eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIZILYILDIZ. Liste gör
Yazar

Eser DEMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı KIZILYILDIZ. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:19
Alıntı yapılan barbar26

Alıntı yapılan huntürk

Şu yazıyı barbar, esesyucel yada yedek parçacı yazsaydı söylenmeyen laf kalmaz, linç edilir hatta forumdan atılırdı. Ama yazan başkası olunca nedense çoğunluk bravo, alkış vs vs yapıyor. ESES'in küme düşmesini isteyenler ve onlarıda alkışlayanlar gördüm ya. Sözün bittiği yerdeyiz, ama forum olarak. Çünkü stadda benim taraftarım ne yapacağını bilir.

Valla kardeşim çok güzel yazmışsın.Kim gelirse gelsin destek olacağız diyeceklerine küme düşmesini isteyecek kadar da hainlik pes doğrusu...Profesyonellikte bu gibi transferler var.Malesef bazı arkadaşlarda bu ETB eses sevgisinin de üstüne çıkması her bildirinin Allah sözü gibi algılanması beni çok üzüyor.Malesef birilerinin liderlik sevdası birilerinin de yancılık sevdası eses sevgisinin üstüne çıkmasın yeter.ÖNCE ESES

barbar-huntürk-yedek parçacı...
neskafe 3ü birarada gibiler.
kendi yazdığı mesaja başka bi nickle kendi destek veriyor gibi geliyor bana..3 ünüz bi adam etmezsiniz..ne bulaşık adamlarsınız siz öyle..anlatımın en sade olduğu mesajları bile anlamak yerine ortalığı sulandırmayı tercih ediyonuz.avelmisiniz nesiniz..bütün millet o mesajın hangi anlama geldiğini bunun insanın kendi içinde oluşan bir isyan olduğunu yazmış kalkmışınız bu sefer pes doğrusu diyip bütüm millete gider yapıp siz esesli filan değilsiniz,siz burda bi bok değilsiniz,stadda gerçek taraftar ne yapçağını bilir'e getirmişiniz..olm ne ayaksınız siz..3 tane bebe forumda eskişehirsporluluk dersi veriyo de sigtirin gidin ordan..
Eser DEMİR
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:19
Alıntı yapılan yedek_parçacı

kırıkkalespor ile aynı gruptaydık ve onların en etkili iki ismi özelliklede şükrü isminde bir golcülerini ve sağ kanat elemenı gazi yi devre arası kandırıp almıştık
Bakın devre arasında diyorsunuz. Olabilir bir zamanda yapılan transfer başka, istifa ederek bir takımı yolda bırakıp başka bir takımla görüşmek ya da anlaşmak başka.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:23

kırıkkalespor ile aynı gruptaydık ve onların en etkili iki ismi özelliklede şükrü isminde bir golcülerini ve sağ kanat elemenı gazi yi devre arası kandırıp almıştık

şükrü dölek'in sözleşmesi kırıkkalespor'da karşılıklı olarak feshedilmişti. sonra bize geldi. 10 dakikada kırıkkale'ye iki gol atınca da onların yönetimi biraz ağlamıştı haliyle.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
  Alıntı yedek_parçacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:26
ağzını topla kızılyıldız efendi...

babanın malı değil bu forum..sen kimsinde bizi sövüyorsun edepsiz herif..edepsizliğin lüzumu yok..yazma kabiliyetin yok onu anladık ancak küfrederek ne ayak olduğunu sen bize gösterdin..

ettiğin küfürleri öyle bir iade ederimki sana dua et senin seviyene inecek adam değilim..
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:27

.. adam değilim..

itiraf etti beyler.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:27
Alıntı yapılan oredius

Alıntı yapılan barbar26

BAşarı geldimi herşey unutulur.
Yeter arkadaşım yeter.....
Sen unutabilirsin ben unutmam unutamam...
Ben Altaylıların "bir bakanımız yok ki" pankartını unutmadım...

Korayın dediğini geliştiriyorum...Sen ve senin gibilerde temizlenecekse camiamızdan amatöre kadar düşelim...
Sokakta oynasalar kaldırımdan desteklerim ben bu takımı....
Vallahi yeter şişirdin iyice.....

Bende Ordu maçında bütün karadeniz milletvekillerinin bir olup eses neler yaptığını unutamam.Sokakta desteklermiş başarısız oldu mu ilk sen terk edersin onu da biliyorum.Ömrüm eses sevgisiyle geçti.Boş kongre salonlarını da bilirim.Tatar Mustafa BAşkanlığın bırakıldığı kongreleri sahipsizliği iyi bilirim.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:32
Bülent Uygun uygun olmayan bir şekilde bize geldi zaten karşı olduğumuz biriydi ayartılarak geçirilmesi taraftarımızı çok kırdı . Ama bu beceriksiz yönetimin cezasını EsEs'imiz çekmemeli eğer EsEs'imizi yalnız bırakırsak kenetlenmezsek bir kez daha kriz yaşarız ve bu bizim bir 20 senemize daha mal olabilir lütfen mantığımızla hareket edelim ben de hiç içime sindiremiyorum ama çok saygı duyduğum kişilerin düşelim ben yokum laflarına anlam veremiyorum lütfen arkadaşlar başka EsEs yok artık bu iş bitti yapacak birşey yok kenetlenmek zorundayız .
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:32
Alıntı yapılan KIZILYILDIZ.

Alıntı yapılan barbar26

Alıntı yapılan huntürk

Şu yazıyı barbar, esesyucel yada yedek parçacı yazsaydı söylenmeyen laf kalmaz, linç edilir hatta forumdan atılırdı. Ama yazan başkası olunca nedense çoğunluk bravo, alkış vs vs yapıyor. ESES'in küme düşmesini isteyenler ve onlarıda alkışlayanlar gördüm ya. Sözün bittiği yerdeyiz, ama forum olarak. Çünkü stadda benim taraftarım ne yapacağını bilir.

Valla kardeşim çok güzel yazmışsın.Kim gelirse gelsin destek olacağız diyeceklerine küme düşmesini isteyecek kadar da hainlik pes doğrusu...Profesyonellikte bu gibi transferler var.Malesef bazı arkadaşlarda bu ETB eses sevgisinin de üstüne çıkması her bildirinin Allah sözü gibi algılanması beni çok üzüyor.Malesef birilerinin liderlik sevdası birilerinin de yancılık sevdası eses sevgisinin üstüne çıkmasın yeter.ÖNCE ESES

barbar-huntürk-yedek parçacı...
neskafe 3ü birarada gibiler.
kendi yazdığı mesaja başka bi nickle kendi destek veriyor gibi geliyor bana..3 ünüz bi adam etmezsiniz..ne bulaşık adamlarsınız siz öyle..anlatımın en sade olduğu mesajları bile anlamak yerine ortalığı sulandırmayı tercih ediyonuz.avelmisiniz nesiniz..bütün millet o mesajın hangi anlama geldiğini bunun insanın kendi içinde oluşan bir isyan olduğunu yazmış kalkmışınız bu sefer pes doğrusu diyip bütüm millete gider yapıp siz esesli filan değilsiniz,siz burda bi bok değilsiniz,stadda gerçek taraftar ne yapçağını bilir'e getirmişiniz..olm ne ayaksınız siz..3 tane bebe forumda eskişehirsporluluk dersi veriyo de sigtirin gidin ordan..

Önce birilerinin sana insanlık terbiye dersi vermesi lazım etik olmayı savunan adamın ettiği küfüre bak.Benim Eskişehirsporun başarısından başka bir derdim yok evelallah
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:33
Alıntı yapılan barbar26

Alıntı yapılan oredius

Alıntı yapılan barbar26

BAşarı geldimi herşey unutulur.
Yeter arkadaşım yeter.....
Sen unutabilirsin ben unutmam unutamam...
Ben Altaylıların "bir bakanımız yok ki" pankartını unutmadım...

Korayın dediğini geliştiriyorum...Sen ve senin gibilerde temizlenecekse camiamızdan amatöre kadar düşelim...
Sokakta oynasalar kaldırımdan desteklerim ben bu takımı....
Vallahi yeter şişirdin iyice.....

Bende Ordu maçında bütün karadeniz milletvekillerinin bir olup eses neler yaptığını unutamam.Sokakta desteklermiş başarısız oldu mu ilk sen terk edersin onu da biliyorum.Ömrüm eses sevgisiyle geçti.Boş kongre salonlarını da bilirim.Tatar Mustafa BAşkanlığın bırakıldığı kongreleri sahipsizliği iyi bilirim.
e hani başarı gelince herşey unutuluyordu..Bak unutmamışsın..
Terk etme konusuna gelince günü gelince görürüz...Sana kendimi mi ispatlıyacağım..Değmezsin....
"şişen köfteler"
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:33
Alıntı yapılan goethe_minder

.. adam değilim..

itiraf etti beyler.

klasik bir cevap.
http://www.itusozluk.com/img.php/b09554fc5a625823dcf591813b5450217818/napak+inanak+m%C4%B1+kanka

forumdan atılan üyelerin yeniden foruma dönmesi ile alakalı bir yasamız var mıdır bilmiyorum ama yoksa iyi olur.provakatörler eski performanslarını sergilemeye başladılar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır