eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 18:02
Halil Ünal ya da Bülent Uygun için Eskişehirsporlu olmadığım için ben her an başarımız için dua edeceğim. Ne olursa olsun, yanlış da yapsalar o yanlış bizimdir. Etik de davranmasalar o davranış bizimdir. 1 Türk dünyaya bedel ise 1 ES ES 3 Güneş sistemidir. Küfrettiğiniz insan başkandır unutmayın. Eleştirmeyin demiyorum.. Ben diyorum en başta bu başkan milleti pancar sanıyor diye.. Ama eleştirinin de bir dozu vardır. Hepimiz Eskişehirsporluyuz ve omuz omuza gelmek zorundayız. ES ES'in varlığı da geleceği de Halil Ünal'dan da Bülent Uygun'dan da önemlidir. Bizden de önemlidir.
Şu yaşadığımız günlerde sancı çeken, kafa yoran, düşünen tüm gönüldaşlarıma, ES ESLERE de selam olsun, helal olsun.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
  Alıntı aftor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 18:06
Bazı arkadaşlar küme düşelim falan dıye yazmıslar nıye duselım arkadaslar buraya kolay mı
geldık evet gelmesı etik degıl ama bu saatten sonra ES ES imize destek verelım gun bırlık beraberlık gunudur
bu takım bizim
Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
  Alıntı soldier Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 18:16
ClapClapClapClapClapClap
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 18:22
suhat hocam ve koray haklısınız yanlız yapılması gereken en dogru şey takıma destekdir bende halil ünal ve uygunu sevmiyorum ama şu anda yapılması gereken en dogru Takımımıza sahip cıkmakdır.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 18:33
Alıntı yapılan Koray

Ben Eskişehirspor'un başarılarını ya da renklerini değil, şerefli ve asi duruşunu, başkaldırışını, diğerlerinden farklı oluşunu sevdim.
Eğer Bülent Uygun bu takıma TD olarak gelirse benim bu takıma dair sevdiğim pek çok şey yerle bir olacak. Bülent Uygun'la gelecek şampiyonluğa falan hiç gerek yok, Halil Ünal ve Bülent Uygun birlikte defolup gideceklerse bu sene küme düşelim diye dua edeceğim her maçta.

Bir tek sen düşünüyon zaten EsEs'i.Gerçek taraftar sensin zaten.
Bizler at kuyruğunda birer sineğiz herhalde.
Ne halin varsa gör kardeşim.İstediğin beddua'yı da et.
Sen taraftar filan değilsin.
Kimi beğendirecekler sana hayret ediyorum.
Hiçbir şeyden memnun olmayan ezik taraftar tipi.
Esas sana yazıklar olsun.
Bana gelince ister Bülent,ister Samet ister Zico,ister Yılmaz kim gelirse gelsin desteklerim kardeşim.Ben iyi günde de kötü günde de bu takımın sevdalısıyım.
Amatöre düşse de severim.Bankasya'ya düşse de severim.
İçindeki nefret beyninide köreltmiş senin.Sen taraftar filan değilsin.
Sen git a.g'nü destekle.Sana da bu yakışır. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 18:40
bıze yakısır bır acıklama olmus tabi ANLAYANA !!!
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 18:42
Alıntı yapılan aftor

Bazı arkadaşlar küme düşelim falan dıye yazmıslar nıye duselım arkadaslar buraya kolay mı
geldık evet gelmesı etik degıl ama bu saatten sonra ES ES imize destek verelım gun bırlık beraberlık gunudur
bu takım bizim
abi takımı çıkarasaya neler çektik küme düşelim bence sinirlenen denmiştir öyle saçmalık olurmu. bu takımı düşürmeye kimsenin gücü yetmez. yada ESES li değildir.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 19:05
Öylesine büyük bir kin ve nefret oluşmuşki, bazı gönüldaşlarımız takımın küme düşmesi için dua edeceklerini belirtiyorlar. Sevmek ayıpları örtmeyi gerektirir. Halil Ünal'ı sezon bitene kadar ya da Halil Ünal istifa edip gidene kadar hep birlikte eleştirelim. Fakat şartlar ne olursa olsun bu takımın küme düşmesi için dua edeceğim demek hepimizi yaralar...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 19:08
Alıntı yapılan Koray

Ben Eskişehirspor'un başarılarını ya da renklerini değil, şerefli ve asi duruşunu, başkaldırışını, diğerlerinden farklı oluşunu sevdim.
Eğer Bülent Uygun bu takıma TD olarak gelirse benim bu takıma dair sevdiğim pek çok şey yerle bir olacak. Bülent Uygun'la gelecek şampiyonluğa falan hiç gerek yok, Halil Ünal ve Bülent Uygun birlikte defolup gideceklerse bu sene küme düşelim diye dua edeceğim her maçta.
 ag şampiyon olsun diye dua et tam olsun.tatlı su kurnazı seni.
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 19:13
Alıntı yapılan esesim

Öylesine büyük bir kin ve nefret oluşmuşki, bazı gönüldaşlarımız takımın küme düşmesi için dua edeceklerini belirtiyorlar. Sevmek ayıpları örtmeyi gerektirir. Halil Ünal'ı sezon bitene kadar ya da Halil Ünal istifa edip gidene kadar hep birlikte eleştirelim. Fakat şartlar ne olursa olsun bu takımın küme düşmesi için dua edeceğim demek hepimizi yaralar...

Abi koray arkadaşımız dolu o yüzden sinirden yazmış sanırım lakin hepimiz bu yönetime kızıyoruz sinirleniyoruz korayada hak vermek lazım tabiki o kelime yanlış oda yanlış oldugunun farkına varacak üzülecek tabiki o yüzden koray kardeşimizinde üstüne fazla gitmeyelim korayda dışarı cıkıp biraz hava aldıgında oda yanlış yaptıgını anlayacaktır .
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır