eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:20
Bekliyoruz, hala yoksun minder :)
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:23
Alıntı yapılan huntürk

ahaha ne sempatik şeysin sen öyle.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:25
Alıntı yapılan huntürk

Yaşınızın 30 Olduğu Gösteriyo Profilizde ama yaşınıza uygun hareketler yapmadığınız açık insanları bu forumda tahrik ederseniz huzur bozulacaktır sizde tam bunu yapıyosunuz yaşınızın gereği gibi davranın burda ben ve diğer genç arkadaşlarınıza iyi örnek olun bence tabi bu ama benim örneğim bu diosanız iyiki Eskişehirsporluluğu sizin gibi ''ABİLERDEN'' öğrenmemişiz. Bülent Uygunu Çok Seviyosanız takımımıza bu durumda yakıştığınızı düşünüyosanız ilk antramana gidin bide siz Bülentttt Buşgannnn die bağırabilirsiniz yeni bi eğlence lazım futbol camiasına İ.b.b maçında bu taraftar gerekli cevabı en güzel şekilde herkeze verecektir. Maç gününü beklemek en iyisi.
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:29
Alıntı yapılan Feryat

Yaşınızın 30 Olduğu Gösteriyo Profilizde ama yaşınıza uygun hareketler yapmadığınız açık insanları bu forumda tahrik ederseniz huzur bozulacaktır sizde tam bunu yapıyosunuz yaşınızın gereği gibi davranın burda ben ve diğer genç arkadaşlarınıza iyi örnek olun bence tabi bu ama benim örneğim bu diosanız iyiki Eskişehirsporluluğu sizin gibi ''ABİLERDEN'' öğrenmemişiz. Bülent Uygunu Çok Seviyosanız takımımıza bu durumda yakıştığınızı düşünüyosanız ilk antramana gidin bide siz Bülentttt Buşgannnn die bağırabilirsiniz yeni bi eğlence lazım futbol camiasına İ.b.b maçında bu taraftar gerekli cevabı en güzel şekilde herkeze verecektir. Maç gününü beklemek en iyisi.

Böyle yazana canım feda kardeşim. Ama adam sana gerizekalı, topicine girecem falan yazarsa bende onla anca "toschack" geçerim Big%20smile

Ben Bülent Uygun'u sevdiğimi nerde yazmışım? Rıza'yı sevmezdim. Bülent Uygun'a karşı nötr'üm. Bekleyip görelim. İBB maçında da protesto olacağını sanmıyorum. Sevgilerimle kardeşim.
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:30
feryat sen ne anlatıyon bolum burlarda :)
mortingenler çıldırmış olmalı uzaklaş hemen.
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
  Alıntı askavesevgiyedair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:34
ETB açıklaması yerinde ve zamanında olmuştur.Bundan sonra güncel konularda böyle açıklamalarının devamını diliyorum..
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:35
:))) Enginim Sormaa Düştük gene yazıların içine sinir harplerinde yaşıyoruz :)

Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:35
Ahmet%20Sivaslı

Teşekkürler! Bülent Uygun

Ahmet Sivaslı · Tarih: 6 Ekim 2010

Uzun süreden beri yazmıyordum, ilham verdi, Bülent Uygun'a teşekkürler...

Asker selamı verirdi değil mi Uygun? Fenerbahçe’de başlamıştı, ilgi çekince, Sivas’a kadar uzanmıştı. Buca’da asker selamı verdi mi? Hatırlamıyorum. Ajanstan geçen fotoğraflarına bakıyorum, farklı bir teknik direktör olduğu belli. Atın üzerinde birçok fotoğrafı var, Sivas kangallarla birçok fotoğrafı var, çarpışan arabalara binerken bile fotoğrafları var. Bunlar ajans fotoğrafı, dikkat!

Bu ülkeden birçok teknik adam geçti. İstiklal marşını söyleyen, boş bulduğu günde kameraları alıp hayır kurumlarına giden, Almanya’da adı bile anılmamasına karşın Türkiye’nin gözbebeği olan bir Daum’u tanıdık bu ülkede. O da bir teknik direktör. Türkiye’yi tanıyor, Türk insanını tanıyor, bizi başarıya ancak bizi tanıyan götürür değil mi? Ne güzel.

Daum gibi başka bir Alman var ülkemizde. Doğru, dürüst, dobra bir insan. Gençlerbirliği’nden Thomas Doll. Türkçe de bilmiyor, basını da takip edemiyor, televizyonlarda konuşulanları anlamıyor. Ama geldiği günden beri her zaman söylediği ama kimsenin umursamadığı bir sözü var: Bu ülkede teknik direktörleriniz, birbirlerinin kuyusunu kazıyor.

Buca-Eskişehir hattında yaşananlar bir dramdır bu ülkede. Olay, iki teknik direktör arasında yaşananları değil ülkenin genel yapısını gösterir bize. Bir bakın etrafınıza, dinleyin insanları... Herkes diken üstünde, gözler fıldır fıldır.

Hiçbir sıkıntı yokken Bucaspor'u hem de ilk 7 haftada yüzüstü bırakıp Rıza Çalımbay’dan boşalan göreve geçmek hem de istifasını açıkladığı konuşmada "Kendime zaman ayırmak istiyorum" gibi de bir bahane üreterek verilen asker selamına kim inanır? Espri yapayım mı?

Bülent Uygun’un bu davranışı asla etik değildir. Ama bu ayrılışı Bucaspor adına hayırlı olmuş, ülkedeki sempati katsayısını hayli artırırken, Eskişehir yönetimini bertaraf etmiştir.

İlk iş Ümit Karan tekrar kadroya alınır, affedilir, ilk 11’de başlar. Çalımbay ne demişti? “Ümit Karan arkadaşlarını arayıp, bu maçta oynamayın diyormuş…”  Ben ne diyeyim şimdi? Teori mi üreteyim? Yoksa paranoyak mı olayım?

http://ntvspor.net/yazar/ahmet-sivasli/224/tesekkurler-bulent-uygun

Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 14:49
Entrikalarla Bitiriyorlar Eskişehirsporumuzu Yazık !

Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 15:55
Alıntı yapılan estuna

.....

ClapClapClap

teşekkürler selahattin abi her ne kadar cokta yönetim taraftarı olmasamda bucalı capulcunun ağzına bakıp bu camiayı karalamam.

Sevgili dostum bende senin gibi yönetimin doğru işler yaptığını düşünen biri değilim. Sadece uzaktan gördüklerim bile yönetimin iyi bir yönetim olmadığı kanaatine varabiliyorum. Yönetimi daha yakından takip eden gönüldaşlarım yönetim hakkında çok daha net eleştiriler yapabiliyorlar. Benim bir tek derdim var. Eleştirirken itham altında bırakmamak. Benim için en kötü Eskişehirli sadece söylemlerle ortaya çıkan bir krizde en iyi "başkası"ndan daha iyidir, daha haklıdır, daha doğru söylüyordur. Fakat ortada bir belge varsa, görgü tanığı varsa ya da dediğim gibi hepimizin tanıdığı bildiği güvendiği yöneticiler çıkıp "Evet biz yanlış yaptık ve biz artık bu yanlış yönetimin içinde olamayız" derlerse o zaman inanırım ortaya atılan iddialara...

ETB'ye de son derece acımasızca eleştiriler yapılıyor. ETB bana göre yanlış bir açıklamada yapmış olsa bu açıklamayı yaptığı için ben eleştirmem ETB'yi. Bir yerlerde birilerinin bir şeyler söylemesi gerekli. Uygun bir lisanla söylemesi gerekli. ETB son derece düzgün bir üslup ile Eskişehirspor taraftarı adına durumu protesto eden bir bildiri yayınlamıştır. Hiçbir kurum, kuruluş ya da kişi her zaman doğru şeyler yapmaz. Kusursuz insanlar ancak peygamberlerdir. Hz. Muhammed'den sonra da başka peygamber gelmeyecektir. Bu açıklama sonrasında yapılan eleştiriler ETB'nin şevkini kırmamalıdır. ETB kendince yanlış gördüğü her konuda aynı şekilde açıklamalarını yapmalı, eylem yapması gerekiyorsa eylem de yapmalıdır. Bana göre yanlış olan bir şey binlerce kişiye göre doğru olabilir. Ben uygun görürsem burada düşüncemi belirtirim. Kaldı ki hakaretler havada uçuşmaya başlayıncaya kadar ETB ile karşıt görüşte olmama rağmen buraya düşüncelerimi aktarma gereği duymamıştım.

BİZ Eskişehirspor sevdalılarıyız. Binlerce beyin, onbinlerce yürek bir bedende buluşabilirsek o zaman bu yanlışların hiçbirine müsaade etmeyiz. ETB bu birlikteliğin ilk adımı olarak ortaya çıkmıştır. İnancımız o durki ETB her geçen gün daha geniş kitlelere hitap etmeli ve yönetimlerin karşısında tam bir güç odağı olarak durabilmelidir.

BİZ olmanın sırrını çözebilirsek Eskişehirspor'u kötü emelli insanlardan kurtarmanın sırrınıda çözmüş olacağız...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır