eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 21:52
Alıntı yapılan Onur26

kızılcıklı tribününün var olup olmaması bana göre daimi özdemir abimizin dudaklarından çıkacak 2 sözcüğe bakar.Bu zamana kadar da bir açıklama yapmadığına göre oda artık kızılcıklının miladını doldurduğunu düşünüyordur.

Öyle birşey düşündüğü yok kimse merak etmesin..
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:04
Birlik beraberlik günüydü hani? Hani sezon başında çok güzel bir sezon geçirecektik? Vaatlere ne oldu şimdi?
Kızılcıklı bitmedi/bitmeyecek. Karabük deplasmanına otobüs kalkınca ne olacak orada? İçerde a.g maçında Kızılcıklı tribünde yerini alacak. Yiyen varsa gelsin tribünde bekliyoruz diyenler ne yapacak? Dimdik ayakta durup EsEsimizi kollamak varken, orada Nefer-Kızılcıklı kavgasında canımızı mı kollayalım?
Şunu çok net söyleyebilirim,
Kızılcıklı biterse, Eskişehirspor'un kan kaybeden efsane taraftarı da biter!.. Bunu göze alabilecek misiniz?
22 Haziran 2013
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:20
Alıntı yapılan Arma İçin

Kızılcıklı biterse, Eskişehirspor'un kan kaybeden efsane taraftarı da biter!.. Bunu göze alabilecek misiniz?

seneler önce ayder bittiğinde taraftarımız bitti mi???

...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:28
Alıntı yapılan Arma İçin

Şu konuya yazmıyayım diyorum lakin söylemeden geçmiyeceğim. Hiçbir şahıs hiçbir grup ESES den üstün değildir ve ESES onlar la vaki olmamıştır. Kızılcıklı nefer altes olmadan öncede bu taraftar bir efsane idi.
"Büyük lokma yut büyük laf söyleme..."
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:34
ben yıllarca ayder kızılcıklı demedim ilhan abinin, ismail abinin ,davulcunun ,mantarın daha nicelerinin hep birlikte olduğu trübünde o kapalıda toz yuttum.deplasmanlarda hep beraber esir olduk hep beraber sevindik hep beraber ağladık.ama zamanla bu işlerin bir yozlaşma ve  menfaat aracı olaarak bir çıkar aracına döüşmesi gerçekten bir çok insanı bu trübünleden  uzaklaştırdı,küstürdü.saf ve temiz kalbiyle sonuna kadar  trübünde bağıran 15 yaşından 70 yaşına kadar destek veren insanlar bu trübünler dejenere oldukça samimiyet duyguları ortadan kayboldu.herkeste son dönemlerde  soru işaretleri oluşmaya başladı.ynetime yakın insanlar belki ikili oynadı biletlerden rant sağlandı.kombineli insanlar dışarılarda kaldı.deplasmanlarda birlik bozuldu ,kapalıda kavgalar yaşandı ve bugünlere kadar gelindi. bu tasfiyelerde şart oldu tabi.artık tüm trübünlerin gerçekten bazı insanlardan temizzlenmesi şart. takımını gerçekten seven insanlar olduğu sürece ve maddi manevi desteğini verdiği sürece ayder ,kızılcıklı ,nefer ,altes hepsi aynı trübünleri solumuş insanlardan oluşuyor.birlik olmassak tüm gruplar bir gün gelecek bu çıkmazın içine düşecek.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:37
Alıntı yapılan Arma İçin

Birlik beraberlik günüydü hani? Hani sezon başında çok güzel bir sezon geçirecektik? Vaatlere ne oldu şimdi?
Kızılcıklı bitmedi/bitmeyecek. Karabük deplasmanına otobüs kalkınca ne olacak orada? İçerde a.g maçında Kızılcıklı tribünde yerini alacak. Yiyen varsa gelsin tribünde bekliyoruz diyenler ne yapacak? Dimdik ayakta durup EsEsimizi kollamak varken, orada Nefer-Kızılcıklı kavgasında canımızı mı kollayalım?

Yaşın henüz küçük kardeşim ..
Kızılcıklı (Kızılcıklı'nın başındakiler) kendini Eskişehirspor'un üstünde gördüğü için bu durumda..
Ayder bittiğinde Eskişehirspor Kan mı kaybetti ? Efsane taraftara hiç birşey olmaz korkma sen yüreğini ferah tut ..
Biz Eskişehirspor'un Nefer'leri olarak o efsaneyi yaşatmak için omuz omuzayız ..
Kızılcıklı A.g maçında yerini alacak yiyen varsa gelsin diyenler ne yapacak demişsin .. Sanırım bunu Murat Diri'ye söylüyorsun o sana gerekli cevabı verir ama İ.B.B Maçında Murat Diri ne yaptıysa o maçtada aynı şeyleri yapar sen rahat ol ..
Senin yaşındaki cocukların abisine büyüğüne saygısı olmadığı için bu trbünler devir değiştiriyor belkide ha ne dersin ?

Nefer Sayfasına gir Kızılcıklı'ya giripde olaya at gözlükleri ile bakmayan 1-2 abinin mantıklı yazılarını oku ..
Bende Eskişehirspor'u Kızılcıklı ile tanıdım ama Nefer ile bu ruhu kavradım ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:37
Alıntı yapılan armani26

Kendi adıma kızılcıklının bittiğine inanmıyorum. Bu olay kızılcıklının;eski abilerinin(hepsi olmasada)ve acığa gidenlerin geri döneceğini ve eski günlerine geri döneceğini düşünüyorum.Düşündüğüm gibi olursa kendi adıma ben de geri dönücem.İnşaallah benim düşündüğüm gibi olur.En azında böyle olmasını temenni ediyorum.
Sanmıyorum. Kızılcıklının şu anki haline kimse destek vermez çünkü Kızılcıklı her anlamda çok kirlendi pislendi. Ama eski Kızılcıklı devam etseydi dediğin gibi herkes döner ve destek olurdu bencede. Ve unutmayın NEFER den kopanlar açığa geçenler tribünü bırakanlarda geri dönecek.

Dipnot: Kızılcıklı bozulmasaydı bizde böyle birşey yapmazdık zaten.

HERŞEY ESES İÇİN!
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:49
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan Arma İçin

Yaşın henüz küçük kardeşim ..
Kızılcıklı (Kızılcıklı'nın başındakiler) kendini Eskişehirspor'un üstünde gördüğü için bu durumda..
Ayder bittiğinde Eskişehirspor Kan mı kaybetti ? Efsane taraftara hiç birşey olmaz korkma sen yüreğini ferah tut ..
Biz Eskişehirspor'un Nefer'leri olarak o efsaneyi yaşatmak için omuz omuzayız ..
Kızılcıklı A.g maçında yerini alacak yiyen varsa gelsin diyenler ne yapacak demişsin .. Sanırım bunu Murat Diri'ye söylüyorsun o sana gerekli cevabı verir ama İ.B.B Maçında Murat Diri ne yaptıysa o maçtada aynı şeyleri yapar sen rahat ol ..
Senin yaşındaki cocukların abisine büyüğüne saygısı olmadığı için bu trbünler devir değiştiriyor belkide ha ne dersin ?

Nefer Sayfasına gir Kızılcıklı'ya giripde olaya at gözlükleri ile bakmayan 1-2 abinin mantıklı yazılarını oku ..
Bende Eskişehirspor'u Kızılcıklı ile tanıdım ama Nefer ile bu ruhu kavradım ..

Volkan konuyla alakalı değil ama sende daha küçüksün 19 yaşındasın büyümek için acele etme yaşa çocukluğunu vallahi sonra seneler öyle bir geçiyor ki 30 oldum lan yaşlandım demeye başlıyor insan...

Çocuk dediğin kişi 16 sen 19 büyüklenmek için daha zamanın var
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
forza_26 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:51
Kızılcıklı da öle bir gurup var ki yani kendilerini bir mahallenin isminide öne alarak tayfa olarak maça gelen bir grup bunlar zamanında Eskişehir'den bjk tribüne çarşıya otobüs yapıp gitmişler mi gitmemişler mi ya da anadolu ve osmangazi üniversitesindekiler organize olup maçlra gitmişler mi gitmemişler mi ? Boşverin bunları kızılcıklı bitmiştir .16.10.2010 kızılcıklı için sondur ve son bulmuştur .... Yaşasın sadece kendi şehrinin takımını tutan tribün çocukları.
Eskişehir
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 22:51
Ben büyüğüm demedim zaten ..Yaşım küçük ancak buraya bi Daimi Abi yazdığında ona nasıl saygı gösterebileceğimin farkındayım ..
Onun yazısından alıntı yaparcasına ona posta koymam haddime de değildir ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır