eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
Online Durum: Offline
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 20:51
Azerbaycan Türkiyeye tarihinde 2 gol atmış ikisinide sadıkov atmış:)

Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2010 saat 23:36
İki senedir stoperde Vucko'yu izleyen bu gözler, şimdi seni görünce " Ohh be stoper varmış " diyor..
Allah seni nazarlardan saklasın aybalam Sadıgov....
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 00:47
  Bugünkü oyunu hakkında karar vermek için net fikir vermedi.Fena değildi.Risksiz oynuyor.Topu da Nadareviçe göre daha iyi kullanıyor.Ama o da büyük bir hata yapıp kafa ile rakibe net gol pozisyonu yarattı.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 01:14
elsakaya benzettım begendım bugun
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 07:06
oyun anlayışı olarak pek ileriye çıkmasada kaldığı yerde de başarılı oldu bence
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 08:45
Alıntı yapılan faust

Bugünkü oyunu hakkında karar vermek için net fikir vermedi.Fena değildi.Risksiz oynuyor.Topu da Nadareviçe göre daha iyi kullanıyor.Ama o da büyük bir hata yapıp kafa ile rakibe net gol pozisyonu yarattı.
başka bi açıklaması yok.abim açıklamış en güzel halini.ClapClapClap
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 13:17
Sadıgov ile ilgili olarak blog'ta yazdığım bir yazıya Azerbaycan'dan yorum gelmiş. Bu siteyi takip ettiğini ancak üye olmadığı için yazamadığını söyleyerek ve benim buraya iletmemi rica etmiş ;

İletiyorum ;

Ben bir suredir sizin ( EsEs-in ) forumunu takip ediyorum, fakat uye olamadigim icin oraya yazamiyorum. Resadla ilgili bazi arkadaslar bazi bilgilere sahipler ama bazilari degil. Bunun icin Resad ve onun oyunu, karakteri hakkinda bir kac kelime soylemek istiyorum. Ilk once karakteri olarak onu soyleyeyim ki, ben hayatim boyu onun kadar soguk kanli bir oyuncu gormedim. Ya insan attigi gollere bile mi sevinmez ya ? Resad oyle kritik maclarda oyle kritik goller atti ki, her kes onu konusurken, bu oyuncu golu attiktan sonra bile sevinmiyor, yalniz tebrikleri kabul ediyor. Onun bence iyi bir defans oyuncusu olmasinin en buyuk ozelliklerinden biri de bu karakteri. Ve de cok saf ve temiz kalpli birisi, spor centilmenligine yeterince sahip. Dunki macta 90 dk-da bizim kaleci sakatlanip yere uzanirken Resatin kalecinin uzerine bagirarak onu kolundan kaldirarak vakit kazanmasina engel oldu. Bunu hangi bir oyuncu yapar, yapsalar da cok az sayda bir oyuncu boyle centilmenligi yapar. Ben Resadi Azeri oldugu icin ovmuyorum, belki baska Azeri bir oyuncunu transfer etseydiniz hakkinda bu kadar konusmazdim ama konu Resadsa hakkini vermek lazim. Ben simdiye kadar Azerbaycanda ve bir cok ulkelerde onun kadar canla oynayan, oyuna yuregini koyan ikinci bir oyuncu gormedim.Azerbaycan - Turkiye macina kadar bazi arkadaslar Resadla ilgili dalga gecercesine mesajlar yazmislar, ne hos ki, Resadin dunku oyunu Resadin oyununu bilmeden, izlemeden yapilan olumsuz yorumlara cevap oldu. Dogrusunu soylemek gerekirse Resadin Eskisehirspora transfer olmasini istiyorummu, istemiyorummu, daha belirleyemedim kendimde. Cunki Resadin kariyeri icin olumlu Turkiye Superliginde oynamasi. Ama Resadin Azeri klubu olan Karabagdan gitmesine de pek sevinemiyorum. Cunki gecen sene ve bu sene Karabag Resadin super oyunu ve kritik golleri sayesinde play off turuna cikti. Teknik direktorunuz hazir olmadigini soylemis. Ona sormak isterim. Rosenborg ve Honka gibi guclu ekipleri Resadin golleri ile sira disi birakip Twenteyle karsilasiyoruzsa ve Bakude oynanilan macta Twenteden bile gol yemiyoruzsa Resadin nasil hazir olmadigini soyler ? Siz ateshli taraftarsiniz, Resadi Turkiyede yalniz birakmayacaginiza umut besliyorum. Resadin oyunu ile ilgili konusursak defansin ortasinda oynamali bence ve mutlaka ama mutlaka frikiklerde kullanmali. Frikikleri daim cok tehlikeli olur. Simdi buraya 3 link aticam, ilk 2-si gecen sene Uefa elemelerinden ( Karabag - Rosenborg ve Karabag - Honka ) goruntuler. Her iki macta Resadin frikikden attigi golle Karabag play off-a yukseldi. 3-cusu ise rus rejisorlerinin Resatla ilgili cektikleri bir video. Cunki Resat Azerbaycan - Rusya macinda ruslarin dikkatini o kadar cekti ki, onun hakkinda video hazirlayip yayimladilar. Videoda Resadin Kayserispordan dondukden sonra bir sure futboldan uzak kaldigindan, milli takima cagrilmadigindan ( Cunki o zaman bizde simdi sizde de oldugu gibi ne ettigi anlasilmayan bir teknik direktor vardi ) bir sure futboldan ayri kaldigi ve fiziki formunu kaybetmemek icin basketbolla ugrasdigi soyleniyor. P.S. Kardes son olarak senden ricam, eger mumkunse mesajimin tumunu kopyalayip benim adimdan forumda yerlesdirmen olucak. Bu istegimi gerceklestitirsen cok sevinirim, simdiden tesekkurler.Linkler asagida :

Karabag - Rosenborg maci

http://www.youtube.com/watch?v=H87wEt3lw-k

Karabag - Honka maci ( 2-ci gol Resadin )

http://www.youtube.com/watch?v=WBlcEWigMyw&feature=related

Resadla ilgili ruslarin hazirladigi video

http://www.youtube.com/watch?v=evCAWDKPt2c

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 18:36
Teşekkürler Emre, güzel bir yazı olmuş Sadıqov hakkında... Duruşuyla, haraketleriyle belli zaten nasıl bir karaktere sahip olduğu. Benim gözümde Defanstaki en sağlam isim o'dur umarım da hep öyle kalır.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 19:23
[ Videoda Resadin Kayserispordan dondukden sonra bir sure futboldan uzak kaldigindan, milli takima cagrilmadigindan ( Cunki o zaman bizde simdi sizde de oldugu gibi ne ettigi anlasilmayan bir teknik direktor vardi )

[/QUOTE]rıza bey'in iyi olmadığını düşünen sadece biz değilmişik ClapClap
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 20:06
bu futbolcu mu hazır değilmiş Rıza hoca
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır