eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
Online Durum: Offline
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 02:51

Alıntı yapılan banner

Bülent Uygun ve yönetim gidene kadar kendimi kadro dışı bırakıyorum. Lütfen olan biteni tasvip eden midesizleri de beraberlerinde alıp çekip gitsinler de 2B'de olsak bile huzurlu olalım, başı dik olalım.

tamda bende bunu dicektim bülent gelirse etb duruşu ne olacak destekmi olncak ilk günden tersmi düşülcek. bence bu taraftar bi açıklama daha bekler...

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 03:01
Alıntı yapılan banner

Bülent Uygun ve yönetim gidene kadar kendimi kadro dışı bırakıyorum. Lütfen olan biteni tasvip eden midesizleri de beraberlerinde alıp çekip gitsinler de 2B'de olsak bile huzurlu olalım, başı dik olalım.
Yanında yer var mı?
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 03:13
Alıntı yapılan banner

başı dik olalım.

İş burda bitiyor zaten...

EsEs'im çok kötü ve zor günler geçiriyor umarım bu devreyi BAŞIMIZ DİK ve

ÖNÜMÜZ DİK çıkarız bu durumdan...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 08:08
Alıntı yapılan aritmal

Halil ünalın ERSUN YANAL la görüştüğü doğrumu? doğruysa bülnet uyguna yapılan ahlaksız teklif yoktur.halil ünalın fatih terimle görştüğü doğrumudur.doğru ise bulent uyguna ahlaksız teklif yoktur.görüşmelerde MUSTAFA abi  yokmuydu.bucanın başkanın gazına gelip erken yorumlar yapılıyor.amaç bizi kaosa sürüklemek ve galiba başarıyorlar.

Bir takım söylentiler sonucunda kendi yönetimini "ŞEREFSİZ" ilan eden tek taraftar  biz olduk sanırım. Buca başkanı piyasaya çıktı "Eskişehirspor hocamızı AYARTTI" dedi. Eskişehirspor yetkilileri çıktı "Hayır biz kimseyi AYARTMADIK" dedi. Ortada bir ayartma suçu var. Yüz kızartıcı bir durum. Suçu isnat eden Bucaspor. O halde Bucaspor bunu ispat etmek durumundadır. İspat edemiyorsa iftiracıdır. Eskişehirspor'un "Ben Ayartmadım" demesi yeterlidir. Ayartmadığını ispat etmeye mecburiyeti yoktur. Ben bir Eskişehirsporlu olarak sadece "SÖZ"lerin havada uçuştuğu bir ortamda son derece doğaldır ki, ben bir Eskişehirsporlu olarak benim rakibim konumundaki birinin iftirasına değil, kendi yöneticilerimin suçlamayı reddine inanırım.

Halil Ünal'a büyük bir kin besleyen taraftarımızın büyük bir çoğunluğu Bucaspor tarafından ortaya atılan şu senaryoya inanmış ve Eskişehirspor yönetimini tarihin en şerefsiz yönetimi ilan etmiştir. Bucaspor derki; "Eskişehirspor kulübü bizim hocamızla haftalar öncesinden görüşmüş anlaşmayı sağlamış fakat daha sonra adı geçen diğer teknik adamlarla görüşerek hedef saptırmıştır. Bu anlaşma Eskişehirspor maçına kadar bekletilmiş ve bu maçtan hemen sonra hoca istifa ederek Eskişehirspor ile anlaşmayı imzalamışlardır" Bucaspor'un uydurduğu senaryo budur. Bunun bu şekilde olduğuna dair bir tek görgü tanığı, bir tek bilgi ve belge yoktur. Tamamen Bucasporluların söylediği ve bizim taraftarımızın da kabullendiği bir hikaye...

Eskişehirspor yönetimi ise, bunun karşılığında "Eskişehirspor Bülent Uygun'a böyle bir teklif yapmamıştır. Fatih Terim, Ersun Yanal ve Zico ile ciddi görüşmeler yapılmıştır. Bülent Uygun'un istifa etmesiyle ve diğer görüşmelerin olumsuzlukla sona ermesiyle bizde boşa çıkan Bülent Uygun ile anlaştık" sözler tam olarak böyle olmasa da gidişattan çıkan hikaye budur. Birileri Bucaspor maçından önce Eskişehirspor'un Bülent Uygun ile görüştüğü haberini ortaya attı. Fakat hiç kimse Bülent Uygun'un Eskişehirspor ile görüşmüş olabileceğini düşünmedi. Ya da Eskişehirspor yönetimine "Ben burada rahat değilim istifa edeceğim, sizde hoca arıyorsunuz beni alın" şeklinde bir haber yolladığı ve Eskişehirspor yönetiminin de "İstifa ettikten sonra görüşürüz arkadaş" şeklinde bir cevap vermiş olabileceği düşüncesi oluşmadı hiç kimsede.

Şu durdumda bana göre Eskişehirspor yönetimi ŞEREFİYLE takımı için mücadele etmektedir. Aksi İSPAT edilene kadar bu böyle olacaktır. Bu takımın rakibi konumundaki birileri çıkıp üç beş laf etti diye onların sözüyle ben kendi yönetimimi şerefsiz ilan edemem.

Bu yönetimde menejer olarak görev yapan isim hepimizin çok yakından tanıdığı, kardeşimiz, arkadaşımız, dostumuz Kerem ATILMAZ var...

Bu yönetimde taraftarın içinden gelen hepimizin çok iyi tanıdığı bildiği dürüstlüğüne hepimizin kefil olacağı bir Mustafa AKGÖREN var....

Bu yönetimde hepimizin büyük bir onur ve gururla sahip çıktığı sevdalandığı takımda yer almış olan, kaptanlık yapmış olan, şerefine ve namusuna hepimizin kefil olacağı bir Prof. Dr. Fethi HEPER var....

Bu yönetimde yapmış olduğu eserlerle hepimizin gönlünde taht kuran, her zaman taraftarın yanında olan değerli sanatçımız Mithat KÖRLER var...

Şu ana kadar bu isimlerden bile Bucaspor'un iftiralarını dorğular mahiyette bir davranış ve açıklama gelmemiştir. Yaşanan bu sürecin sonunda yönetimin içinde bulunan bu üç isim hepimiz gibi mutlak surette gelişmeleri takip ediyor ve bilgi sahibidirler. Onlar Bucaspor'un iftiralarını doğrular nitelikte bir açıklama ya da davranış içine girerlerse işte o zaman bende Eskişehirspor'u bir futbol takımına beslenen duyguların çok çok üstünde duygularla seven pek çok gönüldaşım gibi "BÖYLESİ BİR PİSLİĞİN İÇİNDE OLMAKTANSA AMATÖR KÜMEDE TERTEMİZ KALMAYI TERCİH EDERİM" deme hakkını kendimde görürüm.

"Efendi efendi sen bir şey bilmiyorsun, halbuki biz neler biliyoruz... Biliyoruz ve o yüzden böyle davranıyoruz" deniliyorsa bu şerefli taraftara herkes bildiklerini belgeleriyle anlatmalıdır.
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 08:31
Eskişehirin tavrı ,duruşu ,bakışı ne derseniz diyelim bir başkadır . Biz neden  gs-fb ve bjk ye bizans ismi taktık ? Bu tür oyunları sürekli yaptıkları için .Maçtan önce futbolculara teklif götürmeler ,teşvikler ,hakemlere federasyona baskılar yapmalar v.s . Burada karşı olunan durum gerçekten bizimde bu tür oyunlar yaptığımızdır. Bu tür oyunlarla rakibimizin hocasını ayartarak almamızdır. Biz millete bizans derken bizim aynı şeyleri yapmamız kabul edilemez bir durum ...
Ancak son yıllarda sadece istanbul üçlüsü değil ,hemen hemen tüm rakiplerimizde aynı ayak oyunları vs çok açıkça ortada...Ankaragücü ,kayseri diye başladığımızda hepimiz herşeyi biliyoruz. Burada bizim yönetimimizin yaptığı bir Eskişehir tavrı için ne kadar yanlış ise ,rekabet ettiğiniz kulvarda rakiplerin yaptıklarının yanında aslında çok da doğrudur....Artık duygusallığı bırakmamız gerekiyor zira artık paranın ve gücün olduğu bir ortamda duygusallık ile iş yürümüyor...Güç kimdeyse o kazanıyor... Bazı arkadaşlar 2 ligte oynamaya razıyız onurumuzla falan .......ben razı değilim .... Güçlü bir Eskişehirspor istiyorum ... Böyle olmamalıydı falan ,herşeye tamam.....Ancak oyunun kuralı malesefki bu ..Bizde o kurala göre oynamak zorundayız var olabilmek için.....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 09:13
Taraftarlar ikiye bölündü 
05 Ekim 2010 Salı 

Eskişehirspor taraftarı teknik direktör Bülent Uygun’un takımın başına getirilmesi konusunda ikiye bölündü. 10 günü aşkındır teknik direktör sorunu ile uğraşan Eskişehirspor, Buca maçı öncesi takımın başına getirileceği açıklanan Bülent Uygun’un istifası ile muradına erdi.
Bucaspor’ dan istifa eden ve Eskişehirspor’la büyük ölçüde anlaşmaya vararak bugün imza atmaya gelmesi beklenen Bülent Uygun için taraftar ikiye bölündü.
İnternet sitelerinde Bülent Uygun’un takımın başına getirilmesi konusunda eleştiriler olduğu gibi övgülerde var. Eleştiri getiren bazı taraftarlar " Bülent Uygun gelişi etik değil. Antipatik. Bülent Uygun tercih edilecek teknik adam değil" derken yönetimi de ağır eleştirilerde bulundu.
Teknik direktör Bülent Uygun’u öven taraftarlar ise " Bülent Hoca hem genç hem de dinamik. Ertuğrul Sağlam gibi Eskişehirspor’u da zirveye taşıyacaktır. Uygun olduysa bu saatten sonra desteklemek zorundayız" dedi.
İnternet sitelerinde ikiye bölündükleri açıkça görülen taraftarların maçlarda nasıl bir tavır takınacakları ise şimdiden merak konusu oldu.
iSTİKBAL

BÖLMEYE ÇALIŞANLAR, BÖLÜNMESEKTE BÖLÜNDÜ DERLERRRRRRRRR
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 09:20
Bugün Klasspor'un maç yorumunu Fanatik ve Fotomaç'ın aynı başlıkla vermeleri ilginç,Demekki bütün medya Bülent Uyguna tam destek verecek o bizim için + puan,iyi başlayalım sonu iyi gelsin.
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 09:20
Baştan beri yazacaktım çok erken yapılmış bir açıklama kendi kendimizi yıpratıyoruz. Zaten biz maalesef böyleyiz mağdur durumu oynayanlara hemen inanıyoruz duygularımızla değil sakin ve mantıklı hareket edemiyoruz.
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 09:30
Bülent Hoca hayırlı olsun bu takım hepimizin bu zor günleri hep beraber atlatacağız..sportif başarıyla her şey düzelecektir...çünkü genelde takımlarda huzur  hep sportif başarıyla alakalıdır..ama eskişehirsporun düşmesini isteyen başarısızlığını isteyen göreceksiniz temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp yönetimi gelen teknik adamı futbolcuları şerefsizlikle etiksizlikle suçlamaya devam edecekler..ama aklı selim taraftar bu saatten sonra çok sevdiğimiz esesin biran önce bulunduğu kötü yerden hızla uzuaklaşarak hekettiği yere gelmesi için çalışacaktır yardım edecektir..devamlı kaosun huzursuzluğun olduğu bir yerde başarıdan söz edilemez başarıyı beklemekte hayal ötesidir..
Yukarı
ESPİNOZA Liste gör
Yazar

MAHMUT KIRAN
Yer: ANKARA
  Alıntı ESPİNOZA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 09:35

Hedefe giden yolda her yol mübahtır.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır