eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:43
Bazı şeyleri tekrar hatırlattıysam ne mutlu bana...
Biraz daha üzerine gelirsem onurlu olmayı dik durmayıda hatırlarsınız...
O zaman hak verirsiniz belki....
Kal sağlıcakla....
"şişen köfteler"
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:45
Tek kelimeyle pes diyorum artık, ne Koray'ın Ankaragüçlülüğü kalmış ne Oredius'un takımı  terk edeceği kalmış. Olay artık bireysel gerginliklere taşınıyor.

Bu kadar mı anlatılanı anlamaktan yoksunsunuz?

Anlıyorsunuz ama işinize gelmiyor.

Ben de sizi anlamaya çalışıyorum ama olmuyor, midem kaldırmıyor.

ankaraESES / Hakan
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:46
Sevgili arkadaşlar son sayfalarda yazılanlar bize hiç ama hiç yakışmıyor. Lütfen bu saçma tartışmaya nokta koyun ve gereksiz mesajlarınızı editleyiniz. Şu saatten sonra kimsenin kimseyi ikna edeceği zaten yok. O yüzden birbirimizi daha fazla üzüp, dosta düşmana daha fazla rezil olmayalım. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:46
g minder sen önce etik bir nick al bence 
Yukarı
Rot_Blitz Liste gör
Yazar

metin
Yer: eskişehir
  Alıntı Rot_Blitz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:46
İnsan onuru için yaşar.
Sana bir söz söyletmedik
Söyletmeyiz ESES söyletmeyiz...
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:47
barbar26,yedek_parçacı inatla ve ısrarla bir olumlu mesaj yazmadığınızı görüyorum,bu forumdaki herkes terse dönüp sizin dediğinizi yazsa siz çark eder karşı durursunuz..

Hakkınızda yazılan bunca olumsuz yazıya rağmen hala birşeyler yazmanızı samimiyetsiz buluyor,yaş kısmında yazan rakamlara inanmıyorum..

Defalarca yazdım yine yazıyorum,sanalda tartışma kimseye bir şey kazandırmaz gerçekseniz yaşınızında adamısıysanız gelin toplantılarda beraber konuşalım..

Bize icraat adamı lazım,evinde,işinde,hiç bir şey yapmadan ben bu takıma ölürüm , 8.ci ligden beri takip ederim ,her maçına giderim v.s. diyen lazım değil..

Taşın altına elini sokacak,mücadele edecek,vaktini,emeğini harcayacak adam lazım..

Sevgi emek ister,klavye tıkırtısı değil...

Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:47
Abi bahsi geçen şeyleri yazan ve yazmaya devam eden kişiler daha önce bu forumdan uzaklaştırılmış fakat üye alımında tekrardan dönmüş kişilerdir.ünleriyse halen devam etmektedir.
yedek_parçacı bir zamanların tepebaşılı26'sıdır.hani şu göstere göstere bu forumdan attırdığım kişi.

kaale almayalım diyeceğim ama alınmayacak gibi değil.Koray abiye ve diğerlerine edilen hakaretler cezasız kalmamalı.bu adamlar bu forumdan aynı suçla atıldılar ve mümkünse yeniden atılsınlar.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:47
Alıntı yapılan barbar26

g minder sen önce etik bir nick al bence 

goethe: bir filozof
barbar: aslında "vahşi", "yabani", "ilkel" ve "uygarlaşmamış" kelimeleriyle anlamdaş olan -sanırım- ingilizce bir kelimedir.

olur.

sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:51
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Abi bahsi geçen şeyleri yazan ve yazmaya devam eden kişiler daha önce bu forumdan uzaklaştırılmış fakan üye alımında tekrardan dönmüş kişilerdir.ünleriyse halen devam etmektedir.yedek_parçacı bir zamanların tepebaşılı26'sıdır.hani şu göstere göstere bu forumdan attırdığım kişi.kaale almayalım diyeceğim ama alınmayacak gibi değil.Koray abiye ve diğerlerine edilen hakaretler cezasız kalmamalı.bu adamlar bu forumdan aynı suçla atıldılar ve mümkünse yeniden atılsınlar.

Kaan şu noktayı atlıyorsun ki camdan kapıdan kovulunca bacadan giren insanlardan bahsediyoruz. Hem kalsınlar bence forumda, ne güzel eğlence çıkıyor gece gece.

Üşenmeyip ara transfer döneminin anlam ve önemini açıklayan arkadaşıma da teşekkür ediyorum. Forum sisteminde öyle bir opsiyon olsa rep verirdim kendisine.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:51
Bülent Uygun bana uymaz...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır