eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 08:32
Alıntı yapılan yoncacı

Alıntı yapılan masteresesli

Alıntı yapılan haydibastıresesim

kim takar ETB'yi.
Bülent Uygun'a Tam Destek !

Hani bir laf vardır "bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış" diye. buda ona benzer bir şey.

Muhtemelen henüz toplumsal değerleri tam kavrayamamış, henüz kelek durumunda olan, daha 14-15 yaşlarında bir gencin, yada zeka yaşı o kadar olan birinin, lafın nereye varacağını bilemeden yaptığı bir patavatsızlık, konuyu asıl mecrasından saptırarak bir çok kişiyi bu pervasızlığa cevap vermeye yöneltmiş.

Aslında bu tip mesajlar yayınlanır yayınlanmaz adminin/yöneticinin bunları silmesi ve yazanı da uyarması gerekir ki seviyeli bir tartışma yapılabilsin.

Sırf bu tip seviyesiz mesajlar yüzünden çoğu zaman foruma iştirak etmiyorum.

Çok doğru ve işinde özü bu aslında. Bir çok katılımcı kardeşimiz bence ya iyi okumadan, ya anlamağa gerek duymadan, ya da zaten anlamadığı için, kimisi de sırf yazmış olmak için yazıyor ve işin tadı tuzu kaçıyor. Bu yaşımda ve yapacak bir çok işim olmasına rağmen, sırf Eskişehirspor sevgim nedeniyle bu forumda saatlerce dolaşıyorum. Tek tek, satır satır okuyorum, fakat üzülüyorum sevgili dostlar.
Çok saygı duyduğum mod kardeşlerime rica etsem (tabi teknik olarak olanak varmıdır bilemem) bazı sitelerdeki gibi "teşekkürler, yorumunuz alınmıştır, incelendikten sonra......" şeklinde bir uygulama yapılamazmı? Böylelikle hem ipe sapa gelmez yazılar süzülür, atılır, hem de seviye düşmez.
Açıkçası (bu forumda çok sevdiğim, saydığım, birlikte aynı anları paylaşmaktan mutlu olduğum onca arkadaş olmasına rağmen) artık foruma girmek istemiyorum.
Sevgi ve saygılarımla.

Mehmet ağabey; zaman zaman aynı duyguları yaşıyorum. Ne yazıkki forumda eleştiri ve tartışma kültürünü tam olarak oturtamadık. ETB'nin yapmış olduğu bir eylemi eleştirmekle ETB'yi kim takar'a kadar varan söylemler arasında dağlar kadar fark vardır. ETB'yi kim takar diye soranları ben nazarı dikkate almam. ETB'yi takanlar burada ETB'nin kuruluuşunda tek tek isimlerini belirttiler. Bu soruyu soran arkadaşımız girsin ETB başlığına kimlerin taktığını görsün.

ETB'nin kuruluş aşamasında uzaktanda olsa arkadaşlarımla birlikte çaba sarfettim. Bir çok oluşuma ETB'ye destek verilmesi konusunda mesajlar gönderdim ve halen de aynı duygulara sahibim. Böyle bir oluşum bizim için son şanstır. Sağduyu sahibi insanlar ETB'nin bazı eylem ve söylemlerini eleştirmelidir. Eleştirinin olmadığı yerde başarı da olmaz. Ancak bu eleştiriler ETB'yi kim takar'a kadar varmışsa artık onu dikkate almamak gerekli...

Sizin gibi değerli ağabeylerimizin üzülseler dahi burada olmaları bizim için büyük bir kazançtır.
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 12:14

Değerli gönüldaşlar, ETB, 10'un üzerindeki grup ve oluşumun biraraya gelmesi için verilen emek, gayret ve fikirdir. ETB ile ilgili eleştiri getirirken bilin ki; sadece Daimi Dayı, Murat Başkan ya da Mavişimiz muhatabınız değildir.

Forumun anlamı; her fikrin "saygı" çerçevesinde ifadesi, düşüncelerin anlatılması, yeni pencerelerin açılıp, camia olarak en aydınlık en sağlam biçimde topyekün yürüyüşe sanal da olsa katkı sağlamaktır. Bu forumun amacı budur. Böyle, isimsiz, künyesiz, kasıttan bağıran yorum ve eleştiriler öncelikle bu eleştiriyi yapana yakışmamaktadır. Estanbul'da yaşayan ve BKŞ içinde her yerde ES ES mücadelesi veren bir gönüldaşınız olarak ETB'nin çatısı altında olmaktan onur, gurur duyuyorum.

Bu onurla birlikte, en yüce değerlerin başında gelen ve ağabeylerimiz, kardeşlerimiz tarafından verilen en kutsal emeğin hasatı olan ETB'ye ilişkin kasti yorumlar yapanlardan şimdiden özür diliyorum. Okuduğum anda forumdan atılsam da dümdüz gideceğimi bilmelerini istiyorum. Ama bununla da kalmayacak. Birileri çıkıp 10'u aşkın grup ve oluşumun emeğine sövecek biz de öbür yanağımızı uzatıp, efendi efendi açıklama yapacağız. Böyle bir efendilik olmaz, onun adı saflık olur. Bunları paylaşmak istedim.

Camianın birliği, ES ES'in kutlu başarıları için ETB'ye düşen görevler konusunda duyarlılık gösterip fikrini paylaşanlar bu satırlardan lütfen bir anlam çıkarmasın. Azı gemiye alan ve ilk defa diyorum "Eskişehirsporlu olduğundan kuşku duyduğum ve camiaya yakıştıramadığım, hinler" için bu uyarıyı yapmam gerekir diye düşündüm.
Hayırlı cumalar olsun... Estanbul'dan sevgi, selam...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eses_ilker Liste gör
Yazar

ilker
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 13:08

ETB kendi işine baksın trübünlere çeki düzen versin

efsane.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 13:12
Alıntı yapılan eses_ilker

Eskişehirspor'u ilgilendiren herşey E.T.B.'yi de ilgilendirir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 13:39

şimdi bu mesaja 50 kişi alıntı yapıp cevap verceğinden ben daha değişik bir öneride bulunup hepinizi kurtaracağım..
mesajdan anlaşılacağı gibi ilker arkadaşımız sanırım ETB yi bir tribün gurubu olarak algılamış..çünkü ETB tribün gurubu ve dernek başkanlarının bir araya gelmesi ile kurulmuştu..yanlız atlanılan bir şey var..bu oluşumda tribün gurubu ve dernek başkanlarından ziyade,şehir dışında yapılanmış tüm oluşumlar ve eskişehir il sınırları içindeki tüm mahalle tayfalarıda vardır..kısacası bu camiayı oluşturan tüm taşlar yan yana gelmiş ve böylesi bir güçbirliği yapılmıştır..bunu detaylı bir şekilde bilmeyen arkadaşlara buradan 50 tane alıntı yapılıp cevap vermek yada onlara kırıcı davranmak yerine derhal yüzyüze tanışma fırsatı yaratılmalı,ilk toplantıya davet edilerek sıcak bir karşılama ve tanışma ortamı sağlanmalıdır..hedefler ve amaçlar gerekirse yüzyüze anlatılmalıdır..

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 13:50
Alıntı yapılan eskan

şimdi bu mesaja 50 kişi alıntı yapıp cevap verceğinden ben daha değişik bir öneride bulunup hepinizi kurtaracağım..
mesajdan anlaşılacağı gibi ilker arkadaşımız sanırım ETB yi bir tribün gurubu olarak algılamış..çünkü ETB tribün gurubu ve dernek başkanlarının bir araya gelmesi ile kurulmuştu..yanlız atlanılan bir şey var..bu oluşumda tribün gurubu ve dernek başkanlarından ziyade,şehir dışında yapılanmış tüm oluşumlar ve eskişehir il sınırları içindeki tüm mahalle tayfalarıda vardır..kısacası bu camiayı oluşturan tüm taşlar yan yana gelmiş ve böylesi bir güçbirliği yapılmıştır..bunu detaylı bir şekilde bilmeyen arkadaşlara buradan 50 tane alıntı yapılıp cevap vermek yada onlara kırıcı davranmak yerine derhal yüzyüze tanışma fırsatı yaratılmalı,ilk toplantıya davet edilerek sıcak bir karşılama ve tanışma ortamı sağlanmalıdır..hedefler ve amaçlar gerekirse yüzyüze anlatılmalıdır..

Şu mesajı yazip düşünmeden yollayacak adam oraya gelir mi sence Yasin?
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 13:51
Taraftarlar bir basın açıklaması daha yapsın artık şartlar ne olursa olsun bülent hocanın bu takımda olduğu ve basın tarafından yapılan mesnetsiz açıklamalardan duyulan rahatsızlık dile getirlimeli ve bu esesin iç hesaplaşması olduğu ilerleyen zamanlarda sezon sonunda gerekli açıklamalr yapılacağını kamu oyuna bildireceklerini söylesinler şuan artık olan olmuştur takıma sahip çıkma zamanı gelmiştir..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
aves Liste gör
Yazar

Hakan Özcan
  Alıntı aves Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 13:52
ETB ,yıllardır beklediğimiz,birlik beraberliği sağlamayı amaçlayan tüm taraftarın hassas olduğu konuları ve sorunları yerinde tesbit edip gayet seviyeli üslubu ile yorumlayan ve dile getiren bir oluşum olarak benim de beğenimi kazanmıştır.Hep böyle devam etmeniz dileği ile...
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 15:20
Eskişehirspor Taraftarlar Birliğinin bu bölümün ilk sayfasındaki açıklaması olgun insanlara yakışan bir uslup ile yazılmıştır.Bu açıklamadaki görüşlere katılmayanlar varsa onlar da görüşlerini benzer bir uslup ile dile getirebilir.Kırıcı ifadelerin hiçbir yararı yoktur.
     ETB nin yaşatılması,görüş ve tavsiyelerini uygun uslupla bildirmesi ortak dileğimiz olmalıdır.Hepimiz bu birliğin bir üyesiyiz.Bu birliğe üye olmanın koşulu Eskişehirsporlu olmaktan ibarettir.Bireysel olarak farklı düşündüğümüz konular olabilir.Farklı şeyler söyleyebiliriz.Ama bu Birliğe zarar verecek bir cümle söyleyemeyiz.
     Son gelişmeler Medyada bildirilen şekli ile hepimizi üzmüştür.Sonuçları belki de önceden tahmin edilememiştir.Belli bir yaşa gelmiş insanlar"sportif başarı herşeyden önce gelir"diyemez.
      Bu aşamada biz taraftarlara düşen görev, kulübe hizmet edip ayrılmış olanlara teşekkür etmek,göreve yeni başlayanlara da başarılar dileyerek huzurlu bir ortamda çalışmalarına yardımcı olmaktır.
Ateş Ülker
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 15:32

"trübün" değil, "Tribün"... Sen önce yazmayı öğren, sonra foruma gir, sonra da yaz...Wink

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır