eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Örnek Futbolcu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
selamiy26 Liste gör
Yazar

Selami Yangın
Yer: Rize
Online Durum: Offline
  Alıntı selamiy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 09:22
Gerçek Eskişehirli Fethi Heper,
Sevillalı Kanoute
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 09:32
                 Örnek futbolcunun Zafer olamayacağı kesin de kim olur bilemiyorum.Örneğin Doğa iyi bir aday gibi.Zafer diyen arkadaşların geçen sene transfer döneminde yaşananlardan,Zaferin para konusunda yönetime neler çektirdiğinden ve Altayla anlaşıp,kerhen bu takımda kaldığından haberleri yok anlaşılan.Mevcut kadro içinde Doğa dışında da adaylar bulunabilir.
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 09:35
             Eskillerden kuşkusuz pekçok isim sayılabilir:Yahya,hiç tartışmasız rahmetli Sinan,santrafor Ahmet gibi.Doğrusu benim tercihlerim hem futbolcu olarak belli bir standardın üzerinde olan,hem de sahada işini yapıp rakiple dalaşmayan oyunculardan yana olur. 
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 09:55
   Büyük kaptan ismail ARCA
kalender
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 10:23
Alıntı yapılan faust

Örnek futbolcunun Zafer olamayacağı kesin de kim olur bilemiyorum.Örneğin Doğa iyi bir aday gibi.Zafer diyen arkadaşların geçen sene transfer döneminde yaşananlardan,Zaferin para konusunda yönetime neler çektirdiğinden ve Altayla anlaşıp,kerhen bu takımda kaldığından haberleri yok anlaşılan.Mevcut kadro içinde Doğa dışında da adaylar bulunabilir.

Sevgili faust

Geçen sene Zafer'e yıllık 100 milyar teklif edildiğini ve bununda peşin değil onlarca taksitle verilmek istendiğini, Zaferin fıtık ameliyatının parasının bile yönetimce verilmediğini, dışarıdan gelen futbolculara peşin olarak verilen 700-800 milyarların havada uçuştuğunu ama yıllardır bu takımın kaptanlığını yapan insanın ameliyattan doğan 2.5 milyarlık hastane masrafının bile klüp tarafından ödenmek istenmemesini ve bunlara rağmen zaferin bu şehri ve bu taraftarı sevdiği için ve en önemlisi rahmetli babasının futbolu Eskişehirspor'da bırakmanı istiyorum vasiyetini yerine getirmek için takımda kaldığını sanırım bilmiyorsunuz veya size bu haberleri verenler bunların bilinmesini istemiyorlar!!!!!...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 10:30
@faust

Bazı şeyleri bilmediğin çok açık.Zafer'in yaptığı fedakarlıklar trransfer döneminde azımsanamaz üstelik birçok haksızlığa uğramasına rağmen.Olaylar senin anlattığın gibi değil.

Örnek futbolcu için ben de Zafer Şahin'i tek geçerim günümüzde.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ombusman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 11:24
zafer transfer döneminde eskişehirspora yapmadığını bırakmamıştır sağda solda devamlı olumsuz konuşarak transfer sezonunda çok zarar vermiştir
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 11:29
Bence şu anda gösterilecek tek futbolcu var ZAFER ŞAHİN....Hem futboluyla hem karakteriyle.Zafer ŞAHİN..
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 11:33

Fethi HEPER hocamız varken ben başkasını örnek futbolcu olarak göstermem buna zafer de dahil.

Yabancılar arasında da zinedin zidane bana göre çünkü hem oynadığı futbol hemde yardım kuruluşlarına yaptığı yardımlardan dolayı. Ronaldinyo da örnek gösterilecek futbolcuların arasında.

Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 12:33
Türk futbolundan örnek verecek olursam, eskilerden metin diyadin ve yenilerden de Doğa Kaya..
Yabancılardan ise Ronaldinho..
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır