eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:26

Ha birde ETB şunu açıklasın bana millet 30 maça girerken onlar 10 liraya maça giriyo bu etikmi.

Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:26

ETB'nin bildirisinin her kelimeseine katılıyorum.

Burda mesele isimler değil, zihniyet.

Bu takımın 10 gündür teknik direktörü yok. Magazin programlarını aratmayacak işer oluyor. Ve bu gidişatı içine sindirenler, ETB'ye yeniçerilik suçlaması yapıyor.

Tepebaşılı ve türevlerini gördükçe "herkes hakettiği şekilde yönetilir" sözünün ne kadar doğru olduğu çıkıyor... Durmayın.. UYGUN adım, marş!!!!

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:29
Alıntı yapılan ŞaHiN

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927

ne alaka şimdi .eskişehiri bıraktık memleketi mi kurtaracağız?
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:34
Alıntı yapılan Murat Diri

Bu şekilde gelmesi hoş değil anlatılmak istenen o yoksa Bülent Uygun herkesin isteyeceği bir teknik direktördür illaki ama sonuçta süper lige yeni çıkmış bir takım var ve tamamen Bülent Hocanın isteğine göre yapılandırılmış şimdi istifa ediyor ve hiçbir neden yok hoş olmayan bir davranış aynı şey bize yapılmış olsaydı nasıl bir tepki verirdik ? Ben isterim gelmesini ama böyle değil yarın bir gün bize de aynı muameleyi yapmayacağını hiç bilemeyiz.

Son olarak Necati abicim gerek yok bu tür yazılara hepimiz bu tribünlerin içerisinde olan şahıslarız sanal olan birşeyler varsa burada yedek parcacı adı altında bişeyler yazan sizlersiniz bizler reelde de beraberiz birbirimizi görüyoruz tanıyoruz ve herkesi toplantılarımıza etkinliklerimize davet ediyoruz gerek yok sizin gibi yaşını başını almış bir abimizin böyle saçma yazılar yazması yakışmıyor gerek yok eğer size hitap etmiyorsa etmez eden büyük bir kitle var siz rahatsız olmayın tabi yönetimin yaptığı bu tür bir davranış sizde sıkıntı yaratmıyorsa emin olun büyük sıkıntı içersindesinizdir abi neyse ikili tartışma alanına çevirmeyelim saygılar abi.

Mümkün mertebe forumda tartışma olabilecek konulara yazmamaya çalışıyorum. Çünkü gerçekten üslup çok önemli ve burada artık bizim yazabilmemizi gerektirecek ya da sağlayacak üslup kalmadı. Fikirlerimizi tartışmak yerine karşı fikri, oluşumu ya da kuruluşu hak ile yeksan etmek her türlü hakareti yapmak moda oldu.

Murat Diri kardeşimin yazısını alıntı yapmamın sebebi olması gereken tartışma üslubuna bir örnek olmasıdır. ETB'nin bildirisini okudum. Son derece güzel bir üslup ile yazılmış ve taraftarımızın büyük bir çoğunluğunun düşüncelerine tercüman olmuş. Yazının tamamını okuduğum vakit benim düşüncelerimle örtüşmediğini gördüm. Benim düşüncelerimle örtüşmemesi demek hemen bu açıklamaya karşı düşünce ile cevap vermemi gerektirmiyor. Çünkü yazılan cevaplara baktım büyük bir çoğunluk açıklamayı kabullenmiş. Böyle bir ortamda muhalif ses olarak ortaya çıkmanın bir anlamı yoktur.

Muhalif olarak çıkıp yazı yazanları da eleştirmemek gerekli. Zaten ETB düşüncelerini dile getirmiş ve büyük bir çoğunlukta bu düşünceleri kabullenmiştir. Konuyu ETB'yi eleştirmeye hatta oluşumun sadece sanal olduğunu belirtmeye kadar getirmek bence art niyettir. ETB'nin her yaptığı doğru olamaz. Ancak kabul etmek gerekirki ETB kurulurken bir çok oluşum ve kişi destek vermiş ve çalışmalarına katılmıştır. Uzun zamandır Taraftarımız böylesine büyük bir birliktelik sağlamıştır. Bu birlikteliği böylesine basit bir konudan dolayı yaralamaya çalışmak ihanettir.

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Tatar_ozkan Liste gör
Yazar

Özkan ÖZDAMAR
Yer: Eskişehir
  Alıntı Tatar_ozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:36
Bülent UYGUN'nun bize gelmesini Mukadderat olarak kabul edelim arkadaşlar...
Kafa geldi GOL geldi...
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
  Alıntı yedek_parçacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:41
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan yedek_parçacı

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan yedek_parçacı

ETB sanal bir oluşumdur..

sanal oluşumlar gerçekçi çözümler üretemez..

kimseniz neciyseniz çıkar kamuoyuna amaçlarınızı,çözüm önerilerinizi sunarsınız..

ikide bir netten bildiri yayınlamakla olmaz bu işler..

benim düşüncelerimi,benim görüşlerimi savunmak yada sözcülüğünü yapmak hakkını size kimse vermemiştir..

beğenmiyorsanız yapılan işleri gerçekçi çözüm önerilerinizle kongre salonuna gelir sandıkta hesap sorarsanız..

Etb'de kimelrin görev yaptığını

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3234&PN=42

Buraya bakarak anlarsınız necati bey...Sanal oluşum falan değil yani!!Ve ısrarla birşeyi anlamamakta diretiyorsunuz ETB bülent uygun'a değil GETİRİLİŞ tarzına karşı çıkıyor.Böyle gelecekse gelmesin.

o halde ETB getirsin bir teknik direktörde bide biz görelim..ne çok anlayan varmış bu işten yav?

bak kardeşim boşuna dememişler cemaat ne derse desin imam bildiğini okur diye..maalesef bu böyle..

hiçç boşuna çene yormayalım burada bu satten sonra kalkıpta başka bir TD aramak havanda su dövmekle aynıdır..

Biz ne koyunuz nede cemaat nede yönetim imam..Bilmem anlatabildim mi Wink

siyaset senin bir yerine karargah kurmuş gülüm..klavye siyasetçisiLOLLOL
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:41
Alıntı yapılan scorpio

Bu takımın 10 gündür teknik direktörü yok.

Bu takımın sezon başından beri;yönetimi yok,hocası yok ,sahada mucadele eden futbolcusu yok,disiplini yok,puanı yok,yok oğlu yok....AngryAngry
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:44
Alıntı yapılan barbar26

Ha birde ETB şunu açıklasın bana millet 30 maça girerken onlar 10 liraya maça giriyo bu etikmi.

Bunu ispatlayamazsan adisin,şerefsizsin...
Temsilcilerinin hepsinin kombinesi varsa,bu oluşum için zamanından ve parasından feragat ediyorlarsa yüzsüzsün,terbiyesizsin.
Buradan adam karalamak kolay çıkıp bunu yüzümüze söylemezsen adam değislin.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
iori Liste gör
Yeni Yazar

Fethi
Yer: Eskişehir
  Alıntı iori Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:47
Alıntı yapılan barbar26

Öyle bir laf edeceğim ki kendimi zor tutuyorum.

ETB deki insanların kombineleriSleepy Neyse yazmayacağım....Adam olmadık seni...
ESKİŞEHİR
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:48
Sayfa sayfa okumadığım mesaj kalmadı.. İlk sayfalarda göğüsümü kabartarak, gururlanarak okuduğum yazıların önüne bir kaç art niyetli, sanal şahısların geçtiğini gördüm.. Birliğimize "sınavı geçti" diyenler olduğu kadar "sınıfta kaldılar" diyenlerde olacaktır.. Ancak bu kişileri ve oluşumları karalamadan saygı sevgi içersinde olmalıdır.. Sayfalar ilerledikçe üslup yerlere düşmüş, bende ortamı bozmadan üsluba uygun konuşayım..

Wink Wink Wink ETB'yi ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN ! Wink Wink Wink
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır