eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:15
Alıntı yapılan eskan

Feryat, buca altaya yatarken, altay bucaya yatarken, karşıyaka bucaya yatarken,bucada karşıyakaya yatarken,izmirspor bucaya,bucada ona yatarken  (( Bizin 10 senemizin 8 senesini b liginde bu şekilde harcarlarken  ( KİMLER ÇIKIPTA BİZİM HAKKIMIZI SAVUNDU ??
Bucaya ve süperligteki hiçbir kulübe acıyacak yada eyvallah diyecek halde değiliz.. Bir kulüple anlaşıp diğer gün rakip takımın uçağıyla kayseriden gelip fener formnası giyenleri, yada yıllarca ben bjk liyim deyipte nekadar istanbul takımı varsa hepsinin formasını giyenleri biz çok gördük.. Yıllarca bir sürü pislik Süperligin boyunu aşmışken şimdi bizim istifa etmiş bir hocayı almamızmı çok koumuş kamuoyuna ??  Zamam sırt çevirme değil el verme zamanıdır..Artık yeni hocamızın arkasında  durup şu ligin dibinden kurtulmaktan başka şansımız yoktur... Suçlanacak,eleştrilecek ve hesap sorulacak  olanlar  ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİM KURULUDUR... ama 3..5 hafta sonra Wink

Ersin KONAK
ClapClapClapClapClap Gerçekten ES ES imize şuan eskisinden daha fazla destek verme zamanıdır.İçimizde başka Es Es sevgisi olmadığına göre birlik zamanıdır.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
binbaşı Liste gör
Yazar

BATURAY
Yer: KAYSERİ
  Alıntı binbaşı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan scetintas

İlk defa bir teknik direktör camiamıza gelirken nefret uyandırarak geliyor...
İlk defa bir teknik direktör daha görevine başlamadan camiadan destek almadan geliyor...

İşte asıl problem bu.Suat Bey ve arkadaşları kendilerini Eskişehirspor camiası sanıyor.Hepsi 20 kişi bunların. Başkan, yönetim ve taraftar destek veriyor.Ama Rıza Hoca' nın tesislerde çay ısmarladığı arkadaşlar Bülent Hoca daha göreve başlamadan adamı yerin dibine sokuyorlar.Lütfen sakin olalım.
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:30
Alıntı yapılan eskan

Feryat, buca altaya yatarken, altay bucaya yatarken, karşıyaka bucaya yatarken,bucada karşıyakaya yatarken,izmirspor bucaya,bucada ona yatarken  (( Bizin 10 senemizin 8 senesini b liginde bu şekilde harcarlarken  ( KİMLER ÇIKIPTA BİZİM HAKKIMIZI SAVUNDU ??
Bucaya ve süperligteki hiçbir kulübe acıyacak yada eyvallah diyecek halde değiliz.. Bir kulüple anlaşıp diğer gün rakip takımın uçağıyla kayseriden gelip fener formnası giyenleri, yada yıllarca ben bjk liyim deyipte nekadar istanbul takımı varsa hepsinin formasını giyenleri biz çok gördük.. Yıllarca bir sürü pislik Süperligin boyunu aşmışken şimdi bizim istifa etmiş bir hocayı almamızmı çok koumuş kamuoyuna ??  Zamam sırt çevirme değil el verme zamanıdır..Artık yeni hocamızın arkasında  durup şu ligin dibinden kurtulmaktan başka şansımız yoktur... Suçlanacak,eleştrilecek ve hesap sorulacak  olanlar  ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİM KURULUDUR... ama 3..5 hafta sonra Wink

Ersin KONAK

Ersin abi, onlar yaptı diye bu o hareketlerin doğru olduğunu göstermez. Onlar yapar bundan etkilenen biz olurduk negatif anlamda ancak asla onların bu yaptıklarını yapmazdık. Benim Eskişehirspor'um bu tarz oyunlar yapmazdı. Benim Eskişehirspor'um her zaman bu tip Bizans oyunları diye futbol lugatına soktuğumuz tabirin her zaman karşısında olmuştur, daima da olacaktır..
Ama en sonunda bunu da gösterdiler bize , an itibariyle başımızda bulunanlar bu duruşumuzu zedelemiş, Eskişehirsporlu duruşuna ihanet etmiştirCry

İçim buruk be abi...
Suat abinin(scetintas) yukarıdaki bir sayfada da dediği gibi, ben de hocanın arkasında durmam.Ondan şu saat itibariyle sadece işini yapmasını beklerim.Eskişehirspor'umun menfaati neyi gerektiriyorsa gerekirse susarım, sineye çekerim.
Ama yeri zamanı gelir, tepki koyulması gerektiğinde de  en sert şekilde de tepkimi gösteririm..

Saygılarımla
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 23:59
Etikmiş değilmiş ana konu bu değil bence...
Ben Bülent Uygunu uygun bulmuyorum arkadaş...
İnşallah süper iş yaparda bizi kafaya oynatır, ayrı mesele...
Ben yine ugun bulmayacağım, Rıza hocadan iyi değil, riskli hoca...
Daha uygun biri bulunabilirdi...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
Yer: Turkey
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:00
en uygunu buydu demek ama geliş şekli bize yakışmadı
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:16
Alıntı yapılan binbaşı

İşte asıl problem bu.Suat Bey ve arkadaşları kendilerini Eskişehirspor camiası sanıyor.Hepsi 20 kişi bunların. ......

İnsanlar fikirleri için yaşarlar, kalabalığın ortasında yalnız kalsalarda haklılığını haykıranlar cesur insanlardır. Siz parmakla saymışsınız ki bu fikri savunanları sayısını bile veriyorsunuz. Zaman en iyi öğretmendir ve kimin haklı olduğunu ortaya muhakkak koyar. Günü kurtarmak adına en uygun saydığı ismi uygunsuz bir şekilde getiren yönetimin yanlışlığını söylemek sizce yanlış olabilir. Adet belirterek işaretlediğiniz kişilerin hepsi SEVDALARI için herşeye katlanır yeterki onu lekeleyecek yanlışlar yapılmasın. Mevlam bize tekrar bankasya yahut daha alt ligleri tekrar bize göstermesin lakin göreceksek bu forumda ve stadda o 20 kişiyi her zaman göreceğime adım gibi eminim. İnşallah süperligde kalıcı olur ve foruma sonradan dahl olan herkesi hep burada görürüz. Düşersek de 20 kişi ile SEVDAMIZI ayağa kaldırmanın yolları için kafa patlatmaya devam ederiz.
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:37
Alıntı yapılan binbaşı

Alıntı yapılan scetintas

İlk defa bir teknik direktör daha görevine başlamadan camiadan destek almadan geliyor...

İşte asıl problem bu.Suat Bey ve arkadaşları kendilerini Eskişehirspor camiası sanıyor.Hepsi 20 kişi bunların. Başkan, yönetim ve taraftar destek veriyor.Ama Rıza Hoca' nın tesislerde çay ısmarladığı arkadaşlar Bülent Hoca daha göreve başlamadan adamı yerin dibine sokuyorlar.Lütfen sakin olalım.
kusura bakma baturay ama biz iki kişide olsak 20 kişide olsak gerçek eses liliği savunmak ve korumak görevimizdir.ahlaksızlığa,şerefsizliğe,kolayca adam satıcılığına karşı mücadelemizi tek başımıza kalsakta savunmak zorundayız.çünkü biz 1965 ruhunu muhafaza etmekle kendimizi görevli ve yükümlü hissediyoruz.

kusura bakma ama sizin gibi sonradan görme,eses ruhundan uzak kişilerin esesliyiz demesi bizim için birşey ifade etmediği gibi bırakın esesliğimizden insanlığımızdan utanmamıza neden oluyor

,sabır sabur ama nereye kadar.kendini esesli addeden birinin ahlaksızlığa pirim tanıması,başkalarının şerefsizliklerini örnek vererek yaptığımız hataları mazur göstermesi bizim için ne kadar acı verici ama tabi sizin gibi zihniyetlerden bunu anlamasını beklemiyoruz.

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:42
Alıntı yapılan binbaşı

Alıntı yapılan scetintas

Ne Suat Beyin dediğine %100 katılıyorum nede sizin dediğinize. Taraftarım ve destek vermiyorum bu kararlara. Benim gibide epey taraftar vardır kanmca, en azından 20 var + 1 oldukmu 21...
Bu arada tesislerde çay ısmarlananlardan değilim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:43
Abiler napıyorsunuz ya bölündüğünüzün farkıdasınızdır umarım.Gayeyi unutup kişilere geçmişsiniz.Zararlı çıkarız bu durumdan..Görüşlere saygılı olalım ve zamanın akışına bırakalım çünkü birbirimizi yememizin hiç birşeyi değiştireceği yok bunu hepimiz biliyoruz...
Yukarı
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
Yer: eskişehir
  Alıntı şeymapelin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:47
Alıntı yapılan mecek

.....göreceksek bu forumda ve stadda o 20 kişiyi her zaman göreceğime....
Ya Ali Abi güldürdün beni. Forumda görürsünde, stadda nasıl göreceksin?Şurada kaç senedir kaç bin mesaj yazdın.Bir maça gelmedin.Ankara bir adım yol be abi. Buralardan destan yazıyorsunda bide icraat yap.Sahi abi sen hayatında maça gittin mi?(Kusura bakma abi)
laila
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır