eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 00:41
arkadaşlar bu bülent ataman istatistiklere göre son dakika kornerlerde çok etkiliymiş LOLLOL
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 00:42
gökhan iyi bir kaleci ama o olmassa  bülent ataman da çok iyi bir kaleci alınırsa çok yararlı olacak ayrıca herkes yaşlı diyor cenk ondanda yaşlıydı kaelcide yaş o kadar önemli değil her ülkede 35-40 yaşında kaleciler  var neden bilmiyorum türkiyede yaşa takılmış durumda örnek vereyim bir tugay şu anda türkiyede olsa futbolu bıraktırmışlardı ama o tugay dünyanın en kaliteli liglerinden birinde her maçta oynuyor üstelik takım kaptanı şuanda ...ama benim kalemizde görmek istediğim isim serkan kırıntılı ama onu almakta zor çünkü devamlı 11 de oynayan bir oyuncu ...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 01:18
Bize kaliteli her mevkiye iyi oynayacak oyuncu lazım yoksam aynı ayarda oldukdan sonra ne diye tıransfer yapıyoruz bali alşmış iskeleti bozmayalım ben isme bakmam iyi oynuyorsa esesimize faydalıysa okeylerim bana canla başla oynayacak oyuncu lazım.
Gecmişde yaşadık biz bunları kimler geldi kimler giti örnek vereyim gs nin döküntülerini toplayarak iyi oyuncuları gönderdik 12 yıl geri atık ve kendimizi anca toparlaya bildik bir aralarında cihat cıktı iyi oynayan yanılmıyosam hala biri yatakda yatıyo bence buda esesin ahı kaldı bizi yılmaz vural bu hale getirmedimiydi güvenc kurtarında gücü yetmemişdi takımımızı kurtarmaya cok cekdik inanın şimdik ise sinanı tartışıyyoz benim gözümde sinanın yeri banbaşka onun üstüne kaleci yok sadece genc kim gecerse gecsin kaleye yeterki eses aşkı için forma aşkı için gecsin.
İnnanmak başarının yarısıdır
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 01:23
ya arkadaslar belkı konu dısı olcak ama sızlerı bıraz rahatlatmak mutlu etmek ıstıyorum ben ızledım ınanın muthıs keyfım yerıne geldı ızleyın rahatlayın ve gecmısı hatırlayın  http://uk.youtube.com/watch?v=CzmbavgS2TA&feature=related
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 01:33
ARKADASLR SANIRM GOKHAN OLMAYACAK GİBİ YAZIYI OKURSANIZ YENI KALECİMİZN KIM OLDUGU BELLİ OLMUS SANIRIM
TAKIMI ŞAMPİYON YAPACAĞIM
(06.01.2008)
Başkan Hatipoğlu Akdeniz kampında Es Es’teki gelişmeleri değerlendirdi. Nebi Başkan bu takımı şampiyon yapacapım “Başka çare yok” dedi.

KALDI 2 TRANSFERİMİZ
Eskişehirspor’da devam eden Antalya kampını hem ziyaret eden hemde transfer çalışmalarını sürdürmek için gelen kulüp Başkanı Nebi Hatipoğlu düzenlediği basın toplantısı ile gelişmeleri değerlendirdi. Nebi Hatipoğlu yaptığı açıklamada “ Kaleci ve sol bek arıyoruz. Büyük ihtimalle kaleci Bülent Ataman ile anlaştık. Sol bek içinde Erhan Albayrak ile temazlarımız devam ediyor. Bize direk oynayacak adam lazım. Hem oynayacak hemde maçı çevirecek. Transferde zorlanmamızın nedeni çok iyi adamlar almaya çalışıyor olmamız. Fenerbahçeli Kemal Arslan ile Can Arat’tan haber bekliyoruz. Pazartesi cevap verecekler.

BEN BU İŞE İNANDIM
Başkan Nebi Hatipoğlu “Hocamız ve biz yönetim olarak herkezi istemiyoruz. Transferde seçiciyiz. Emre Toroman’ı ilk hafta maçına yetiştireceğiz. Ama Ömer Közen belli değil. Gönderilen futbolculardan kaleci Cenk’i Karşıyaka istiyor. İshak’a da talip var. Ama Ersin’e yok. Takımımızı ilk maça takviye yapıp eksiksiz göndereceğiz. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyeceğiz. Takımı şampiyon yapacağım. Ben bu işe inandım. Herkezin inanmasını ve desteklemesini istiyorum” dedi.
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 01:44
Kaleci Bülent 1.lig için yeterli , yan toplar ve yüksek toplarda başarılı , eğer defansımız bariz hata yapmazsa çok az gol yeriz.
Bizim için bu sene play of'a kalmadan çıkmak önemli , gelirimiz müthiş artacak nasıl olsa mayısta kaleci gökhanın , Erenin sözleşmesi bitiyor 4 yabancı hakkımızda var o zaman daha rahat düşünüp transfer yaparız.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 01:49
Süper lige çıktığımızda Tv. Reklam panosu , hasılat , İsim hakkı (İdda , toto vs.) hepsi misli misline artacak tabii alınacak oyuncuların bedelide.
Sanırım Forma reklamı için önceki yıllarda Sararla anlaşma yapılmıştı Süper lige çıkınca Sararrın alacağına karşılık Forma reklamı ile ödenecek diye biliyorum.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 01:53
sarar yıne kıyak yapar bize bence unutmustur o almaz gıbı sımdı de eto baskanı bence detek olur o asla köstek olmaz esesime
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 05:28
ya ALLAH askına yaa bulentten ne koy olur ne kasaba ya sırf transfer ettık dıye yapılan bır transfer daha yaa al cenkı vur bulente ne farkı var yaa var ya daha ne goller yerız bızz bızden sunu al bunu al  15e 30 a mac ızlettırıyolar bı adamın bonservısını odeyemıyolar bu takım bole sacmalıklar yuzunden bı cıkmasın ozaman neler oluyo gorun bır kalecı alamıcak kadar acızmıyız ya nerde ben eskısehırsporluyum dıyenler lafım sızlere deyıl arkadaslar parası pulu olan takım en ufak bısey yaptımı tv  lere en onde poz verenlere zaten taraftar elınden gelenı yapıyo kımse ıste kombıne satılmadı yok bıletsız gırısler oluyo bolemı taraftar olunur demesın cunku bız standartların cok ustunde paralar oduyoruz hepınız bılıyonuz zaten acıkgı yap 100 ytl kapalıyı 200ytl bakalım kalıyomu bı tane haa ozaman ıste bılet devrı sona erer bız ıtalyada fransada ıngılterede mac ızlemıyoruz bu kadar parayı bu ınsanlar veremez ha sunu solıyeyım bu sıteye yazanların cocu verır ve vardır zaten herkesın kombınesı yanlıs anlamayın sozum bı aıle ıcın gecerlı adam 500 ytl maas alıyo yıcekmı cocuklarına mı vercek napcak bu parayı onu demek ıstıom nesse konu dagıldı ama bulentten bı cacık olmaz
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 09:19
                     Bu takım ilk yarıyı 10 puan önde bitirebilirdi diyen biz değilmiyiz.İlişiği kesilen hangi oyuncuyu arayacaksınız.Üstelik Emre Toraman var,sakatlar iyileşiyor.Ömer Közen sanılandan çok daha iyi ve nokta bir transfer,inşallah olur.Başka kimse alınmasa bile bu takım en büyük adaydır.Maç başları dahil futbolcusuna borcu olmayan tüm liglerde 4-5 takımdan biriyiz.Bunca para kimse kusura bakmasın,2000-3000 kombine ve 5 ytlye indirilen maçda bile kaçak girenlerle ödenmiyor.Gökhanın alınması için mali denge bozulup,maçbaşları ödenemeyecek ve takımın huzuru kaçacaksa,Sinan bize yeter. Bu kadro bile şampiyon olabilir.Bülent Ataman eğer transfer edilirse bu lig için fazlasıyla yeterlidir.Ona güvenmeyenler bir süre sonra methiyeler yağdıracaktır.Yan top zaafımız biter ve sadece yenecek golleri yeriz, maç kurtarmaz belki ama çok az hata yapar.Üstelik bu kadroya sürpriz 1-2 transfer daha eklenecek.Bence umutsuz olacak son takım Eses olmalı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır