eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 196197198199200 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 21:34
neferin samimiyetine ne kadar inanıyorsam kızılcıklınınkine de o kadar inanmamaya başladım
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 22:16
Önceki sayfalarda, başka başlıklarda da mevcut olmak üzere bu gruplar arası kıyaslamalar çok yapılıyor. Destek verecek olan varsa gitsin tribünde desteğini versin, toplantılarına katılsın, faaliyetlerine katılsın... Burada x grubu iyi, y kötü demek kutuplaşmalara yol açar. Birlik olmaya çalışırken bölünmeyelim...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 22:59
Alıntı yapılan mertbey

neferin samimiyetine ne kadar inanıyorsam kızılcıklınınkine de o kadar inanmamaya başladım
yazmayacaktım sıkıldım...bak koçum kafana göre kime nasıl bakıyosan bak bizi ilgilendirmez biz kızılcıklı yız (şu ana kadarda bu olaydan bilgim yok )ama kızılcıkıyız diyosak bunu kabullenemeyiz tamam takıma destek var iyi bitane uygun geldi diyede takıma destek kesilmez ama yönetim olayı dandik geldi bana bilmiyorum belkide bu yazıma çok kişi kızacak belkide bidaha tribüne girmeyecem ama bu açıklamaya göre bütün kızılcıklıyı yakma gibi bişey düşünmeyin bile  ben tribünün içinden geldim 10.senem ama öle insanlar varki bu tribünde eses başka bişeyleri yok menfaat gözetmeden sevenler var bunları dikkate almalıyız  ...tümay
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:00
Alıntı yapılan mertbey

Aman çok lazımsın.

Ya kardeşim ağzımı bozdurma benim. Allah Allah. Yaşın kaç başın kaç. Git okulunu bitir. Kızılcıklı senin ağzınadamı sakız oldu.

Dışarda herkes Kızılcıklı'nın adıyla övünürken Sanalda millet Kızılcıklı'ya atar yapmaya kalkmış.

Yeter ya..Muhabbet amma uzadı.
Belki bu yazdıklarım çok antipatik geliyor tarafsız arkadaşlara. Ama bizim yerimizde olsanız çoktan patlamıştınız...

Aslında bende patlamıştım ama, Daimi Abim her seferinde sakinleştirmeyi başardı...
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:00
Allah aşkına karşılaştırma yapmayın bütün görüşleriniz içinizde kalsın. Bazılarına göre NEFER iyidir bazılarına göre KIZILCIKLI iyidir ama lütfen susun. Karşılaştırma olunca bölünme yaşanıyo.

Dosta Düşmana Karşı NEFERKIZILCIKLI !
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:02
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Allah aşkına karşılaştırma yapmayın bütün görüşleriniz içinizde kalsın. Bazılarına göre NEFER iyidir bazılarına göre KIZILCIKLI iyidir ama lütfen susun. Karşılaştırma olunca bölünme yaşanıyo.

Dosta Düşmana Karşı NEFERKIZILCIKLI !
koçum benim ..

serdar benim yazımı oku len
Yukarı
Deneyimli Yazar

Serdar...
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:02
Alıntı yapılan kzlckl

Alıntı yapılan mertbey

yazmayacaktım sıkıldım...bak koçum kafana göre kime nasıl bakıyosan bak bizi ilgilendirmez biz kızılcıklı yız (şu ana kadarda bu olaydan bilgim yok )ama kızılcıkıyız diyosak bunu kabullenemeyiz tamam takıma destek var iyi bitane uygun geldi diyede takıma destek kesilmez ama yönetim olayı dandik geldi bana bilmiyorum belkide bu yazıma çok kişi kızacak belkide bidaha tribüne girmeyecem ama bu açıklamaya göre bütün kızılcıklıyı yakma gibi bişey düşünmeyin bile  ben tribünün içinden geldim 10.senem ama öle insanlar varki bu tribünde eses başka bişeyleri yok menfaat gözetmeden sevenler var bunları dikkate almalıyız  ...tümay

Ama burası sanal Tümay Abim..Burada millet ne düşünürse düşünsün duyduğu lafı arkasından anlamak için elinden geleni yapıyor. Boşver sen hiç girme bence bu muhabbetlere...Ben bile yoruluyorsam bunlara cevap vermeye, ben bile sıkılıyorsam, ben bile zor tutuyorsam kendimi, Siz abilerimizi hiç düşünemiyorum...

Kızılcıklı Bir Diriliştir Ki; Kimse Onu ÖLDÜREMEMİŞTİR! Öldüremeyecekteee...!
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:04
ben gerekene cevap veririm kendimce bu olayın sonuçlarına katlansın yapanlar kızılcıklının suçu ne
Yukarı
Deneyimli Yazar

Serdar...
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:05
Alıntı yapılan kzlckl

ben gerekene cevap veririm kendimce bu olayın sonuçlarına katlansın yapanlar kızılcıklının suçu ne

Taşa takılıp düşseler, Kızılcıklı yaptı olur.
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 23:06
Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Alıntı yapılan kzlckl

Taşa takılıp düşseler, Kızılcıklı yaptı olur.
serdar bu olay farklı koçum bişyler yanlış gidiyo ya düzeltcez yada ceketimizi başka duvara ascaz..bu olay anca yol ayırır ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 196197198199200 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,530 saniyede hazırlanmıştır