eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:02
Alıntı yapılan Feryat

Selahattin Abicim her zmn sözlerinize itibar ettiğimi biliosunuz ama nasıl içimizi sindiricez bunu Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci Bu mudur ? Biz Bir Klübün ahını alıp Entrikalarla gelmiş bir hocayamı onu getiren yönetimemi sahip çıkıcaz takımımıza her zmn sahip çıkarız  Bknz : Salihliler , Ünyeler vs vs Biz Süper Lig'in heveslisi değiliz Eskişehirsporluyuz bence ...

Herkes Yüksek Eskişehirsporluluk  bilinciyle düşünmeli ona göre hareket etmeli..Big%20smile abi böyle bi talimat varda bizmi es geçtik aceba....bir nüshasını yayınlasanızda bizde öğrensek..
  Valla sen süper lig heveslisi olmaya bilirsin ama..alt lige düştünmü hep hayalinde o oluyo şarkılar besteleniyo bekle İstanbul geliyoz diye bu hevesten değilmi?
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:11
Alıntı yapılan scetintas

Ben Eskişehirspor değerlerine sahip çıkarım...Ben Eskişehirspor için ne gerekiyorsa yaparım...Ama böyle fütursuzca başımıza getirilen teknik direktörümüze kusura bakmayın ama sahip çıkamam...İçimden gelmez...İstifa demem,küfretmem,alkışlamam...Ama Eskişehirspor menfaatleri için susarım...Ama yine de bu adama sahip çıkmam...
Çıksın takımın başında işini yapsın bana yeter...Ta ki görevi dolana kadar...Gün gelir gerektiği anda gerekeni de yaparız...Ama şimdi yeri ve zamanı değildir...

Suat Abi hislerime tercüman olmuş....
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:13
[
Sevgili Feryat, yapılan hiçbir haksızlığı içimize sindiremeyiz. Biz hiçbir zaman başarılarından dolayı Eskişehirsporlu olmadık. Yönetimle alakalı içimize sindiremeyeceğimiz pek çok şey var. Bundan önceki dönemlerde de çok oldu. Bugün konu olan ve yönetimi kendimizin şerefsiz ilan etmemize kadar giden konu sadece ve sadece Bucaspor yöneticilerinin söylemleri neticesinde buraya gelmiştir. Ben çevremde futbol ile alakası olan hiç kimseden şu ana kadar "Yahu kardeşim Eskişehirspor'da ne kadar şerefsizmiş adamların hocasını ayarttı tarzında laf duymadım. Ortada bir olay var. Bir taraf bir tarafa bir suç isnat ediyor ama bu sadece ve sadece sözde kalıyor. Diğer taraf ise, ben bu suçu işlemedim diyor. İsnat edilen tarafın bu suçu yapmadığını ispat etme gibi bir lüksü yoktur. Ancak suçu isnat eden tarafın bunu ispat etme zorunluluğu vardır. Hal böyle iken bizim taraftarımızın çıkıp bu konudan dolayı kendi yönetimine ŞEREFSİZ demesi beni üzer. Eleştirilmesi, konunun sonuç alınıncaya kadar takip edilmesi, ben aksi bir düşünceye dahi sahip olsam beni mutlu eder. Taraftar mutlak surette bu tür konuların takipçisi olmalıdır. Fakat asla ve asla birilerinin lafıyla İNFAZ yapılmamalıdır.

Bu yönetimin içinde bizim çok güvendiğimiz insanlar vardır. Bu insanlar mutlak surette bu konunun takipçisidirler. Eğer burada söylenen tarzda şerefsizce bir şeyler yapıldıysa mutlaka o kişiler bize bir açıklama yapacaklardır. Böyle bir şey olmadıysa da yapacaklardır. Özellikle içimizden biri olarak gördüğümüz sevgili Mustafa Akgören ve Kerem Atılmaz bu konunun mutlaka takipçileridirler. Eğer bu yönetim böylesine büyük bir şerefsizlik yapmışsa zaten bizim kendilerine kefil olduğumuz bu gönüldaşlarımız bu şerefsizliklerin içinde bulunmayı kendilerine yediremeyecekler ve gereğini yapacaklardır. Eğer onlara da güvenemeyeceksek biz çok afedersiniz bi tarafımızı da yırtsak boştur. Çünkü onlar BİZiz... Biz onlarla beraber köy takımlarının tarlalar arasındaki stadlarında Eskişehirspor'un peşinde koştuk...

ETB yayınladığı bu bildiri ile bu tür dedikoduları dahi içimize sindiremeyeceğimizi gösterdi. Bu karşı duruşu "Şerefsiz" gibi çok ağır sözlerle destekleyen yorumlar bana göre son derece yanlıştır. Konunun başından beri müdahil olduğum noktayı takip edersen beni daha iyi anlarsın. Birisi çıksa "Feryat çok kötü bir adam" dese ben önce bu lafı söyleyene bakarım. Feryat'tan çok daha sağlam bir Eskişehirsporlu olduğuna inandığım biriyse ciddiye alırım söylediklerini. Ve Feryat'ın çok kötü bir adam olduğunu anlarsam diğer arkadaşlarımla paylaşırım bunu. Eskişehir ve Eskişehirspor uzağında biriyse bunu söyleyen o zaman " dur bakalım arkadaş, sen bunu neye dayanarak söylüyorsun, elinde delilin, görgü tanığın, belgen, sağlam bilgin var mı!?" diye sorarım. Ve bu söyleneni orada bırakırım kimseyle de paylaşmam... Kusura bakma senden misal verdim, eskilerin deyimiyle temsilde hata olmazmış...

Bu konu dışında yönetime yönelik hiçbir eleştiriye müdahil olmadım, olmam da. Çünkü yönetimi eleştirecek kadar yakın değilim. Yapılan eleştirilere karşı duracak kadar da yakın değilim. Eleştiri yapan insan bir kaç cümle ile eleştiriyorsa ciddiye alır okurum. Slogan atıp geçiyorsa sadece gözüme takılır...

Taraftaer olarak artık biz burada durmalıyız. ETB ve diğer oluşum ya da derneklerimiz bu konunun üzerine gitmelidir. En azından içimizden birileri olarak gördüğümüz yöneticilerimizden mutlaka bir açıklama alana kadar ETB bu konuyu gündemde tutmalıdır. Ancak işi şerefsizlik diye tanımlamak şu an için çok gereksiz ve acele verilmiş bir karar olur...
[/QUOTE]

SUÇU ISPAT EDİLENE KADAR HERKEZ SUÇSUZDUR.

Selahattin abi sonuna kadar katılıyorum. Beni tanırsın çok yazmam. Ama yönetim neden çıkıp buna ciddi bir tepki vermiyor. Evet AA na demeç vermiş yok böyle birşey diye .Ama çok cılız kaldı. Evet benimde etrafımdaki kişler ayıp yahu ayartmışınız demedi. Hatta Bülenti haklı bulanlar bile var. Adamların yönetimi değişmiş adam haklı yeni yönetimi sevmez çalışmaz diyor.
Benim üzüldüğüm basbaya buraları görüyorlar hadi dikkate almıyorlar. ETB açıklama yapınca çıkıp karşı açıklamayla
Taraftarımızın hassasiyetine önem veriyor ve onları kutluyoruz. Tepkilerinde haklılar fakat bilinmesini isteriz ki bu bir iftiradır demiyorlar. Mesel bu kızdığımda bu be abicim
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:18

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:20
Alıntı yapılan sedefes

Alıntı yapılan Feryat

Selahattin Abicim her zmn sözlerinize itibar ettiğimi biliosunuz ama nasıl içimizi sindiricez bunu Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci Bu mudur ? Biz Bir Klübün ahını alıp Entrikalarla gelmiş bir hocayamı onu getiren yönetimemi sahip çıkıcaz takımımıza her zmn sahip çıkarız  Bknz : Salihliler , Ünyeler vs vs Biz Süper Lig'in heveslisi değiliz Eskişehirsporluyuz bence ...

Herkes Yüksek Eskişehirsporluluk  bilinciyle düşünmeli ona göre hareket etmeli..Big%20smile abi böyle bi talimat varda bizmi es geçtik aceba....bir nüshasını yayınlasanızda bizde öğrensek..
  Valla sen süper lig heveslisi olmaya bilirsin ama..alt lige düştünmü hep hayalinde o oluyo şarkılar besteleniyo bekle İstanbul geliyoz diye bu hevesten değilmi?

valla biz o günlerde gerçekten çok büyük gerizekalılık yapmışız,
harbiden gerizekalılık yani, bu kulübe bi takım anlamlar yüklemişiz,
dava şekline dönüştürmüşüz, saçma sapan işlerle uğraşıp durmuşuz.
inanmadığımız halde elbet bi gün şampiyon olacağız diye bağırmışız,
hani nasıl olsa olmaz böyle bişey, bizim kaderimiz bu şekli.
sonra nolmuş, takım zar zor a'ya çıkmış, sonrası malum.
ne gerizekalıymışız biz arkadaş. gidip fenerbahçeli olsaymışız ya,
aleks, 30 milyon taraftar, 6-0 şekli takılmak hiç aklımıza gelmemiş.
harbi çok gerizekalıyız biz.
nası olsa çıktı eskişehirspor. ikinci takımımız oluverirdi. önemli deplasmanlarına giderdik,
içerde güzel maçlara.
yeri geldimi iki kelimeyle kırk yıllık esesli oluverirdik,
akşam eve dönünce trt stadyum programını açıp feneri takip ederdik.
eğer gerizekalı olmasaydık şuanda bu hoca değişikliğini hararetle karşılıyor olurduk ne güzel.
eleştirirdik burda öteki gerizekalıları. anlatıp duruyolar haybeye bişeyler.
yok maziymiş, duruşmuş, etikmiş zartmış zurtmuş.
ne anlatıyonuz siz harbiden?
önemli olan süper ligten düşmemek. sizin anlattıklarınızın ne önemi var?

Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:21
Alıntı yapılan arslan

[

Taraftar olarak artık biz burada durmalıyız. ETB ve diğer oluşum ya da derneklerimiz bu konunun üzerine gitmelidir. En azından içimizden birileri olarak gördüğümüz yöneticilerimizden mutlaka bir açıklama alana kadar ETB bu konuyu gündemde tutmalıdır. Ancak işi şerefsizlik diye tanımlamak şu an için çok gereksiz ve acele verilmiş bir karar olur...

SUÇU ISPAT EDİLENE KADAR HERKEZ SUÇSUZDUR.

Selahattin abi sonuna kadar katılıyorum. Beni tanırsın çok yazmam. Ama yönetim neden çıkıp buna ciddi bir tepki vermiyor. Evet AA na demeç vermiş yok böyle birşey diye .Ama çok cılız kaldı. Evet benimde etrafımdaki kişler ayıp yahu ayartmışınız demedi. Hatta Bülenti haklı bulanlar bile var. Adamların yönetimi değişmiş adam haklı yeni yönetimi sevmez çalışmaz diyor.
Benim üzüldüğüm basbaya buraları görüyorlar hadi dikkate almıyorlar. ETB açıklama yapınca çıkıp karşı açıklamayla
Taraftarımızın hassasiyetine önem veriyor ve onları kutluyoruz. Tepkilerinde haklılar fakat bilinmesini isteriz ki bu bir iftiradır demiyorlar. Mesel bu kızdığımda bu be abicim
[/QUOTE]

Abi Çok güzel yazmışsınız katılıyorum..
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:24
Alıntı yapılan sedefes

Alıntı yapılan Feryat

Herkezin Kendi Düşüncesi Kardeşim Eskişehirsporluluğu herkez kendine göre yaşar bizde kendimize göre yaşıyoruz bugün E.T.B var Bundan Öncede Örnek Taraftar Oluşumu vardı bunlar hep konuşuldu her hafta toplantıları yapıldı çok sorunlar çözüldü ama ozamanlar bile alt liglerdeyken böyle duruşumuzla ilgili sorunlar çıkmadı kimse bi alt lige düşmek istemez Şampiyon olalım avrupada kupa alalım hepsi istediğimiz şeyler ama dünya hali beşer şaşar kötü bişey olursada takımımıza bizler gene burdayızdı benim sözüm arkadaşım detaylı açıklaması bu ;) Süper Lig'e çıkınca Eskişehirsporlu olanlardan değiliz çok şükür öyle doğduk öyle büyüyoruz nasip olursa çocuklarımızıda öyle yetiştiricez benim fikrim bu Ne Bülent Uygunu Nede Yönetimi Desteklerim Takımıma Desteğimi verir geçerim ama bu kötü olay her zaman akıllarda kalıcak sayfalarca buralarda tartışıldığından belli değilmi?

Selahattin Abicim dedikleriniz gayet iyi anlıyorum abi az çok tanıyosun yediremiyoruz kendimize işte yediremiyoruz !

Ersin anlattıklarının hepsi doğru bu klüptede neler yaşandı sorunlar dimi ? Beraberdik bazılarındada ama artık tepkisiz kalmak zamanı değil bence sorun sadece bu

Saygılar...
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:25
Alıntı yapılan scetintas

İlk defa bir teknik direktör camiamıza gelirken nefret uyandırarak geliyor...
İlk defa bir teknik direktör daha görevine başlamadan camiadan destek almadan geliyor...
İlk defa bir teknik direktör görevine henüz başlamadan güvensizliklerle dolu bir ortama geliyor...
İlk defa bir teknik direktör henüz görevine başlamadan yaptıracağı transferlere kuşku içinde bırakıyor...

Sonra da biz bu adamdan başarı bekliyoruz öyle mi?...

bu kadar kesin sonuçlara nasıl vardınız merak ediyorum. camianın desteğini almadan demişsiniz  çevremdeki insanlar gayet memnun sadece forum ortamında bazıları memnun değil forumdaki onbeş yirmi kişi ile genelleme yapmayın göreceğiz ibb maçında desteği.
 rıza hocanın yaptırdığı transferlere ne demeli . inanıyorum ki rıza hocadan daha isabetli transfer yapacaktır.transfer yaparkende çakıltaşı ile ödeme yapılmayacağına göre maddi sıkıntıları olacaktır.insanlara hemen üçkağıtçı komisyoncu damgası vurmak nekolay değilmi? bülent hocanın geçmiş dönemlerdeki transferlerinde üçkağıt olduğunu düşünen mahkemeye başvurur. ispatlar. ben sizin için işinizde böyle mesnetsiz suçlar yöneltsem ne düşünürsünüz
   ESKİŞEHİRE HOŞ GELDİN BÜLENT UYGUN
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 18:56
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 19:27
Daha 2. haftadan rıza istifa dediniz bülent gelmeden istifa diyorsunuz ama bülent uygunun gelmesiyle rıza hocanın gitmesi için uğraşanlar eminim çok üzgündür gelen gideni aratır.Oyun sistemimiz olsun diyordunuz,pas yapalım diyordunuz, gelen adama bakın mehmet yılmazdan başka silahı ve sistemi olmayan bir hoca durum çok kötü
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır