eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 23:59
İnandığım ve değer verdiğim şeyler uğruna çok şey kaybettim 35 yıllık hayatımda..
Benim değerlerim arasında bu şekilde gelebilecek bir başarı yer almıyor...
O yüzden;
Bülent Uygunuda ondan gelecek başarılarıda istemiyorum...

"şişen köfteler"
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:01
Mevcut gelebilecek hocalardan bana göre en iyisi geldi.Açıklamaya gelince açıklamaya bende katılıyorum ama kalkıp Bülent Uygun geldi diye takımdan desteğimi çekmeyeceğim ya da Bülent Uygunu yuhhlamayacağım tabi ki büyük Eskişehirspor Taraftarı olarak her zaman ve heryerde takımımın arkasında olacağım.Yönetim yanlış yapmış olabilir ama herşey EsEs için.Bülent hoca bizi bu durumdan kurtaracaksa bizi yeniden üst sıra yarışına sokacaksa kimse kalkıp bişey demesin ve dememeli.Takımın ortada kalmasından ya da daha dandik bi hoca gelmesinden daha iyidir Bülent Uygunun gelmesi.Bu yüzden yapılan anlaşma bizim açımızdan yanlışta olsa Bülent Uygun, Eskişehirsporum için çalışacaktır bu yüzden arkandayım hocam arkandayım EsEs'im.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:07
Alıntı yapılan mecek

Bu forumda hala bazı kardeşlerimiz ESES SEVDASI nın skor taraftarlığı olmadığını öğrenememiş. Bu taraftar ve bu takım değilmi bir sürü yokluğa rağmen istanbul baronlarına kafa tutarak sizin BİZANS düzeninizi yıkacağız diye haykıran. Onlar gibi hareket ederek gelecek hiçbir başarıyı gerçek SEVDALI lar asla hazmedemez. Bu takım küme düşerse pek çok kişi stadın yolunu unutacaktır ama burada gerekirse ESES im düşsün ama bizans oyunlarına gelmesin diyen SEVDALI lar asla peşini bırakmayacaktır. Biz şimdi bırakın şu etik metik masallarını dersek bizans oyunlarına dur deme hakkını nasıl bulacağız kendimizde.

Ali Bey,bizler Eskişehirspor sevgisiyle doğduk,Eskişehirspor sevgisiyle toprak olacağız.Gerçek ES ES SEVDASI nı o kadar güzel özetlemişsiniz ki kutlarım sizi.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:07
Ben kısaca yazmıştım ne demek istediğim nasılsa anlaşılır diye ama...

Bu takım 2B deyken gidiyordum ben maçlara, deplasmanlara, BankAsyadayken gidiyordum, şimdi Süper Ligdeyken de gidiyorum, 2.Amatör kümeye düşsek yine gideceğim. Çünkü benim Eskişehirsporluluğum başarılardan, mevkilerden, takımımın oynadığı ligin başındaki rakamlardan bağımsız. Çok başarılı olduğu için Eskişehirsporlu değilim ben, hiç görmedim ben başarılarını. Haykırış olduğu için, başkaldırı olduğu için, FARKLI olduğu için, sistemin dışında kalmayı başardığı, kirlenmediği için Eskişehirsporluyum. Şerefsizce elde edilen başarılar yerine şerefli mağlubiyetleri tercih ederim ben. 

Emin olun hepiniz kadar biliyorum futbolun ne kadar endüstriyelleştiğini ama yıllarca çomak sokmak için uğraştığımız çarkta dönen sıradan bir dişli olmasını yakıştıramıyorum takımıma. Unutmayın ki verilen imtiyazlar bir gün hak olur. Bugün zor durumda olduğumuz için Bülent Uygun sineye çekilir, yarın gider elin futbolcusunu ayartılır, 3 gün sonra 5 kuruşluk hesaplara girilir, birilerinin himayesine bel bağlanır. Bir de bakarsınız ki benim aşık olduğum Eskişehirspor gitmiş yerine sıradan, dandik bir Anadolu takımı gelmiş. Siz o Eskişehirspor'u daha çok sevecekseniz Allah gönlünüze göre versin ama ben sevemeyeceğim. Kayserispor'dan Antalyaspor'dan bir farkı kalmayacak çünkü o takımın.

Önceki mesajda yazdıklarımı anlayıp yokluğumda benim adıma iki kelam yazan bütün abi ve kardeşlerime de teşekkür ederim.

Dip Not: Beni Ankaragüçlü ilan edenler için söylüyorumki ben hem Ankaragüçlü hem Fenerbahçeli hem de Villarealliyim. Yeterki sizin gönlünüz olsun.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:09
Alıntı yapılan oredius

İnandığım ve değer verdiğim şeyler uğruna çok şey kaybettim 35 yıllık hayatımda..
Benim değerlerim arasında bu şekilde gelebilecek bir başarı yer almıyor...
O yüzden;
Bülent Uygunuda ondan gelecek başarılarıda istemiyorum...
ClapClap
kirlenmiş sözde "başarılara", masum ve dürüst yenilgileri tercih ederim.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:09
Ben bu konu hakında bazı acıklamalar yapacagım adım geciyor esesyucel yapsa linc edilirdi felan
Ben inandıgım ve Eskişehirsporun menfatleri dogrultusunda belki karınca kararı olarak bişeler yapmaya calışıyorum iyi yada kötü bunu yaparkende bazı arkadaşların kalbinide kırıyoruz bu bir gercek ETB olarak cok eleştirdim gecen toplantılarına gitim gayette güzeldi konuşan arkadaşların fikirlerini gayet rahat bir şekilde anlatılar en cok en eleştirdim ETB yi bazı şeyleri sizlerde bilmiyorsunuz MURAT DİRİYİ müjdat abiyi semih hocayı illalh etiriyorum ama hepside biliyorki bende art bir niyet olmadıgını Toplantıda Daimi abinin dedigi gibi hep alkış olacak degil eleştiride olacak ki bazı yanlışlar ve dogruları görmemiz lazım ETB artık bizim bir parcamız vaz gecmek yada bıkmak yok eleştirilere ragmen yakında bir DERNEK DE KURULURSA BENDE BU dernekde görev almak isterim herkesinde ici rahat olsunki konuşulan ve yapılan her konu Eskişehirsporun gelecegi hakındadır toplantıda pek cok kişiyi tanımıyorum bile ama gayet güzel konuşmalar yapıldı merak eden olursada gitsin acıkca ifadelerini anlatsınlar
Form adminlerini bile ben cok kızdırıyorum özelikle mehmet beyi ama gercekden kendisini tanımasamda cok demekrat birisi argolu yada küfürlü yazı yazılmadan bu formdan kimse atılmaz

Neyse konuyu dagıtmadan bizlerin yapacagı tek şey Eskişehirsporumuza sahip cıkmakdır uygunlu yada ünalı uygun bu takımı saten bişeler yapamsa ünal yönetimide gider.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:12
BAşarı geldimi herşey unutulur.
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
  Alıntı yedek_parçacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:13
yav tam zamanını hatırlamıyorum o zaman 2B deydik..

kırıkkalespor ile aynı gruptaydık ve onların en etkili iki ismi özelliklede şükrü isminde bir golcülerini ve sağ kanat elemenı gazi yi devre arası kandırıp almıştık

o zaman kırıkkalespor yönetimi veryansın ederken bizim taraftar az biraz şampiyonluk umudu var diye bizim başkanı yere göğe sığdıramıyordu..

çok değil beş bilemedin altı yıl önce..

galiba o zamanlarda  ETİK kelimesi yurdumuza balkanlar üzerinden gelmemişti..

varmı bu olayı hatırlayan?

ulan nereden geldi şimdi bu olay aklıma yav?
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:15
Alıntı yapılan barbar26

BAşarı geldimi herşey unutulur.
Yeter arkadaşım yeter.....
Sen unutabilirsin ben unutmam unutamam...
Ben Altaylıların "bir bakanımız yok ki" pankartını unutmadım...

Korayın dediğini geliştiriyorum...Sen ve senin gibilerde temizlenecekse camiamızdan amatöre kadar düşelim...
Sokakta oynasalar kaldırımdan desteklerim ben bu takımı....
Vallahi yeter şişirdin iyice.....
"şişen köfteler"
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 00:15
Alıntı yapılan malcomx

[QUOTE=ccigarr]İstemediğimizi belirtelim ona rağmen imzayı atarsa sezon sonuna kadar tabiki susacağız Sezon sonu bakarız başımızın çaresine [/QUOTE
sezon sonu ne yapacaksın çok merak ediyorum ne yapabilirsin ki ancak rıza çalımbay gibi istifa istifa diye bağırırsın

Sezon sonuna kadar takımımın iyiliği için susarım diyorum genel için konuşamam ama bir çok renkdaşımızda aynı şekilde düşünüyordur.

Ben tuttuğum takımın başarısız olmasını istemediğimden diyorum bunu Bülent Uygunu da geliş tarzınıda beğenmesemde katlanmak zorundayım sezon sonuna kadar. Çünkü bir hoca daha değiştirmeye kalksak görüyorum ki yenisini bulmak bize çok şey kaybettirir.

En fazla istifa dersin diyorsunuz ne yapmamızı bekliyordunuz ki tesislere stada molotof kokteyli atacak halimiz yok tepkimizi gösteririz bir şekilde.

Rıza çalımbaya İstifa diye bağarmayanlardandım çünkü sezon ortasında gidişinin pekte hayırlı olmayacağını düşünüyordum...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır