eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jonturk26 Liste gör
Yazar

seyhan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı jonturk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 06:02
Alıntı yapılan d4mner

slm..bu sezon ES-ES maçlarının hepsine gitmeyi planlıyorum..Ama ne yazık ki formam kayboldu..(nerde ki ?)Yeni sezon öncesi orjinal forma fiyaları ne durumda..Eğer pahalıysa beni yönlendirebileceğiniz bir yer var mı ?Embarrassed

70 ytl eses tırından albilirsin köprübaşında da gezici araba var sanırım
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 11:24
Sadece tırda satılıyor...Gezici araçtaki forma teşhir amaçlı...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Alphaville Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı Alphaville Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2007 saat 12:20
Ben formaları çok beğendim. Geçen sene inter'in giydiği formalarla aynı stilde. Bence harika olmuş. Reklam konusuna gelice artık çoğu klüpte göğüs reklamı harici kollarda da reklam oluyor.
SİYAH & KIRMIZI
Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
Yer: Turkmenistan
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2007 saat 13:32
bı tek bu cubuklu formalarmı var baska cezıt yokmu bence bı tanede sag tarafı sıyah sol tarafıda kırmızı olan formalarda pıyasaya sunulmalı
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:42
Bizim kendimize özgü bir formamız olmalı diye düşünüyorum.

Milan'ı hep kırmızı siyah çubuklu forması,Manchester United'ı kırmızı t-shirt beyaz şort ve siyah çorabıyla Real Madrid'ide malum beyaz formalarıyla tanıyoruz.Bizi biz yapan formalar hangisidir?  70 li yıllardaki formalarımız nasıldı bunu bilmiyorum.Ancak şunu biliyorum bize özgü formalarımız olmalı.
Yukarı
mysterious80 Liste gör
Yeni Yazar

ali bayram
  Alıntı mysterious80 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 17:01
forma futbolcuyu havaya sokar ve kulübede ayrı bir zenginlik katar..bence bu seneki hem forma markası hemde forma dizaynı harika...
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 17:36
formalardan kaldımı?
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
iceman Liste gör
Yazar

Furkan Altınel
  Alıntı iceman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 17:45
formalar gercekten hoş duruyor.ama bundan sonraki üretilceklerde etinin reklamı biraz daha küçük olursa göze daha hoş gelebilir.zamanla formalarda yapıstırma değilde baskı yapılması daha güzel olur.ilk üretilenlerden gelen olumlu veya olumsuz eleştirilere karşı yeni üretilceklerde daha dikkatli davranılır inşallah.en kısa zamanda ben de formalardan alacağım.
BKŞ/UNİESES/İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/ÇAPA
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
  Alıntı lucky strike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 20:45
Daha henüz takımın forması yok ama tıra gelmiş keşke takıma da ulaştırılabilseydi.
Yukarı
EsEsLi_SwiMMeR Liste gör
Yeni Yazar

Murat
  Alıntı EsEsLi_SwiMMeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 21:08
formalar geçen seneye oranla güzel eti reklamı bu sene kırmızı olması çok güzel olmuş.formayla uyum sağlamış ama bu nazaran kollardaki alpet reklamlarıda sırıtmış taraftar formalarında neden bu kadar reklam konur anlamıyorum ama kumaşı ve stili çok iyi. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır