eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 19:51
ESCOBAR , insanlar zaten diken üstünde, germe milleti...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 19:54
Alıntı yapılan eseslifirat

Peki bundan sonra konuşmayacağım,inşallah benim duyumum doğru çıkmaz ve Gökhan la anlaşır yönetim.Bende Gökhan ın gelmesini çok istiyorum,herkes gibi...
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 19:54
Gönül Yazar bu foruma girse gerilmekten 20 yaş gençlerşir LOL

Eren bize gelecek içimden bir ses öyle diyor.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 19:58
Alıntı yapılan ESCOBAR

Alıntı yapılan eseslifirat

Peki bundan sonra konuşmayacağım,inşallah benim duyumum doğru çıkmaz ve Gökhan la anlaşır yönetim.Bende Gökhan ın gelmesini çok istiyorum,herkes gibi...
kimse size konusmayin demiyor sadece haber verirken su gergin donemde kaynaklarinizi ince ayrintilariyla belirtirseniz az cok dogru olup olmadigini anlariz. gazeteci arkadas demek ne yazikki yeterli olmuyor.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:03
Şu zamana kadar Her Futbolcu geldi , bu konuşmalardan Gına Bile Geldi , bi erenle gökhan GelmediSmile Şaka maka hakikaten gına geldi yani artık Kim gelirse gelsin bitsin kapansın şu konu yaaa...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:17

Talip olduğumuz iki oyuncu 31 Mayısta kırlangıçlar kadar hür olacak. Taliplileri mutlaka var. Bazen spor sitesinden bir alıntı oluyor, foruma yansıyor, yerel gazetelere ertesi gün haber geçiyor, tekrar foruma geliyor, spor gazeteleride buralardan haberi alabiliyor ertesi gün tekrara spor gazetesinden foruma alıntı. Dön dolaş aynı konu.

İlhan Cavcav'ın kafasında bir bonservis bedeli mutlaka var. O parayı biz direkt ver-E-mediğimiz için iş uzuyor. Futbolcularla anlaşıldığını buradan daha önce öğrenmiştik.
İki oyuncu başka kulübe gitmek istemiyorsa bu bizim lehmizedir. GB'de bu iki oyuncuyu gözden çıkarttıysa vede 31 mayısta hür olacakları için nekadar para koparırsam kardır diyor. Belk oyuncuların alacaklarını bonservise katmak istiyordur.
Oyuncular 31 mayısa kadar beklese hem alacaklarını çatır çatır alır, hemde uçarak istediği kulübe gider. Zaman aslında GB'ninde alaeyhine, ocağın sonlarına doğru Cavcav biraz daha gevşer diye düşünüyorum. Tabi o zamana kadar başka bir kulüp parayı bastırıp  renklerine b u oyuncuları katmazsa.

Yönetiminde elinden geldiğini yaptığına inanıyorum. Bu oyuncuları alamazsakta işin sonu değil.

Beklemeye devam...
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:21
dogru teshıs  yapmıssın ama bı detayı atlamıssınız transfer 31 ocakta bıtıyo ozamna kadar oynuyacagımız 4macta bızım kaleye kım gececek sınanmı.. bence bu olayda cavcavın kef-yfı degıl eskısehırın kaderı onemlı gokhan olmaz baska bırı olur ama suankı kalecılerle sampıyonluga gıdılmez....
koko
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:29
Alıntı yapılan zeeper2005

dogru teshıs  yapmıssın ama bı detayı atlamıssınız transfer 31 ocakta bıtıyo ozamna kadar oynuyacagımız 4macta bızım kaleye kım gececek sınanmı.. bence bu olayda cavcavın kef-yfı degıl eskısehırın kaderı onemlı gokhan olmaz baska bırı olur ama suankı kalecılerle sampıyonluga gıdılmez....
     Biraz mantıklı olalım isterseniz.Ne demek şu anki kalecilerle şampiyon olunmaz.Siz müneccim misiniz?Sinan ve Kayacan gayet kaliteli kaleciler.Sizim mantığınızda olsaydı tüm insanlar genç yaşında Gökhana kaleyi vermezler o da bugünlere gelemezdi.
    Buraya yazarken oyuncularımızı da düşünelim lütfen.İnşallah kaleci alamayız da Sinan herkese ne kadar kaliteli bir kaleci olduğunu gösterir böylece.......
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:30

Sinan oynasın ne olacak ki??? 4 mac bile tahammulumuz yok mu bu cocuga???
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2008 saat 20:41
Alıntı yapılan halilsezer

Sinan oynasın ne olacak ki??? 4 mac bile tahammulumuz yok mu bu cocuga???

4 maçta şampiyonluk gider, 4 maç 12 puan demek. zaten hepsi 17 hafta.Sinan tek maç için hazır ol denildiğinde çok iyi konsantre oluyor. gecen yıl oftaş maçında,bu yıl eciyes maçında yiydi.
ama sürekli oynayacaksın denildğinde bu baskıyı kaldırabileceğini zannetmiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır