eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 197198199200201 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:34
Alıntı yapılan eserkan26

Kimse kimseye maval okumasın.

Kızılcıklı hem kendi tayfasını hem diğer Eskişehirspor taraftarlarını hemde ETB'yi arkadan vurmuştur.

Yıllardır hepimiz Anti Bizans diyoruz.Bizlerle birlikte Anti Bizans diyen insanların Bizans oyunu vari hareketler yapması hiç yakışık olmadı.

Gaziantep maçında hem yönetime hemde Rızaya omuz omuza istifaya çağırdığımız , küfür ettiğimiz insanlar şimdi BÖYÜK BAŞKANLARIna arka çıkıyorlar.

Bu kadar kısa zamanda ne değişti.Yoksa TAMAMEN DUYGUSAL mı?

HELAL OLSUN.

Bundan sonra Kızılcıklının yapmış olduğu hiçbir organizasyonda ben ve benim gibi hiçbir gruba bağlı olmayan taraftarlar olmayacaktır.

BÖYÜK BAŞKANNIZ ile mutlu mesut olmanızı temenni ederim.

ya bu dedıklerın gunlerce tartısılır ..tartısmakda ıstemem burdan sanaldan ama suna takıldım kızılcıklının yapmıs oldugu organızasyon a falan demıssın taraftarlar demıssın çoğul kullanmışsın buna takıldım aman gelmeyın kardesım gerek yok bız bıze yeterız bosuna demıyoruz yıllardır rahat olun sevmeyen gelmesın açık ve net tribün orda veya dışarda ..rıza hocaya kufur edıldı vs..bır suru abuk subuk seyler vay sen ettın yok ben etmedım bırakalım bu işleri geçmişe takılır isek yandık Confused..açıklama hakkında net bısı dıyemıyecegım abıdın abının yapmıs oldugu sadece tam destek yapılması hakkında hem fıkırım ESKİŞEHİRSPOR trıbunlerı bir bütündür bölünemez (  KIZILCIKLI-NEFER-ALTES-1965 'LİLER ) biz hep beraberiz yıllardır ..bundan sonra olacaklara bakalım ...feryat kardesımde cok dogru soylemıs bazıları bu sıteyı bılmezken veya uye olmaya calısır ıken o ve gokmeydan tayfadakı kardeslerımız burda kızılcıklıyı savunuyorlardı hakları trıbunumuzde cokdur kımse ama kımse ınkar edemez..tekrar dıyorum belkı buyuk konusucam ama sevene trıbunumuz her zaman açıktır herkes özgürdür...saygılar  

5 kişide kalsak 1000 kişide olsak yıllardır hep varız biz KIZILCIKLIYIZ..
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 00:07
Alıntı yapılan kzlckl

Alıntı yapılan mertbey

neferin samimiyetine ne kadar inanıyorsam kızılcıklınınkine de o kadar inanmamaya başladım
yazmayacaktım sıkıldım...bak koçum kafana göre kime nasıl bakıyosan bak bizi ilgilendirmez biz kızılcıklı yız (şu ana kadarda bu olaydan bilgim yok )ama kızılcıkıyız diyosak bunu kabullenemeyiz tamam takıma destek var iyi bitane uygun geldi diyede takıma destek kesilmez ama yönetim olayı dandik geldi bana bilmiyorum belkide bu yazıma çok kişi kızacak belkide bidaha tribüne girmeyecem ama bu açıklamaya göre bütün kızılcıklıyı yakma gibi bişey düşünmeyin bile  ben tribünün içinden geldim 10.senem ama öle insanlar varki bu tribünde eses başka bişeyleri yok menfaat gözetmeden sevenler var bunları dikkate almalıyız  ...tümay

'' öle insanlar varki bu tribünde eses başka bişeyleri yok menfaat gözetmeden sevenler var bunları dikkate almalıyız  ...tümay ''

ClapClapClap
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 00:18
Tümay arkadaşımızın sözleri yüreğimizdeki ümit ışığını yeşertti. KIZILCIKLI yı sadece SEVDASI için hiçbir şahsi, maddi menfaat gözetmeksizin şimdiye kadar olduğu gibi sadece destek diyen bir grup olarak görmek tek dileğimiz.
Tek SEVDAMIZ ESES tek BAĞIMLILIĞIMIZ ESES.
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 01:36
dosta düşmana karşı omuz omuza büyük şnlı ESKİŞEHİRSPOR taraftarı....
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 02:47
bu ne kardeşim böyle kızılcıklıyla ne alıp veremediğiniz var abidin reis açıklama yapmış kendi adına katılan katılır katılmayan katılmaz buna saygı gösterin ve bizim sayfamızı kirletmeyin biz başkalarına benzemeyiz bunu da unutmayın siz yokken biz vardık yıllardır biz vardık kızılcıklı
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 12:37
arkadaşlar öğrenci bileti varmı ibb maçında bilen varmı ?_
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 12:45
Kızılcıklı doğruyu yapmıştır.Darısı kulübünden nefret eden diğer taraftarlarımızın başına.
Niye bu öfke ve nefret anlaşılır gibi değil.
Lafa gelince Eskişehir sevdalıyız.Eyleme gelince ona küfür buna küfür.O gitsin bu istifa etsin.
Nerede kaldı o destek lafları.Yeni slogan ;
Hep köstek,Tam köstek 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 12:47
Alıntı yapılan Feryat

Komik Çocuk seni :)) Sen bu foruma nasıl girileceğini araştırırken ben Kızılcıklı savunuyodum bu forumda üyelikten atılıyodum o kesede daha bilgi çok faydalanmak istersen sana kapsamlı bi ders veririm ;) Dahada Polemiğe girmem seninle bak keyfine oyna buralarda
Saygılar. ..
Feryat yeter oğlum bea sus senelerce savunduk her yıl bi şekilde saldırı oluyo KIZILCIKLI'ya Alışamadınızmı daha he sonuç ne KIZILCIKLI hala yerinde ..O yüzden polemiğe girmeye gerek yok.. bitirmeye çalışıyorlar ama bitmedik bitmiyoruz bitmicez..
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 12:56
Bizim Parolamız Ne... Sevişmek 1 Dk. Destek 7/24 

Burada ona buna saldıran salça olan çok ama icraata gelince yok.. Lige Kötü bi başlangıç yaptık küme düştük daha şimdiden bazılarının gözünde sonra rıza hoca istifa yönetim istifa destek diyenlerede vay şöyle vay böyle kaç para aldınız falan...Senelerdir duyduğumuz şeyler bunlar Bizim sevdamız renklere kişilere değil ARMA'ya gerisi boş.. Zaten imzam da da Açıkca yazıyo... Kalın Sağlıcakla uzatmaya gerek yok..
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:12
kı kı KIZILCIKLI kı kı KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 197198199200201 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50