eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cotuk Liste gör
Yazar

Hüseyin ÇOTUK
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:49
Alıntı yapılan ESCOBAR

Alıntı yapılan halilsezer

Alıntı yapılan zeeper2005

dogru teshıs  yapmıssın ama bı detayı atlamıssınız transfer 31 ocakta bıtıyo ozamna kadar oynuyacagımız 4macta bızım kaleye kım gececek sınanmı.. bence bu olayda cavcavın kef-yfı degıl eskısehırın kaderı onemlı gokhan olmaz baska bırı olur ama suankı kalecılerle sampıyonluga gıdılmez....

Sinan oynasın ne olacak ki??? 4 mac bile tahammulumuz yok mu bu cocuga???

4 maçta şampiyonluk gider, 4 maç 12 puan demek. zaten hepsi 17 hafta.Sinan tek maç için hazır ol denildiğinde çok iyi konsantre oluyor. gecen yıl oftaş maçında,bu yıl eciyes maçında yiydi.
ama sürekli oynayacaksın denildğinde bu baskıyı kaldırabileceğini zannetmiyorum.

İşte bu zihniyet yüzünden yıllardır futbolcu çıkaramıyoruz ya da yetenekli gençlerimizi başkalarına kaptırıyoruz. Ömer bizim kalemizde iken kaç yaşındaydı? Bizi 1.lige çıkaran Ömer değil miydi? Daha sonra 1.ligin ağırlığını kaldıramaz diye yerine kör Nezihi'yi alıp elimizden uçan yine Ömer değil miydi? Ben Gökhan'ı alamazsak Sinan'ın kaleye geçmesinden yanayım. Cavcav direnmeye devam ederse işler karışacak gibi. İnşallah hayırlısı olur...
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:51
   İşte bir kısa vadeli düşünceler zinciri..Bu şampiyonluk gider şu şampiyonluk gider derken bir gün gelir lig düşersiniz,asansör takımı olursunuz,halen siz öz oyuncularınıza güvenmezseniz kusura bakmayın ama bir gün gelir çok fena öğretirler...Bedeli çok ağır olur.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:57
Cenk'e 15 hafta tahammül ettikde,öz çocuğumuz Sinan'a mı tahammül edemeyeceğiz?
Sinan'a sorumluluk yüklendiğinde kaleyi sahipleneceğini biliyorum.
Keşke Cenk'e verilen şans ona verilseydi.
Kayacan bile ilerde as futbolcumuz olacaktır.Sadece sabretmemiz lazım.Kalemizi sağlama alamazsak,süper lige çıksak ne yazar,ertesi yıl tekrardan 1.lige....!
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 21:00
Alıntı yapılan ESCOBAR

Alıntı yapılan halilsezer

Alıntı yapılan zeeper2005

dogru teshıs  yapmıssın ama bı detayı atlamıssınız transfer 31 ocakta bıtıyo ozamna kadar oynuyacagımız 4macta bızım kaleye kım gececek sınanmı.. bence bu olayda cavcavın kef-yfı degıl eskısehırın kaderı onemlı gokhan olmaz baska bırı olur ama suankı kalecılerle sampıyonluga gıdılmez....

Sinan oynasın ne olacak ki??? 4 mac bile tahammulumuz yok mu bu cocuga???

4 maçta şampiyonluk gider, 4 maç 12 puan demek. zaten hepsi 17 hafta.Sinan tek maç için hazır ol denildiğinde çok iyi konsantre oluyor. gecen yıl oftaş maçında,bu yıl eciyes maçında yiydi.
ama sürekli oynayacaksın denildğinde bu baskıyı kaldırabileceğini zannetmiyorum.

Yeni bi kaleci aldık ve diyelim ki sakatlandı. Uzun süre oynayamayacak mesela. O zamanda mı Sinan'a güvenmeyecegiz??? Yeni alacagımız kaleciye bir de yedek almamız gerekli o zaman. Confused Surekli oynayacaksın denildiginde baskıyı kaldırabilenlerinden hani... Neyse transfer sayfası burası. Transferleri konusalım biz...Wink

Ayrıca ben Sinan'a surekli oynayacaksın denildiginde aksine daha iyi motive olacagını dusunuyorum...
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 21:01
Alıntı yapılan Banderas_26

Cenk'e 15 hafta tahammül ettikde,öz çocuğumuz Sinan'a mı tahammül edemeyeceğiz?
Sinan'a sorumluluk yüklendiğinde kaleyi sahipleneceğini biliyorum.
Keşke Cenk'e verilen şans ona verilseydi.
Kayacan bile ilerde as futbolcumuz olacaktır.Sadece sabretmemiz lazım.Kalemizi sağlama alamazsak,süper lige çıksak ne yazar,ertesi yıl tekrardan 1.lige....!

Gerçekten dediklerinize katılıyorum.Keşke ilk yarı Sinan oynasaydı,Cenk o kadar hata yaptı ki onunla çok vakit kaybettik.Hem de hiç yoktan yere..Ne vardı yani kalede Sinan olsa yazık değil mi bu kardeşimize... Öz mü öz bu şehrin çocuğu...Ne var bir tane biz Gökhan çıkartsak...
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 21:22
   Yazacak kelime bulamıyorum ve bu mantığı anlamıyorum.Tüm sezon için tamam birşey demiyorum kazanırken kaybetmekte var ama  Sinan'ı eğer  4 maç oynatamıyorsak ve güvenmiyorsak ne diye kulübede tutuyoruz.Yedek kelimesinin futbolda anlamı ne.Ya as kalecinin sakatlığı vardır yahut formu düşüktür veya rakabet ettirirsin.Yedek kaleci bu işe yarar.Biz yedek kalecisiz mi oynadık yıllarca.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 21:36
     Cenk transferinin birde maddi boyutu var kendisine ne kadar verildi,yeni alınacak kalecinin maliyeti ne kadar olacak bilemiyoruz ama bir sezonda kaleci transferi için en az 1 trilyonunun üzerinde harcama yapacağımızda  gerçek.
     Yıllardır yaptığımız  plansız ve proğramsız transferler yüzünden bu hale geldik.Şimdi ise değişen bir şey yok Gökhan alınamazsa Bülent gelecekmiş.Gelsin bakalım cebine en az 500.000 YTL yi koyar sezon sonundada alır valizini gider.Bizde her yıl olduğu gibi yeni bir kaleci aramaya başlarız.
    Ne diyelim zengin kulübüz ve paramız çok.
kalender
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 22:13
bence de sinana güvenmeliyiz. nasıl zamanında real madrid casillasa güvenip kaleyi verdiyse ve hala hiçbir sıkıntı çekmiyorlarsa. bizde eğer iyi bir kaleci alamazsak, sıradan bir kaleci almak yerine; sinana güvenmeliyiz
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 22:20
zaten senelerdir sırf iyi forvetimiz olmadığından b kategorilerinde süründük şimdide kaleciden çekiyoruz taaaa geçtiğimiz sezon hakan kadro dışı kaldıktan bu yana bu kaleci polemği devam ediyor bu arada takım şampiyonluğa oynar hale geldi ama eskişehirspor yönetimi tam 1 senedir doğru dürüst bir kaleci bulamadı bugünkü kaleci problemi 3 günlük olay değil burada yapılan çok büyük bir yanlış var kaleci demek zamanı geldiğinde yarım takım demektir bazen bir kaleci maçı tek başına .çevirir kötü kalecide aynen boludaki gibi maçı rakibe hediye edebilir bu kadar önemli bir mevkide taaa sezon başı şampiyonluğa oynuyacak kadro kurulurken sakaryanın 2 sezon boyunca kulübeye bekçilik yaptırdığı adam seçildi şimdide gökhan için paraya kıyamayanlar  gidip bülent atamana belki 200 eksik verecekler ama hem kalemiz o kadar güvende olmuyacak hemde önümüzdeki senelerde yine çuvalla para harcanıp başka kaleciler transfer edilecek onun için bugün 200 fazla verelim ama birdaha kaleci aramıyalım korkmayın beyler şampiyonluğa giden eskişehirsporda taraftar bu para farkını 2 maçta kapatır
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 22:26
herseyı guzel soylenmıs arkasındayım ama sunuda unutmayın ne taraftarın nede eskısehırspor un kaybedıcek bole alt lıglerde 1 senesı  dahı  kalmamıstır ısı sansa bırakmamak lazım alınacaksa gokhan her turlu fedakarlık yapılsın maddı anlamda cunku getırısı olacak bı kalecı cenk ve bulent gıbı deyıl yanı gelecegımız olabılecek bı kalecı ama gokhan olmuyosa bulen alınmasın sınan oynasın ama ınsallah gokhan gelır ısı sansa bırakmayız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır