama bu malesef bizim insanımızda yok . Bizim insamız hep hırslı hep tanınma hep yükselme hep en uç noktada olmak için uğraşıyor. Yaptığı şowdan sonra kazandığı maçı izleme heyecanında değil , yaptığı şow ile başka takım taraftarlarından gelecek övgüleri merak ediyor. Evet ben her kareografiden sonra , gök gürültüsü gibi şinanariden sonra ertesi gün taraftarımız için söylenenleri merak ettim . Kendii yaşıtlarım için söylüyorum , yani hala kanı kaynayanlar için , sizde öyle değilmisiniz. Yaptığı trübüne değil , sadece maçı kazanmaya gidenler , sadece e sadece çekirdekçilerdir . Onlar takımı izlemeye gidiyorlar , bizlerse en iyi olmaya gidiyoruz. Yolunuz açık olsun Ne nefer ne kızıkcıklı ne altes ben bundan snra oturur maçımı izlerim . İnş gruplar iiyice karışır birbirine girer çoğu kişi trübünden ayrılıp oturur paşa paşa maçını izler. Bize ancak bu yakışır . Efsane taraftar , sadece efsane , çok geride kalmış o günler. Bizans takımlarının ve onlara benzeyen sahte anadolu klüplerin taraftarından hiçbir farkı yok bu taraftarın artık . 
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 12:42
NE kızılcıklı ne nefer oldum; ama bi maçta nefer kızılcıklıyla birleştiği bi maçta o tribüne girdik dayımla dayımın yaşı 40 yakın. biz bağırmaya calışırken demirde reisin dibinde daha yeni 20 sindeki arkdaş tribünlere atar gider yapıyordu küfürlü şekilde bağırın falan diyordu. hiç yakışmadı. tribün lideri değilsin bişey değilsin ancak kopil olursun. birileride onun dayısına babasına bağırın ulan deyip küfretse ne yapardı. vs. (kızılcıklı mustafa abi zamanında kızılcıklıydı gerisi yalan) şimdilerde murat dirinin forumda yazılarını açıklamalarını okuyoruz. yani hiç bir gruba girmeyn biri olarak olumlu yapıcı doğrunun yanında yanlışın karşısında bi cizgisi var. daha yakın görüyor insan kendini bu düşüncelere eğer birgün kapalıya zorla girsem neferin yanında dururum. kızılcıklıdada iyi niyetli arkadaşlar olabilir ama dediğim gibi mustafa akgörenin liderliğindeki kızılcıklı değil artık. saygılarım.
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 13:08

,,

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 13:31
Cryedit
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 13:39
Alıntı yapılan İSMAİL26

kızılcıklı 10-20 sene öncesinin kızılcıklısıydı daha sonra nerde it kopuk var aralarına aldılar yollarda bayanların yanında , ailelerin yanında ana avrat küfür etmeler, yolda yağma yapmalar kimse kızılcıklıyı bitirmedi kızılcıklı kendi kendini bitirdi grup olarak duruşunuzla yaptığınız olumlu işlerle örnek olmanız gerekirken siz hep tepki aldınız düşünün bakalım neden bu duruma geldiniz neden aklı başında insanlar nefere geçtiler ben hiçbir guptan değilim ama esesimin her maçına giden, kombinemi alan, hermaç sesim kısılana kadar takımını sonuna kadar destekleyen, yağma yapmayan bir taraftarım murat diri arkadaşamız sizin bıraktığınız yere çok yakışıyor akıllı, sözü dinlenen eskişehirspor aşığı birisi bunları yazarken hiçbir gruptan olmayan bir taraftarım eskiden ayder vardı bitti kızılcıklı bitirdi şimdide nefer var oda sizi bitirdi sizin yapmanız gereken nefere destek vermektir.

Çok doğru bir tespit.Kendi içlerindeki it kopuğu ayıklayacağız dediler 3-4 senedir ayıklamadılar hatta dahada çoğaldı.Bu durumdan rahatsız olup nefere geçenler çoğalınca  anladılar ki o it kopuk olmadan orayı dolduramayacaklardı yani bir çoğunluk sağlayamayacaklardı.Son 2 senede Türkiye'nin en kolpa tribünü olarak anılır olduk.Oysa ki Süper lige ilk çıktığımız sene bandosuyla,koreolarıyla,takıma desteğiyle herkesin ağızı açık kalmıştı anlaşılan o ki süper lig bize yaramıyormuş birileri takıma desteği bırakmış rant peşine düşmüş bu uğurda her yolu mübah saymışlar.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 13:41
Alıntı yapılan Daimi Özdemir

arkadaşlar ilk önce yazmak istemedim cünkü yazcam yazılar şu anda eses taraftarının bölünmesine yol acacaktır düşüncesiyle yapcamız ortak toplantıyı bekliyorum ortak toplantıda kızılcıklı gurubunun kendi arısında olacaktır olaylar kesinlikle onaylamak dogru degildir münferit olayları bazı güçler  istedige yere cekiyor daha düne kadar beraber oldumuz arkadaşlar ve kardeşlerimiz rahat olsun biz olaylarının icini biliyoruz benim yaptırdıgım pankartlarla kızılcıklı pankartı kapatılmıştır bize bunu yunanlı bileyapmazdı bizi etnik olaylara cekmek istiyorlar  ben eskişehir sporu gercekten cok seviyorum ve 26 senedir o türbünde bana ilk kez yanlış yapılmıştır ben o gün hangi yöneticinin biletleri verdini ne dediginide biliyorum ama taraftarımızın ve takımımızın iyiligi icin biraz susacagım  bide ben dogma büyüme eskişehirliyim eskişehirsporluyum  yedi sülalemde eskişehirli 43 yaşındayım kızılcıklı türbünün ilk kuruldugunda beri bana  hakan mantarından tatarına fatihinden alperine bütün kardeşlerim benim ne oldumu bilir bir kere bile mevzusu gecmemiştir şimdi ne degişdide neler oluyor yazan arkadaşlar önce bunu yazsın bunu bilsin maç günü carşıda 17 yaşında 3 5 kardeşimize saldırılıyo pankartlarımıza saygısızlık yapılıyo  türbün kapandı deniyo ve diyenlerde o türbünden cıkmış arkadaşlardır  her kes önce bir arkasına baksın  tekrar görüşene kadar her kese saygılar
ClapClap
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 14:10

arkadaşlar ilk önce yazmak istemedim cünkü yazcam yazılar şu anda eses taraftarının bölünmesine yol acacaktır düşüncesiyle yapcamız ortak toplantıyı bekliyorum ortak toplantıda kızılcıklı gurubunun kendi arısında olacaktır olaylar kesinlikle onaylamak dogru degildir münferit olayları bazı güçler  istedige yere cekiyor daha düne kadar beraber oldumuz arkadaşlar ve kardeşlerimiz rahat olsun biz olaylarının icini biliyoruz benim yaptırdıgım pankartlarla kızılcıklı pankartı kapatılmıştır bize bunu yunanlı bileyapmazdı bizi etnik olaylara cekmek istiyorlar  ben eskişehir sporu gercekten cok seviyorum ve 26 senedir o türbünde bana ilk kez yanlış yapılmıştır ben o gün hangi yöneticinin biletleri verdini ne dediginide biliyorum ama taraftarımızın ve takımımızın iyiligi icin biraz susacagım  bide ben dogma büyüme eskişehirliyim eskişehirsporluyum  yedi sülalemde eskişehirli 43 yaşındayım kızılcıklı türbünün ilk kuruldugunda beri bana  hakan mantarından tatarına fatihinden alperine bütün kardeşlerim benim ne oldumu bilir bir kere bile mevzusu gecmemiştir şimdi ne degişdide neler oluyor yazan arkadaşlar önce bunu yazsın bunu bilsin maç günü carşıda 17 yaşında 3 5 kardeşimize saldırılıyo pankartlarımıza saygısızlık yapılıyo  türbün kapandı deniyo ve diyenlerde o türbünden cıkmış arkadaşlardır  her kes önce bir arkasına baksın  tekrar görüşene kadar her kese saygılar

onun adı Daimi Özdemir..O Kızılcıklı Tribününün Abisi !!!
Zaten Kızılcıklı tribününün ne olduğunu Daimi abiye bakarak anlayabilirsiniz...

Bitti Diyenlere inat; Kı Kı Kızılcıklı..!
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 14:19

Bu tribüne gönül vermiş tüm arkadaşlarım Daimi abi bütün olayları yukarıda özetlemiş. Bundan sonrası toplantıda alınacak kararlarla netleşecektir.

Kızılcıklı her zamankinden daha fazla yaşıyor, savaşıyor.
KI-KI-KIZILCIKLI, KI-KI-KIZILCIKLI.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 209210211212213 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır