eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:02
Bu konu artık kapansa iyi olur aslında ben kesinlıkle UYGUN tarafı değilim ama şurası gerçekki bugun burda UYGUN 'a sallayanlar takım iyiye gittiğinde Bülent UYGUN'la fotolarını boy boy görecez face gazetede ve burda .....
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:05
ETB'nin acilen toplanmasını ve RADİKAL kararlar almasını talep ediyorum. Bu kararların sertliği ve BİRLİK OLMA adına uygulanacak yaptırımların sonuna kadar arkasındayım. Birlik ve Beraberliğimizi en yüksek sesle savunanlar dahi çıldırmış durumda..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:06
Alıntı yapılan esmutlu

Ama işte esas bu nokta beni üzen... Birbirimize ve düşüncelerimize karşı
birbirimizle kavga etmeye savaşmaya başladığımız nokta...
Bu nokta şu anda kaos denen nokta...
Bu nokta birbirimize düştüğümüz ve bölündüğümüz nokta...
Bu nokta maalesef ama bizans oyunlarına geldiğimiz nokta...
Bu nokta yıkılmadan önce sendelediğimiz toprlanabileceğimiz son nokta...

Şunu tekrar hatırlayalım BİZE BİZDEN BAŞKA DOST YOK...
Kimin görüşü ne olursa olsun  yere yıkılsakta hep beraber yıkılacağız ve biz
yıkılacağız; eğildiğimiz yerden doğrulsakta hep beraber doğrulacağız ve yine
biz doğrulacağız...

ClapClapgünlerden beri geldiğimiz son nokta.kaosdayız şartlar ne olursa olsun destek olmassak çok zarar vermiş olacağız.yönetim yapdığı bir çok yanlışın üzerine son mermisi kalmıştır. çok önemli 3-4 maçlık bir seri oynayacağız.kimileri şimdilik susuyor,kimileride ne varsa dküyor burada.devre arasına kadar DESTEK TEN başka çaremiz yok.yönetim istifa etti şuan( zaman bakımından)kaos bizi bank asyaya sürükler.yeni kongre olana kadar,çoktan ipimiz çekilir.
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:06
Hala biriz bölünme gibi bir olay yok sadece bi TARAF olanlar var bide TARAFTAR olanlar sıkıntı yapmaya gerek yok kimse bülent uyguna bişey demiyor sadece keşke böyle gelmeseydi şanlı mazimize yakışmadı deniliyor bunu anlayamayacak kapasitesi olanlar zaten E.T.B. bünyesinde olamaz hiçbir zaman zaten anca burda forumdan yada sanal alemden takip eder atar tutar.E.T.B.nin açıklamasına aykırı yorum yapan yangıncılar 10 kişi değildir yani binlere karşı 10 kişi mi sanmıyorum bu insanlar hep aramızda olacak onlarla yaşamaya çalışacağız fakat onlarla sadece sanal alemde yaşarız gerçeklikleri faili meçhul bu insanların.
E.T.B. gümbür gümbür yoluna tam gaz devam ediyor doğrdudan şaşmıyor duruşunu bozmuyor ve daha da iyi olacak herşey takımı bu birlik kurtaracaktır. Ne bülent uygun Ne yönetim bu takımı bizler kurtaracağız
Zaten

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
esMes26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esMes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:08
işin özeti şu bence.Forum ve takım hanımın çiftliğini oynuyor.taraftar da behlül ü oynarsa fatmagülün suçu ne kardeşim.
Yukarı
binbaşı Liste gör
Yazar

BATURAY
Yer: KAYSERİ
  Alıntı binbaşı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:08
Alıntı yapılan ESEFE

ETB'nin acilen toplanmasını ve RADİKAL kararlar almasını talep ediyorum. Bu kararların sertliği ve BİRLİK OLMA adına uygulanacak yaptırımların sonuna kadar arkasındayım. Birlik ve Beraberliğimizi en yüksek sesle savunanlar dahi çıldırmış durumda..
Kimseye birşey olduğu yok.Forumdaki 10 tane adam Bülent'e sallayıp duruyor.Forumun taraftar üzerindeki etkisi daha önce defalarca görüldüLOLBelediye maçında tribünleri asker selamıyla selamlar Bülent Hoca.Hoşgeldin Bülent,Hoşgeldin Bülent...
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:09
Alıntı yapılan leventes26

Bu konu artık kapansa iyi olur aslında ben kesinlıkle UYGUN tarafı değilim ama şurası gerçekki bugun burda UYGUN 'a sallayanlar takım iyiye gittiğinde Bülent UYGUN'la fotolarını boy boy görecez face gazetede ve burda .....
Sevgili Levent;
Senden ricam bunlar gerçekleşirse o BUKALEMUN ları buradan reklam etmendir.Hemde boy boy olur mu??
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:14
Ya bakın beyler uzatmayın da konuyu kimsenin Bülent Uygunla bir sorunu yok sıkıntı geliş biçimi daha ne diyecez anlayamadım Bucaspor da sonuç itibariyle yeni süper lige çıkmış bir takım ve böyle olmasaydı Bülent Uygun illaki gelmek isteyecektir böyle bir takıma Buca nerde Eskişehirspor nerde yani sadece böyle olmasaydı geldiyse de geldi yani kimse siktirsin gitsin demiyor böyle gelmeseydi keşke diyor yapmayın boş yere birbirinize sallamayın gereksiz eğer birşey söylemek isteyen vardsa bu akşam ETB toplantısı var gelsin söylesin düşündüklerini burada olmaz bu işler saygılar.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:28
Alıntı yapılan goethe_minder

resmi anlaşma imzalandıktan sonra Bülent Uygun Hoca Efendi Hazretleri Ltd Şti şeklinde hitap edeceğim kendisine abdullah abi. söz veriyorum. şu an resmi olarak teknik direktörümüz olmadığı için kulübümüzle ve benimle bir bağlantısı yok.
canım kardeşim benim kızdığım nokta rıza hoca ya en ufak bir sataşma olduğunda (ki ben hiç eleştiride bulunmadım) inanılmaz sert tepkiler verilirken antrenörümüz değiştiğinde neden bu tepkiler verilmiyor.Ayrıca o insanın antrenörümüz olmasına da gerek yok söylemin çok yakışıksızdı sadece bunu belirtmek istedim.Kusura bakma ikili polemiklere girmeyi hele hele bir renktaşımla girmeyi inan hiç istemiyorum kırdıysam kusura bakma bir olalım takımımıza sonuna kadar destek verelim
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:29
Alıntı yapılan yedek_parçacı

ben bülent hocaya mail gönderdim bile ..

hocam sana ve camiamıza hayırlı olsun dedim..başarılı olacağına inanıyoruz taraftar olarak dedim..

sen hiç bir şeyi kafana takma dedim..çalıştığın ve çalışacağın en büyük camiaya hoşgeldin dedim..

Her kim senin için ağzına ALLAH lafını almışsa adeta gözünde ilah oluyor...Bunlara bir türlü toz kondurmuyorsun...Aklını başka şekilde yormuyorsun...Oysa bu adam buralara gelirken kimlerin ahını alıyor,kulüpleri zarara uğratırken,yediği ekmeğe ihanet edenlerin ALLAH katında nasıl görüleceğini bir türlü göremiyorsun...Senin için yeterki bir kere ALLAH kelimesini zikretmesi yeter...Yoksa etik değerlermiş,ahlaki değerlermiş,Eskişehirspor üzerine ne oyunlar oynanıyormuş hiç birisinin önemi yok...

Senin için tek kriter "İstanbul'da Laila,Sivas'ta La İlahe" bu sözler midir,bu mudur yani herşeyi ört bas etmek için söylenen söz...Bunlar mı sizi bir anda Bülent Uygun'u gözünüzde yüceltti...Hiç boşuna cevap verme biz seni çok öncelerden beri tanıyoruz...Bizde ELHAMDÜLİLLAH müslümanız bizde ALLAH'a inanıyoruz ama ona kimler yakın,kimler uzak orası ile hiç ilgilenmiyoruz...Zaten içinde ALLAH sevgisi olan adama tek lafımızda olamaz...Keşke o da zannedildiği gibi bu sevgiyi yaşasaydı böyle terk etmezdi ekmek yediği camiayı...(Haklı da olabilir ona lafım yok ama tarz yanlıştır...)

Üstelik pek müslüman gördüğünüz adamı Eskişehir'de rakı masalarında görürsenizde hiç şaşırmayın ama...Zira at sahibine göre kişniyor...Bunu da bilesiniz istedim...Wink 
Bülent hocaya söylediklerin içinde ağzına sağlık,bizde senin gibi düşünüyoruz ve ona gerekli karşılamayı zaten yapmayı düşünüyoruz...Big%20smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır