eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
Online Durum: Offline
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:55
Ben sadece ESKİŞEHİRSPOR luyum ve de öyle kalacağım.Ben takımı geren strese atan olmuyacağım.Ben eski günlere yani 3.lige düşen bir ESES görmek istemediğim için sizin yanlışlarınızla sizin hatalarınızla uğraşıyorum.SAÇMALIYORSUNUZ.
ESES1965
Yukarı
AltesMelih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Kırmızıtoprak
  Alıntı AltesMelih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:55
Alıntı yapılan EKREM1965

ALTESMELİH sen tamamen yanlış adamsın.Yoksa sende Nebii nin adamımısın.

Yaşını bilseydim ona göre hitap ederdim ama...
Biz bu takımın peşinde herşeye katlanan adamlarız. Yanlış adamız diye düşünüyorsan başka.
Sizde adamsınız...
ama kardan
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:55

üstüne de tüy diktiniz.

ESES1965
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:55
Alıntı yapılan EKREM1965

esesmate ye tamamen katılıyorum.İstemesenizde bu kadro ile devam edeceğiz.SONUNA KADAR TAM DESTEK
ekrem kardeş az öncede yazdım yaşını bilmem.konumuz kadro yada takıma destek değil;bizi etik olmayan olaylarla kaosa sürükleyen ve bizlere bin bir türlü hakaretin yakıştırılmasına sebep olanlar.biz zaten bu renklerin bu sevdanın her daim ardındayız anla artık. heee mi?
krasny molnya
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:57
heeeeeeee
ESES1965
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:59
çapsız futbolcu transferi yapan yönetimden başka ne beklenirki ? hep abidik gubidik işler peşinde yönetim dünyada zapodan başka stoper yokmuş gibi davranan şimdide dünyada başka teknik direktör yokmuş gibi davranarak olmadık işler yapıyor becermiyorsunuz o kadar işte sıra size geldi yönetim .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:00
Alıntı yapılan EKREM1965

Ben sadece ESKİŞEHİRSPOR luyum ve de öyle kalacağım.Ben takımı geren strese atan olmuyacağım.Ben eski günlere yani 3.lige düşen bir ESES görmek istemediğim için sizin yanlışlarınızla sizin hatalarınızla uğraşıyorum.SAÇMALIYORSUNUZ.
sen sadece eskişehirsporlu biz ise sevdalılarıyız?akşamdan beri germe ortalığı.türkçe anlamıyosan başka dil bilmişliğimizde var dır.yeter yahu.
krasny molnya
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:03
Alıntı yapılan EKREM1965

Ben yönetimde olan veya onlara destek veren biri değilim ama varsa yönetime talibsiniz giderdiniz kongreye biz bu yönetimi istemiyoruz derdiniz.KLUB üyesi olmak istiyorsanız bu tür baskılar açıklamalr yapın.Yapacağınız açıklamalar zamana uygun olsun.Yaptığınız tüm hamleler takıma klube zarar veriyor.Halil Ünal bey geçen sene de başkan idi.Ondan önceki sene de başkan idi ama sesiniz çıkmıyordu.o zaman başarı idi şimdi başarısız eses İ kötü günlere düşüren adammı oldu.Bakın Yönetimde Koskoca Fethi heper var,Mithat Körler var bunlarla konuşuyormusunuz.Klupte neler oluyor diye.Eleştirdiğiniz kişi sadec Halil Ünal deği beyler.Gün Sabır ve birlik zamanı.Top yekün kaostan çıkma zamanı yeni kaoslara takımı,klubü germe zamanı değil.

ClapClapClap
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:03
ETB bildiri yayınlamış ve görüşlerini aktarmıştır. Bu bildiri zaten fikir ayrılığı yaşayan taraftarları iyice bölmüştür. Forumdan takip ettiğim kadarıyla artık herkez birbirine hakaret etmeye başlamıştır. Günün birlik ve baraberlik günü olduğunu unutmayalım. Hep demiyormuyuz bu formu dost düşman herkez okuyor diye. Düşmaların eline prim vermiyelim. ETB bildirisini yayınlayıp kenara çekilmesin, şimdi görev onlara düşüyor. madem taraftarlar birliğisiniz, taraftarın birliğini sağlayın..
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Turkey
  Alıntı fatih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:04
zico ilk tercihimdir. olmayacağına göre gelsin bülent uygun. ben anlamam etik metik. ben eskişehirsporumuzun başarılı olmasını şampiyonluk yaşamasını istiyorum. belki bizim buca ile maçtan sonra hocanın buca başkanına böyle böyle es-es ten teklif geldi ben bu maçta neyim var neyim yok verdim kazanmayı hak eden oyun oynadık ama olmadı ben eskişehirde hedeflerime daha kolay ulaşabileceğimi düşünüyorum ve onların başına geçmek istiyorum deyip hani bir nevi izin alıp geleydi daha doğru olurdu tabi. neyse bu saatten sonra sahip çıkalım enerjisiyle bizi başarıya götüreceğinden şüphem yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır