eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 203204205206207 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan kurtulus26

abi benim bişey dediğim yok sadece bazı mülferit yazılara çok kızdım emin ol ki forumu baştan incele birtane olumsuz kötü bir yorumum yoktur zaten hiçde buraya girip yazı yazma taraftarı falan değilim. bu forumu kullanmadığımızıda arkadaşlarım kardeşlerim defalarca kelimelerinde zikretmişlerdir. bizler eskişehir çocuğuyuz tabikide eskişehirspor namusumuzdur. içerde dışarda çok bekçilik yaptık çarpıştık kavgalar ettik. yeri geldi tüm renkdaşlarımızla omuz omuza olduk. ama sonunda yazılan mülferit kötülemeler hiçte güzel olmuyor

Ben seni bilirim, ondan sözünü dinler yazını okurum...
Sizler benim umudumsunuz, sıkı bir Kızılcıklı ile omuz omuza şampiyonluğa oynarız sayenizde...
İki grubun varlığı üçüncülere engeldir, rekabeti fayda yönünde kullanabilirsek önümüzde kimseler duramaz...
Bizlere zarar vermek isteyen ETByi bölmeye çalışanların ekmeğine yağ sürmeyelim...
Sizlere güvenim sonsuz...
Bu işi masada çözeceksiniz inanıyorum...
Bunun için bir nebze faydam olabilecekse hemen işimi gücümü bırakır gelir çabalarım...
Maç için bazen işimi bırakamıyorum ama bu iş için çok şeyi feda edebilirim...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:27
Yazmayacaktım, ama dayanamadım.
Böyle bitmemeliydi, koca çınar bu şekilde devrilmemeliydi. Her ne kadar Kızılcıklı büyük bir çöküntü içinde olsa, son yıllarda beni de tribünden soğutsa da işte yılların verdiği Kızılcıklı ruhuyla oraya gitmeye devam ediyorduk, gün geçtikçe herkes gidiyordu, eskilerden kimse kalmıyordu Kızılcıklının eridiğini herkes biliyordu, tribünde 17 yaşındaki çocuk 2 maça geliyor,, 10 yıldır o tribünde olan çocuğa gider yapıyordu, en son işte gökmeydan tayfasının da bırakması ile Kızılcıklı benim gözümde yaşıyordu ama can çekişiyordu, bu durumdan nasıl kurtulunurdu bilinmezdi ama bu şekilde olmamlıydı.
Ancak söz konusu Eskişehirspor ise gerisi boştur benim için her ne kadar Kızılcıklı setinde Nefer bayragını sallanırken gördüğümde içim burkulsa da tribünler için belki de hayırlısı bu şekilde olacaktır.
Artık ölmedik kızılcıklı atkım ile maçları açıktan takip edeceğim.
Hatta 2 maçtır açıktayım ve alışıyorum artık açığa, sucuuu gel bakalım buraya, çekirdekçiiii hani bizim çekirdekler, hadi çök çök çök, hakeeemmm senin bennn vs vs  :)
5 kişi de kalsak...
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:37
Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan kurtulus26

abi benim bişey dediğim yok sadece bazı mülferit yazılara çok kızdım emin ol ki forumu baştan incele birtane olumsuz kötü bir yorumum yoktur zaten hiçde buraya girip yazı yazma taraftarı falan değilim. bu forumu kullanmadığımızıda arkadaşlarım kardeşlerim defalarca kelimelerinde zikretmişlerdir. bizler eskişehir çocuğuyuz tabikide eskişehirspor namusumuzdur. içerde dışarda çok bekçilik yaptık çarpıştık kavgalar ettik. yeri geldi tüm renkdaşlarımızla omuz omuza olduk. ama sonunda yazılan mülferit kötülemeler hiçte güzel olmuyor

Ben seni bilirim, ondan sözünü dinler yazını okurum...
Sizler benim umudumsunuz, sıkı bir Kızılcıklı ile omuz omuza şampiyonluğa oynarız sayenizde...
İki grubun varlığı üçüncülere engeldir, rekabeti fayda yönünde kullanabilirsek önümüzde kimseler duramaz...
Bizlere zarar vermek isteyen ETByi bölmeye çalışanların ekmeğine yağ sürmeyelim...
Sizlere güvenim sonsuz...
Bu işi masada çözeceksiniz inanıyorum...
Bunun için bir nebze faydam olabilecekse hemen işimi gücümü bırakır gelir çabalarım...
Maç için bazen işimi bırakamıyorum ama bu iş için çok şeyi feda edebilirim...

Clap. . .Confused. . .Cry
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:45

Son iki üç sayfadır yazılanları okuyorum şaka gibi dünkü olaylar nedir bilmiyorum zaten bilenden yok yazanlardan o yüzdn bi yorum yapamayız.

ama arkadaşların şaka gibi yazıları dikkatimi cekti. burada kaç kere davet edildi arkadaşlar açıktan gelin kızılcıklıya sahip cıkın diye iyiler coğalmadıkca kötüler azalmaz diye daimi abi az uğraşmadı tribünü toplamak için hangi biriniz açıktan kapalıya gelip destek verdiniz. kızılcıklı gün ve gün eridi bitti. seyrettiniz. öyle lafla kızılcıklıyız arkanızdayız deyip açıkta maç seyretmekle oluyormu. 

benim izlediğim kızılcıklı özellikle son 3-4 yıldır hergeçen sezon birazdaha kötüye gitti cok kan kaybetti açığa giden gelmeyenler oldu. sezon başından beride kızılcıklı adına verilen hertürlü caba sonuc vermedi. kerem akgören cıktı demire yarım devre durdu indi gitti bi daha gelmedi. daimi abi cok sert konuştu olmadı. hakan mantar geldi. işte şimdi oldu derken gene aynı tas aynı hamam oldu. kızılcıklı o mustafa abi zamanındaki kızılcıklı olamadı. 

bazı arkadaşlar yazmış şimdi nefer bunu yaparsa ilerdede nefer bunu yaparlar. valla cok tribünlerin içini bilmem ama kızılcıklıda ayderden cıkıp kuruldu. neferde kızılcıklıdan cıkıp kuruldu. demekki ayder zamanında tribün liderleri bi yanlış yaptı içindeki tayfa yediremedi kızlcıklı oldu. kızılcıklı zamanında gene aynı şey oldu. nefer kuruldu. neferde ne olur bilinmez. 

2 gerçek var bölünmeleri neden olanlar tribünlerin kendi içlerindeki kapukluklar ve haksızlıklar.

diğer gerçekte kızılcıklı erirkekn açıktan izleyip biz kızılcıklıyız diyenler şimdi kızılcıklı fes edildi deniyor. cıkmışsınız edilemez biz kızılcıklıyız nerdeydin kardeşim bugüne kadar aklın başına yenimi geldi.

bugün cıkılsa kızılcıklı bitmedi yerimizdeyiz dense burada yazarsınız yerimizdeyiz tam destek diye ama gene doğru açığa toplantıya gelmezsiniz deplasmanda kızılcıklıyla gitmezsiniz. sonra kızılcıklı. sizin bu hareketleriniz o tribünün peşinde koşanlara ihanettir. lafla olmıcaktı destek olucaktınız.

not: "bu yazı herkes için değil. ama son 3 sayfadaki coğu kişi için"

YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:51
Kim diyor bitti diye?
Kim diyor kendini fesh etti diye.
Seneler önce neredeysek seneler sonrada aynı yerimizde olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

KIZILCIKLI Bir Diriliştirki; Kimse Onu ÖLDÜREMEMİŞTİR..!

Zaman herşeyin ilacı derler. A.gücü maçında tribünde olacağız yine. Kimse bittiğimizi falan düşünmesin.

Bitti Diyenlere İnat; Kı Kı Kızılcıklı !
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 14:13
Lütfen bu işe kagvalar büyümeden bir çözüm bulu bu iş büyürse ne Nefer kazanır ne Kızılcıklı ne de EsEs'imiz kazanır hepimiz aynı geminin içindeyiz aile içinde böyle kavgalar olabilir hangimiz evde annemizle babamızla kardeşlerimizle kavga etmedik ama sonra hep iş tatlıya bağlanır . Eğer biz bir aileysek bu sorunları büyümeden kan davasına dönüşmeden çözmeliyiz .
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 14:23
Kör ölür badem gözlü olur.

Yıllarca herkes şikayetçiydişimdi yazıp çizenlere bak sen hele ki buraya yazanların da hiçbiri maçta yoktu.

KIZILCIKLI'ya karşı bir sıkıntımız yok ama münferit şahıslar yüzünden değil lideri yüzünden bugün bu yaşananlar
 KIZILCIKLI caddesin de içi***iip toplanıp delikanlı nefer nerdesin haney diye bağırmayı biliyorlar delikanlı nefer hep delikanlı sözünün eri geldik maçta da durduk herkes gördü kimin ne kadar delikanlı olduğunu
Barda sazda kavga edip NEFERin adını veren ezik liderleriyle beraber hepsi tarihteler..

KIZILCIKLI diriliş bitmezmiş ben her maç oradayım gelebilen varsa buyursun...

İnternetten de yazmak istemezdim ama bedava rüzgar yapmayın Eskişehirspor tribünlerini temizlemek için herşeyi yapıyoruz yapacağız..

KAPALIDAYIZ bekliyoruz...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 15:00
bundan sonra kapalıya girmek sıkar biraz da açıkta yeni oluşumlara giderse kızılcıklı, daha büyük sorunlar çıkar gibime geliyor, müsaade edilmeyecekse açığa da el atılsın...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 15:11
karabük deplasmanında çok olaylar kopcakmış arkadaş sakın gitme dediDead
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 15:13
KIZILCIKLI DA AYDER DEN ÇIKMA BİR  EFSANEDİR .HİÇBİR ZAMAN İKİ GURUP ARASINDA KAVGA OLMAMIŞTIR.ŞU DURUMA ÇOK ÜZÜLÜYORUM,BU HALE GETİRENLERE DE!ŞU ANDAKİ İÇİNDEKİLERDEN ÖNCE İSMİ ÖNEMLDİR.LÜTFEN İÇİNİZ DE BİRAZ ES-ES SEVGİSİ VARSA BU İSMLERE SAYGILI OLALIM.KIZILCIKLIYA SAHİP ÇIKAMAYANLARA ,ÇIKAMADIYSAK BİZE DE YAZIKLAR OLSUN!RAHMETLİ MAMİNİN KEMİKLERİ SIZLAMIŞTIR HERALDE
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 203204205206207 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır