eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Online Durum: Offline
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 14:53
Barbaros abi neyin ğeşindesin gerçekten yaşına başına göre yazdıkların hiç hoş değil be abi çocuk gibi yazılar yazıyorsun o 10 liraya giriyor bu 30 liraya giriyor falan diye
Bak bu 10 lira olayını söyleyim ben sana hani burada bedava bilete hayır diye herkes yırtındı ya bizde yırtındık ve Başkanımız Halil ÜNAL'da o da bitsin dedi ben de dedim ki başkanım ama biletler pahalı bizim oraya giren çocuklar bunu alamaz uygun fiyat yapalım yada uygun kombine fiyatı belirleyelim bu olay dünyanın her yerinde böyle tamam dedi kombine olmaz 10 lira bilet yapalım kimsede bedavaya alışmasın dedi çok güzel dedik. ama dedik bu açık biletleri çok pahalı değil mi kendisi kombine satışına teşvik için böyle birşey yapıldığını ilk iki maçtan sonra fiyatların aşağıya çekileceğini söyledi ( ki son maç 10 liraydı komple) 20 liraya aldığın 10 liralık bilet ise alanın ayıbı bak stadın her yerinde maç günü yüzlerce Polis memuru var birine git de ki abi de bunlar de 10 liralık bileti burada satıyorlar karaborsa yapıyorlar hakkımızı yiyorlar bunlara izin vermeyin lütfen de se bak bakalım polis onu ne yapıyor Ama yok burada gelip söylemesi daha Mertçe daha Erkekçe daha GERÇEKÇİ. Antep maçında yapılan doğru mu değil mi bilemem kulüp kaosa süreklenirken hala bu taraftarla dalga geçer gibi futbol oynarsan kendi evinde mağlp olursan az bile burası futbol kenti. Zaten kim gelirse gelsin sonuna kadar destek olur bu taraftar sen merak etme abi sadece bu tarz olmasaydı gelişi yoksa hoş gelsin sefa gelsin ama böyle olmayabilirdi olursa da olmuştur bizler keşke böyle olmasaydı diyoruz anlıyormusun. Yani bu olaya yok bize ne yapıldı bize onu yaptılar fener geseden topçu çaldı falan bunlar gerçekten sizin yaşınızdaki bir insana yakışmayacak karşılastırmalar ortada bir yanlış var ve bunu etik bulmuyor bu birlik belirtilmek istenen o fakat siz farklı anlıyorsunuz heralde lütfen daha fazla saçmalayıp antipatik olmayın yakışmaz sizin yaşınızda bir insana saygılarımla abi bence yapma böyle gerçekten adın belki barbaros bile değil belki bi yöneticisin belki onlardan birindensin falan filan ortada yanlış varsa dile getirilir e bu yanlışta birilerini rahatsız ediyorsa rahatsız olanda yanlışın içinderdir daha fazla uzatmaya gerek yok E.T.B. tepkisini ortaya koymustur uyarsın yada uymazsın ama önce şuna da karar vermesi gerekir her şahsın TARAF mıyım yoksa TARAFTAR mıyım.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 14:56
[QUOTE=morir26]bütün yazılanları tek tek okudum etb nin haklı yanları var onlara karşı çıkanlarında haklı yanları var evet bizim yönetimimizin yaptığı bu davranış etik değil kabul etmiyoruz ama takımımızın durumuda ortada mecburen destek olmak zorundayız vede öle olacak etb ye karşı çıkarılan laflar var 10 liralık bilet falan filan evet ben kızılcıklı nefere giren birisi olarak bunu doğruluyorum 10 liralık biletler satılmadımı millet 30 liraya bilet alırken bu vicdanınıza sığdımı etb olarak bunun için bi bildiri çıkardınızmı hayır etb olarak siz böle istediniz böle oldu gs maçında satılan o 10 liralık biletler kimlere gitti kapalıda herkes gördü yemin ediyorum gs izlemek için gelenler vardı o tribüne hadi bunada karşı çıkın millete diyorsunuz gelin yüzümüze karşı konuşun diye ahkam keserek yok şerefsizsin falan diyerek sen etb temsilcisi isen bu lafları eskişehir taraftarına söyleyemezsin kardeşim buradaki ortak gaye eskişehirimiz etb ye desteğimi her zaman veririm onlarla deplasmana giderim ama etb nin yaptığı her iş doğru değil bunu kafanıza sokun eleştirilere açık olun yok şerefsizsin yok adisin lafları gidin ite kopuğa söyleyin bu forumda kimseye bu lafı diyemezsin etb temsilcisi isen hiç diyemezsin dediğim gibi bu oluşumu destekliyorum desteklenmelide ama biraz seviyeli olunması gerektiğini düşünüyorum ortak gayemiz sadece eskişehirspor bunu kimse unutmasın saygılarla[/Q
Arkadaşım eline sağlık benim söylemek istediğimde buydu.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:03
Alıntı yapılan sedefes

Bankasyaya düştükmü ETB MTB hiç bi şey kalmaz veya el değiştirir..

Ne demek istediğini bir açıklasana?

Süper ligteyiz diye mi insanlar Eskişehirspor'u düşünüyor diyorsun.Bu takım alt liglerde olunca E.T.B.'yi kuranlar,düşüncelerini paylaşanlar,katılanlar çeker gider mi diyorsun?
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:04
Alıntı yapılan Murat Diri

Barbaros abi neyin ğeşindesin gerçekten yaşına başına göre yazdıkların hiç hoş değil be abi çocuk gibi yazılar yazıyorsun o 10 liraya giriyor bu 30 liraya giriyor falan diye
Bak bu 10 lira olayını söyleyim ben sana hani burada bedava bilete hayır diye herkes yırtındı ya bizde yırtındık ve Başkanımız Halil ÜNAL'da o da bitsin dedi ben de dedim ki başkanım ama biletler pahalı bizim oraya giren çocuklar bunu alamaz uygun fiyat yapalım yada uygun kombine fiyatı belirleyelim bu olay dünyanın her yerinde böyle tamam dedi kombine olmaz 10 lira bilet yapalım kimsede bedavaya alışmasın dedi çok güzel dedik. ama dedik bu açık biletleri çok pahalı değil mi kendisi kombine satışına teşvik için böyle birşey yapıldığını ilk iki maçtan sonra fiyatların aşağıya çekileceğini söyledi ( ki son maç 10 liraydı komple) 20 liraya aldığın 10 liralık bilet ise alanın ayıbı bak stadın her yerinde maç günü yüzlerce Polis memuru var birine git de ki abi de bunlar de 10 liralık bileti burada satıyorlar karaborsa yapıyorlar hakkımızı yiyorlar bunlara izin vermeyin lütfen de se bak bakalım polis onu ne yapıyor Ama yok burada gelip söylemesi daha Mertçe daha Erkekçe daha GERÇEKÇİ. Antep maçında yapılan doğru mu değil mi bilemem kulüp kaosa süreklenirken hala bu taraftarla dalga geçer gibi futbol oynarsan kendi evinde mağlp olursan az bile burası futbol kenti. Zaten kim gelirse gelsin sonuna kadar destek olur bu taraftar sen merak etme abi sadece bu tarz olmasaydı gelişi yoksa hoş gelsin sefa gelsin ama böyle olmayabilirdi olursa da olmuştur bizler keşke böyle olmasaydı diyoruz anlıyormusun. Yani bu olaya yok bize ne yapıldı bize onu yaptılar fener geseden topçu çaldı falan bunlar gerçekten sizin yaşınızdaki bir insana yakışmayacak karşılastırmalar ortada bir yanlış var ve bunu etik bulmuyor bu birlik belirtilmek istenen o fakat siz farklı anlıyorsunuz heralde lütfen daha fazla saçmalayıp antipatik olmayın yakışmaz sizin yaşınızda bir insana saygılarımla abi bence yapma böyle gerçekten adın belki barbaros bile değil belki bi yöneticisin belki onlardan birindensin falan filan ortada yanlış varsa dile getirilir e bu yanlışta birilerini rahatsız ediyorsa rahatsız olanda yanlışın içinderdir daha fazla uzatmaya gerek yok E.T.B. tepkisini ortaya koymustur uyarsın yada uymazsın ama önce şuna da karar vermesi gerekir her şahsın TARAF mıyım yoksa TARAFTAR mıyım.
Tamam kardeşim bu açıklama beni memnun etti.Tüm forumdan özür diliyorum.Hakkınızı helal edin.Esesin puan durumu bizi öyle üzüyorki çocuklaşıyor olabiliriz.Saygılarımla..
Yukarı
burakes Liste gör
Yeni Yazar

BURAK
Yer: AÇIK
  Alıntı burakes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:12
su yazılara bakın ya hemen biri eleştiri yapsa yok kimsin adında bu değildir kimin adamısın nedir bu laflar gercekten üzücü murat arkadaşım sert dille bu işler çözülemez bakıyorum hemen yıpratma piskolojisi azcık sizden biriyle görüş ayrılığı olduğunda yandaş bir çok nick le beraber gene yıpratma en sonun da valla bu siteye yazmaz olacağız yıprana yıprana gördüğümüz yanlışları söleyemez olduk özelden küfür eden olmasın tehdit eden olmasın diye herkez. hakkını helal etsin BELEŞÇİYE YALAKAYA MAFYA BARİ TRİBÜNCÜLERE HAYIR
BELEŞÇİLERE HAYIR
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:15
ETB'ye,yaptıklarına ya da size göre yapmadıklarına sallayan arkadaşlar;

ETB toplantıları tüm taraftarlara açıktır, gelip eleştiri ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz deniyor ve ısrarla buradan sallamaya devam ediyorsunuz.

Her karar, her eylem hepimizi birden mutlu etmez, bunu biliyoruz. Yanlış gördüklerimizi eleştireceğiz ancak her eleştiride eski defterleri açmak (10 liralık bilet ki açıklamayı Murat Diri yaptı), ya da düşersek ETB falan kalmaz türünden sallamak, ancak kendinizi tatmin etmenizi sağlar.

Bunun dışında samimiyetle eleştiri yapmak, katkıda bulunmak isteyenler linkte ilk mesajda isimleri bulunan arkadaşlardan herhangi birine mesaj atarak, toplantı yeri ve saatini öğrenebilirler...

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3234&PN=1

"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
mermerdeler Liste gör
Yazar

Can
  Alıntı mermerdeler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:20
Alıntı yapılan burakes

su yazılara bakın ya hemen biri eleştiri yapsa yok kimsin adında bu değildir kimin adamısın nedir bu laflar gercekten üzücü murat arkadaşım sert dille bu işler çözülemez bakıyorum hemen yıpratma piskolojisi azcık sizden biriyle görüş ayrılığı olduğunda yandaş bir çok nick le beraber gene yıpratma en sonun da valla bu siteye yazmaz olacağız yıprana yıprana gördüğümüz yanlışları söleyemez olduk özelden küfür eden olmasın tehdit eden olmasın diye herkez. hakkını helal etsin BELEŞÇİYE YALAKAYA MAFYA BARİ TRİBÜNCÜLERE HAYIR
Bence de Big%20smile Yıprandık kardeşim yeterBig%20smile
Yukarı
sinan_esk Liste gör
Yazar

Sinan
  Alıntı sinan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:21
bir an önce bülent uygun göreve başlamalıdır.. Hep destek, tam destek!!
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:26
Alıntı yapılan burakes

tehdit edildik diye hakkınızı helal edin demedim..Evelallah Allah tan korkan ondan başkasından korkmaz.Doğru bildiğimi söylemeye de devam edecem.
Yukarı
burakes Liste gör
Yeni Yazar

BURAK
Yer: AÇIK
  Alıntı burakes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 15:28
Alıntı yapılan barbar26

Alıntı yapılan burakes

tehdit edildik diye hakkınızı helal edin demedim..Evelallah Allah tan korkan ondan başkasından korkmaz.Doğru bildiğimi söylemeye de devam edecem.
barbaros bunu sana hitaben yazmadım iyi okusana bazen harbiden millet doğru sölüyo  okumadan cevap veriyon:)
BELEŞÇİLERE HAYIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır