eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:22
Alıntı yapılan barbar26

Ha birde ETB şunu açıklasın bana millet 30 maça girerken onlar 10 liraya maça giriyo bu etikmi.

Ne kadar boş ithamlarda bulunduğunun farkındamısın bu oluşumun bir açığını bulmaya çalışıyorsan önce bir araştır kimlerden oluştuğunu bir öğren yok bilmiyorsan o zaman susda adam yerine koysunlar.
Sizleri hakkaten kimler tutup gönderiyor bu foruma bir söyleyin allah aşkına bu kadarda insanlar küçülemezler Etb oluşumunun içindeki insanların en az yüzde 80'ninde kombine var buna emin ol.
...
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:39
çok yerinde bir açıklama teşekkürler ETB bazı çatlak sesler olacaktır ama bunlarada kulak asılmamalıdır.
ölümüne eses
Yukarı
Tatar_ozkan Liste gör
Yazar

Özkan ÖZDAMAR
Yer: Eskişehir
  Alıntı Tatar_ozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:43
Hürriyet haberinde imza atıldı diyor.
Hayırlısı olur inşallah...
Kafa geldi GOL geldi...
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:44
rızanın gidişine yaptığım yoruma maşallah kimse cevap verememiş 10 liralık adamlar nasıl isyan ediyorlar onu görmüş oldum.
Yukarı
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
  Alıntı şeymapelin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:45
Alıntı yapılan prenspamukses

la ılahe ıllallahlara hazır olun..yakısır sıze!!!
Sizin derdiniz bu zaten.Yoksa takımını nasıl oynatır, nereye taşır önemli değil.Çıkın artık şu dar kalıplardan.Rahat olun.Sıkmayın, kasmayın kendinizi.Adam milliyetçi evet.Bizde öyleyiz.Vatanını milletini seven adamdan zarar gelmez korkmayın.Tribündeki taraftarı mı değiştirecek bu adam.Buca'da tekbir getiren yoktu.90 dakika küfür ettiler bizi.
laila
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:49
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20101005/bulent_uygunla_gorusmeye_basladik.html

"Kulüp asbaşkanı Mesut Hoşcan da istifasının ardından teknik direktör Bülent Uygun ile görüşmelere başladıklarını, Uygun ve Zico arasından bir karar vereceklerini söyledi."

Kulübün düştüğü duruma bakın. Şu açıklamaya kim inanır? Yani hiç inandırıcı değiller. Bizler, Eskişehirspor taraftarları bile yapılan açıklamalara inanmıyoruz. Kaldı ki; Halil Ünal ve ekibi spor kamuoyunu bu saatten sonra inandırabilirler mi?

ETB'ye yapılan suçlamalara bakılırsa, birileri bu açıklamadan ciddi derecede rahatsız olmuş. Ancak ETB'yi ve duruşunu hazmedemeyenler maden suyu içebilir, çekemeyenler anten takabilir.

Fakat taraftarın bu duruşuna rağmen Halil Ünal ve ekibi anlaşılan kimseyi dinlemiyor, bildiğini okuyor. Bundan sonra ETB'ye çok daha fazla iş düşüyor.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
selo Liste gör
Yazar

SELAHATTİN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı selo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 13:58

Çok yerinde bir açıklama, biraz geç kalındı sanki. Bülent Uygun  gelecekse ES ES 'e hiç yakışmadığını yönetimin bilmesi gerekir. saygılar

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 14:01
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan barbar26

Ha birde ETB şunu açıklasın bana millet 30 maça girerken onlar 10 liraya maça giriyo bu etikmi.

Bunu ispatlayamazsan adisin,şerefsizsin...
Temsilcilerinin hepsinin kombinesi varsa,bu oluşum için zamanından ve parasından feragat ediyorlarsa yüzsüzsün,terbiyesizsin.
Buradan adam karalamak kolay çıkıp bunu yüzümüze söylemezsen adam değislin.
Alıntı yapılan barbar26

rızanın gidişine yaptığım yoruma maşallah kimse cevap verememiş 10 liralık adamlar nasıl isyan ediyorlar onu görmüş oldum.
Sen de bu mesaja cevap veremediğine göre.........
Eğer bu grubu temsil edenlerin cebinde kombineleri yok sayarak iftiraya yelken açıyorsan şerefsizsin.
Çıkıp bunları yüzümüze söylemezsen adam değilsin.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 14:01
En yakın zamanda bu taraftar bu yonetimi de imha edecektir ..
Rıza Hocadan once gitmesi gerekenler HALİL ÜNAL Ve Çarıklılarıdır ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 14:02
ya arkadaşlar bu tarafatarlar arsındaki görüşler ne zaman bütün olarak ne zaman  kamuoyuna düzgün yansıyacak bielemiyorum.hala teknik direktörümüz yok takımın bunalımdan çıkması lazım herkes yok bu hoca gelsin yok  öbürü gelmesin diye görüş yazıyor.tamam artık kim gelecekse gelsin bakın ligin devre arasını iyi değerlendirmememiz gerekiyor,yönetim kiminle anlaşırsa anlaşsın bakın etik olurmu olmazmı orası beni ilgilendirmez fakat bu bülent uygunsa çıkallım desteği verelim ,ha yappılan yöntem yanlıştır tamam ama bu ligde biz neleriri gördük ,bunları sadece teknik hocalar değil futbolcusundan sağlık ekibine kadar herkes yapıyor,,bu ligde gemisini kurtaran kaptan ,ha şunu da ekliyeyim sanki bu ligde her takım doğru işmi yapıyorda biz kendimizi aklamaya çalışıyor.herkes diyorki bu yapılan etik değil ,belki buca böyle bir taktik uyguladı kamuoyu baskısından çekindiği için bületn hocayı istifaya yönlendirdi,zaten bizim görüşdüğümüzden haberlerinin olmaması imkansız bence bu işin arkasında farklı bir şeyler var.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır