eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 399400401402403 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 23:20
Atıyorum, 3 GB'lık bir video formatını değiştirmek daha sonra da onu movie makerda işlemek için 3 GB ram olması mı gerekiyor. Yani benim için önemli olması gereken nokta bu mu ?

Şu ana kadar p4 masaüstünde yapabiliyordum ama o boyuttaki videoları işlemeye kapasitesi yetmiyor aletin.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan es_emre26

Atıyorum, 3 GB'lık bir video formatını değiştirmek daha sonra da onu movie makerda işlemek için 3 GB ram olması mı gerekiyor.
       Alakası yok Emrecim. 3gb'lık bir video çok büyük bir boyut. Bilgisayar yapısından daha çok o kadar büyük bir video üzerinde işlem yapacak programı bulmak zor. Video Ulead Studio programı Maker'a benzer ama daha büyük videolarda işlem yapabilirsin. Ama olayın çözümü kolay, ortalama veya ortalamanın üstünde bir bilgisayar aldın diyelim. 3gb'lık videoyu böleceksin parçalara çeşitli programlarla.(makerla değil,sadece bu işi yapan programlar var)..Ya da formatını değiştireceksin.Fot.makinesinden alırsan avi formatında çok yüksek boyutta olur. Total Video Converter bu konuda 1 numaradır, aviyi çevirirsin mpeg'eye. Hem kalitesi pek düşmez hem boyutu 5te bire 10da bire düşer. Sonra rahatlıkla movie maker veya diğer programlarda işleyebilirsin videonu. Yani en baba bilgisayarı da getirsen sen çok uzun veya çok yüksek boyutlu programları kullanmada sorunla karşılaşırsın, program özellikleri bunu kaldırmaz. Profosyonel, sinemacıların kullandıkları programlar ancak bu senin söylediğin işi yapar.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı Lucifer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 23:45
Alıntı yapılan es_emre26

Atıyorum, 3 GB'lık bir video formatını değiştirmek daha sonra da onu movie makerda işlemek için 3 GB ram olması mı gerekiyor. Yani benim için önemli olması gereken nokta bu mu ?

Şu ana kadar p4 masaüstünde yapabiliyordum ama o boyuttaki videoları işlemeye kapasitesi yetmiyor aletin.

Hayır 3gb ram gerekmez tabii, ama dosya boyutu ne kadar büyükse işlemci ve ram yük altına girer,kısaca sistemin ne kadar iyiyse o kadar iyi işlersin.
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 14:48
Alıntı yapılan die_for_you

Dün maç sonu stadda çalan clubber şarkıyı nasıl bulabilirim ?
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 17:22

Dün maç sonu stadda çalan clubber şarkıyı nasıl bulabilirim ?

Kasımpaşa maçı mı ? Big%20smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 17:37
eskişehir çiftetellisi Big%20smile 
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 18:05

Özgür abi o parçaya hastayım hemen indirdim zaten LOL

İ.b.b. maçı Emre Smile 

İ.b.b. maçından sonra bir club şarkı çalmaya başladı.Tam o sırada çıkışa doğru gidiyordum çok fazla dinleyemedim ama dinlediğim kadarıyla çok hoştu.

Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 18:36
arkadslar ziraat bankasındaki paramı başka hangi banka atm sinden çekebilirim ??
ES   ES
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 18:39
Alıntı yapılan baltraES

arkadslar ziraat bankasındaki paramı başka hangi banka atm sinden çekebilirim ??
tüm bankamatiklerden çekebilirsin, fakat ekstra para kesiyorlar.. bakiye sorgulamak 25 kuruştu sanırım..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 18:42
tamam ekstra para kesiyorsa boşverelim :) teşekkürler 
ES   ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 399400401402403 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır