eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:55
ya bırakın bu konuyu artık olan olmuş eses e zarar verir bundan sonra  artık bu başlıgı görmek istemiyorum dürüstlük abideleri
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 01:21
Alıntı yapılan şeymapelin

Alıntı yapılan mecek

.....göreceksek bu forumda ve stadda o 20 kişiyi her zaman göreceğime....
Ya Ali Abi güldürdün beni. Forumda görürsünde, stadda nasıl göreceksin?Şurada kaç senedir kaç bin mesaj yazdın.Bir maça gelmedin.Ankara bir adım yol be abi. Buralardan destan yazıyorsunda bide icraat yap.Sahi abi sen hayatında maça gittin mi?(Kusura bakma abi)

Bu Nasıl Bir Yazı Öyle Alay Eder Gibi Kusura Bakmayın Ama İnsanların Gecim Güclerinle Alay etmek Kimseye Fayda Getirmez Heleki Kücük Düşürücü Yazılar Hic Yakışmaz Ali Abimiz Binbir Türlü Güclüklerle Ayakda Durmaktadır Biraz msjınıza dikat edin Pek cok insanımız Var Maclara gidemeyen ama yürekden esesli .
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 01:35
  Her zaman destek hep destek , tam destek diyoruz ama küme düşme potasında olmamıza rağmen birbirimize kenetlenmiyoruz , zaman kenetlenme zamanı ağalar beyler Wink
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 03:13
Keşke bir asker selamına iki tatlı söze kanmayıp da azıcık basında yazılan ve çizilenleri okusaydınız da birazcık endişe duysaydınız...Burada kimseyi suçlamadık,basın zaten bunların hepsini yazdı-(yor)..Biz hatırlatıyoruz...

Umarım B.UYGUN hoca elde edemeyeceği başarıları burada elde eder...O elde ederse bizler mutlu oluruz,zaten bizim isteğimiz budur...En çok bizler seviniriz...Ben takıma aşığım,rengine aşığım onun için statdayım,bazen de deplasmanda...Benim için hoca işini yapsın yeter...Onun benim ve bizlerin alkışına ihitiyacı yok...Aldığı paranın hakkını versin yeter...Kazanan her zaman haklıdır der susmasını biliriz...

Ama olurda endişe duyduğumuz şeylerde gerçekleşirse (Allah göstermesin onları) ben burada sayıca sözü edilen 20 kişinin yanında sizleri de görmek isterim...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
haydibastıresesim Liste gör
Yazar

Mehmet Yılmaz
  Alıntı haydibastıresesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 03:47
kim takar ETB'yi.
Bülent Uygun'a Tam Destek !
Kalelerde eselim
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 03:52
kim takar seni ? :) 
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 05:09
Alıntı yapılan haydibastıresesim

kim takar ETB'yi.
etb eskişehirspor taraftarının birlikte kurduğu ve bütün gurup ve oluşumlardan arkadaşların bulunduğu bir organizasyondur.seni kim takacak ?
krasny molnya
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 05:09
Alıntı yapılan haydibastıresesim

kim takar ETB'yi.
Benim onlarca arkadaşım var,ETB yi takan.ETB yi takanlarında daha fazla arkadaşları vardır eminim,unutma..
Şimdi derimki...
SEN kimsin.
Yanıtınıda veririm,boş adamın tekisinOuch
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 07:42
Alıntı yapılan şeymapelin

Alıntı yapılan mecek

.....göreceksek bu forumda ve stadda o 20 kişiyi her zaman göreceğime....
Ya Ali Abi güldürdün beni. Forumda görürsünde, stadda nasıl göreceksin?Şurada kaç senedir kaç bin mesaj yazdın.Bir maça gelmedin.Ankara bir adım yol be abi. Buralardan destan yazıyorsunda bide icraat yap.Sahi abi sen hayatında maça gittin mi?(Kusura bakma abi)

Pelin sen hayatında efsane ilk kez düştüğünde sende dizlerinin üstüne düşerek çocuklar gibi ağladınmı? Hiç düşündünmü senin yaşadıkların benim unuttuklarım kadardır. Sen maçlara gidiyorsun lakin bu takımı yaşamıyorsun ben maçlara gidemiyorum ama hayatımla birlikte bu EFSANEYİ (benimle yaşıt olan)yüreğimde yaşıyorum. Buyur sen maçlara git ve herkesin yaptığı bizans oyunlarına alkış tut. Ben maçlara gidemesemde temiz futbol için ihtilal yapan EFSANE nin yaşaması için dediğin gibi klavye önünden de olsa gayret göstereceğim. Yaptıklarımı anlatmak adetim değildir beni bilen biliyor.
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 07:46
Alıntı yapılan Ati_Kaan

kim takar seni ? :) 

Ben ona Takarim...
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır