eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:07
Alıntı yapılan haydibastıresesim

kim takar ETB'yi.
Bülent Uygun'a Tam Destek!

Bu taka tukacı kim yaLOL ETB'yi takan takar, sen kendine tiikat et ETB maafazan saa...Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:15
ETB, Teknik Direktör ve Geliş tarzı ile ilgili açıklamayı, hoca gelmeden, imza atmadan önce yapmış, yaşanması muhtemel sıkıntıları, olabildiğince açık bir şekilde camia ile paylaşmış ve UYARI görevini yerine getirmiştir. Ancak buna rağmen Bülent Hoca ile anlaşma sağlanmış ve görevine başlamıştır. Bu saatten sonra, Bülent Uygun Eskişehirspor'un Hocasıdır. Tabiki ETB nin görevi Hocayı desteklemek olacaktır.

Ancak; her gördüğü luzümda yine durum değerlendirmesi yapacak, Uyarılarını her gördüğü yanlışta yineleyecektir. Gerektiğinde bu uyarı yaptırımlarada dönüşübilecektir.

ETB, Eskişehirspor taraftarının kalbidir. Temsilcilerine baktığımızda bu açıkça görülmektedir.

TARAFTAR BU KULÜBÜN YEGANE SAHİBİDİR. BU KALP ATTIKÇA BU SAHİBİ KİMSE DEĞİŞTİREMEZ.

Saygılarımla, 
Yukarı
ceycey26 Liste gör
Yazar

Ceyhun Kazanç
Yer: Fransa
  Alıntı ceycey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:27
Alıntı yapılan ŞaHiN

ETB, Teknik Direktör ve Geliş tarzı ile ilgili açıklamayı,
hoca gelmeden, imza atmadan önce yapmış, yaşanması muhtemel sıkıntıları,
olabildiğince açık bir şekilde camia ile paylaşmış ve UYARI görevini
yerine getirmiştir. Ancak buna rağmen Bülent Hoca ile anlaşma sağlanmış ve görevine başlamıştır. Bu saatten sonra, Bülent Uygun Eskişehirspor'un Hocasıdır. Tabiki ETB nin görevi Hocayı desteklemek olacaktır. Ancak; her gördüğü luzümda yine durum değerlendirmesi yapacak, Uyarılarını her gördüğü yanlışta yineleyecektir. Gerektiğinde bu uyarı yaptırımlarada dönüşübilecektir. ETB, Eskişehirspor taraftarının kalbidir. Temsilcilerine baktığımızda bu açıkça görülmektedir. TARAFTAR BU KULÜBÜN YEGANE SAHİBİDİR. BU KALP ATTIKÇA BU SAHİBİ KİMSE DEĞİŞTİREMEZ.Saygılarımla, 

Şahin abi söylediklerine kısmen katılıyorum. Ama taraftar bu kulubun yegane sahibidir. yonetimin kayda deger bir açıklama yapmaksızın bu taraftarın acıklamasını hice saymasını kabullenemiyorum. Bu yuzdende ben Bulent Uyguna destek veren hicbir davranışta bulunmak istemiyorum.
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:40
Şu anda Eskişehirsporumuzun en meşru temsilcisi ETB'dir...
Bunu tartımaya gerek yok. Ortalığa sanaldan atıp-tutanların gündem olmaması gerekir. ETB bu bilinç, şeffaflık ve tutarlılıkla yoluna devam ederse Eskişehirsporumuza kimse zarar veremez...
Şahin Bey'in
"Bülent Hoca ile anlaşma sağlanmış ve görevine başlamıştır. Bu saatten sonra, Bülent Uygun Eskişehirspor'un Hocasıdır. Tabiki ETB nin görevi Hocayı desteklemek olacaktır"
sözüne katılıyorum...
Bülent Hoca artık takımımızn Teknik sorumlusudur ve başarısı başarımızdır...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 13:58
Alıntı yapılan kadirgulen

Ferhat Odabaşı...

Kemal Unakıtan...

Güntekin Güvensoy...

Yavuz Bingöl...

Hiçbiri beni bu kadar yaralayıp utandırmamıştı.
Benim midem kaldırmıyor, klişe olacak ama susuyorsak aşkımızdan!
bu kişiler bu olaylar seni o kadar utandırmadı öylemi vay anasına ya yönetimde bizanslı adamlar var ve bu olay ondan daha kötü öylemi artık söylenecek laf bulamıyorum istesekte istemesekte bülent uygun hocamızdır ve destek olmak ona güvenmek zorundayız ama yavuz bingöl ve güntekin güvensoya desteği boşver güvenmek bile eskişehire ihanettir derhal istifa etmeleri gerekmektedir  
Yukarı
masteresesli Liste gör
Yazar

Hüseyin Demir
Yer: İstanbul
  Alıntı masteresesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 14:25
Alıntı yapılan haydibastıresesim

kim takar ETB'yi.
Bülent Uygun'a Tam Destek !

Hani bir laf vardır "bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış" diye. buda ona benzer bir şey.

Muhtemelen henüz toplumsal değerleri tam kavrayamamış, henüz kelek durumunda olan, daha 14-15 yaşlarında bir gencin, yada zeka yaşı o kadar olan birinin, lafın nereye varacağını bilemeden yaptığı bir patavatsızlık, konuyu asıl mecrasından saptırarak bir çok kişiyi bu pervasızlığa cevap vermeye yöneltmiş.

Aslında bu tip mesajlar yayınlanır yayınlanmaz adminin/yöneticinin bunları silmesi ve yazanı da uyarması gerekir ki seviyeli bir tartışma yapılabilsin.

Sırf bu tip seviyesiz mesajlar yüzünden çoğu zaman foruma iştirak etmiyorum.
ŞAMPİYONLUĞU HEDEFLEMEYENLERİN ESES TE İŞİ OLMAMALI!
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 14:56
Arkadaşlar bakın ETB yi takmayanları görüyoruz takmıyorsan buraya yazı da yazmazdınız neyse bizler ETB olarak bizden bekleneni hiç düşünmeden doğru bildiğimizi anında yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

Bu saatten sonra zaten Bülent Uygun'a küfür edecek yuhalayacak halimiz yok Bizler adı üzerinde ESKİŞEHİRSPOR taraftarlar birliğiyiz Eskişehirsporumuzun menfaatleri doğrultusun da yapacaklarımızı gerçekleştiriyoruz. Şimdi takımımıza desteğimizi kesecek değiliz ama işte keşke böyle olmasaydı dedik olay nerelere geldi bu kadar samimi ve içten bir bildiriyi taa buralara çeken abi ve kardeşlerime de saygılarımı sunuyorum.

Herkes birbirinin aynı düşüncelere sahip olacak diye bir kural kaide yok ama doğru vardır bu hayatta doğrular hep aynıdır değişmez illaki bu bildirinin önemi ilerde anlaşılacaktır. Yok buca öyle yaptı yok bu böyle yaptı onlar öyle şöyle böyle demek bizim işimiz değildir herkes kendinden sorumludur bizler için doğru olan buydu arkasında durduk ama bizler için çok daha önemli bir şey var o da ESKİŞEHİRSPOR'umuzun bekası. Şan ve şeref dolu yarım asıra yaklaşan nice güzelliklerle dolu mazimize yakışmayacak bir davranıştı kınadık üzüldük üzüntümüzü dile getirdik tüm herkesle de paylaştık eğer sorun buradaysa bunu yaptığımız için suçlanıyorsak bizi suçlayanlar ellerini vicdanlarına koyup tekrar düşünsünler lütfen.

Bu saatten sonra yapılacak tekşey takımımıza destek olmak diyenler var aramızda saygı duyuyorum ama sanki ETB açıklamasında takıma köstek olacağız şöyle yapacağız sahayı dar edeceğiz gibi bir açıklama yok Bizler zaten kendimizi bildik bileli bu takıma karşılıksız hayatımızın her alanın da 7/24 destek olan insanlarız hafta bir gün 90 dakika sadece aşkımızı haykırdığımız bir ödül bizim için yoksa her anımızda armamızın sevdalısıyız zaten bu takım nerelerde desteklendi şimdi de yanlız bırakmayız ama kırgınlığımızı her zaman dile getiririz şimdi de aynı öyle oluyor yanlışları sıkıntılarımızı dile getiriyoruz ama takımımızı da düşünüyoruz bizler armamıza herzaman sahip çıkar desteğimizi veririz kimsenin aksi bir düşüncesi olmasın
Ama içimize sinmedi haberiniz olsun.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 16:07
İçine sindiremeyenlerde,geldiğine memnun olanlarda;
Artık daha fazla birbirimizi yaralamayalım hepimiz çok iyi biliyoruzki bu yaralar takımımızada nüksetmektedir.İster sevelim,ister sevmeyelim takımımızın başına geçen hocamız bile sitemize bir açıklama yapma zorunluluğu hissediyorsa,ne kadar etkili olduğumuz zaten meydandadır.
Artık şunu desek diyorum;

Konu Eskişehirspor İse,Gerisi Teferruattır...

Mademki sevdalarımız ortak,kaldığımız yerden devam edelim Arkadaşlar.
Artık Destek olmak zamanı,köstek olmak değil...

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 16:16
Alıntı yapılan Murat Diri

her anımızda armamızın sevdalısıyız zaten bu takım nerelerde desteklendi şimdi de yanlız bırakmayız ama kırgınlığımızı her zaman dile getiririz şimdi de aynı öyle oluyor yanlışları sıkıntılarımızı dile getiriyoruz ama takımımızı da düşünüyoruz bizler armamıza herzaman sahip çıkar desteğimizi veririz kimsenin aksi bir düşüncesi olmasın
Ama içimize sinmedi haberiniz olsun.
Her fırsatta "şimdi destek zamanı, artık destek zamanı" gibi taraftarlık öğretim kurumu temsilcisi gibi konuşanlar, iyi okumalı. Destek zaten her zaman verildi ve verilecek, mesele o değil ancak içimize sinmedi haberiniz olsun.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 16:22
@Kara
Yazdığımda yanlış birşeymi var yoksa "İçine sindiremeyenlerde,geldiğine memnun olanlarda" diye başlamışım msj.ıma...Ben "taraftarlık öğretim kurumu temsilcisi gibi" konuşmam,taraftarlık öğretim kurumu hocası olabilirim anca yaş itibarıyla...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır