eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:56
Alıntı yapılan es-suat-es

Son bir kaç sayfadır dikkami çekiyor Etb'ye karşı bir kınama, bizi temsil etmiyor,sanal bir oluşum, gibi ithamlarla saldırıda bulunuluyor.
Ey Efendiler madem bunları söylüyecektiniz zamanında çıkıp niye söylemediniz beni temsil etmiyor diye şimdi hayıflanıyorsunuz; kimse kusura bakmasın ama bu oluşuma saldırıda bulunmak kimsenin haddine değildir,burda bu oluşuma laf söyleyenler önce oluşumun amacını bilmeliler yoksa işkembeden sallamakla olmuyor.

Birde bu mesajların sahiplerinin profilleri nedense hep eksik buda benim aklıma acaba yönetim aramıza bazı casuslarmı yolladı ? fikri gelmiyor değil malum bu oluşumdan en çok rahatsız olanların başında yönetim geliyor.

Abi hayır beğenmiyorlarsa bunun çok kolay bir yolu var. Eskişehirspor büyük bir camia. Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil. Eğer bazı arkadaşlar ETB'yi beğenmiyorlarsa, kendi belirledikleri amaçlar, ilkeler doğrultusunda kendileri bir oluşum başlatsınlar. ETB'nin ne olduğu, kimlerin içinde yer aldığı belli; insanlar bu oluşum için maddi-manevi fedakarlıklar yapıyorlar, vakitlerini harcıyorlar. Aynı şekilde diğer arkadaşlar da kendi amaçları uğruna bir dernek kurup bunun mücadelesini verebilirler. He tabii mücadele falan bize ters, biz bize her söylenene eyvallah deriz, ötesine karışmayız diyorlarsa o başka tabii...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 11:59
Alıntı yapılan doğuş

arkadaşlar tamam bildiriye harfiyen katılıyorum lakin maç 90 dk oynanıyor. Gol atan galip ayakta kalıyor şimdiye kadar verilmeyen penaltılarımız etikmiydi. buna benzer sayabileceğimiz etik olmayan bir sürü olay var. Denizli Fb maçı 106 dk oynandı etikmiydi soruyorum sizlere ....

Ve diyorumki Düşenin dostu olmaz. Bence Zaman Birlik ve Beraberlik Zamanıdır..

Abicim allah aşkına kötü şeyleri örnek gösterme onlar yapmış olanlar onların ayıbı zaten bizleri onlardan ayıran özelliğimizde bu tür olaylara karşı haykırmamız ve dik duruş sergilememiz değilmi bizde böyle olaya alet olduktan sonra bizim farklılığımız sorgulanmayacakmı saygınlığımızı gün gün elimizden yitirmiyecekmiyiz.
Dün akşam Buca başkanını dinledim Kanal A'da adam en son cümlesinde size yemin ediyorum bizim camiamıza duydugu saygıdan dolayı bir şey demedi herşey zamanla ortaya çıkıcak dedi konuyu kapattı ama böyle işleri bir kere yapıp sonrada içimize sindirirsek yarın olan saygınlığınıda kaybedersin.
Ve abi inan bu takımın başına bu saatten sonra kimi getirirsen getir büyük bir destek görücektir tüm camiayı birleştirecektir.
Lakin bu teknik direktör Bülent Uygun değildir maalesef bu şartlar altında değildir,gönül isterdiki böyle bir ortamda değilde sezon başında bize gelseydi ama bu saatten sonra bu Bülent Uygun'la olucak iş değil.
...
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:10
Şu konudaki bazı mesajları okudukça, son yıllarda özellikle taraftar açısından düştüğümüz aymazlığın sebebini daha iyi anlıyorum. Böyle yönetime böyle taraftar, fazlasını da beklememek lazım. Çekin elllerinizi Eskişehirspor'un üzerinden.

Eline sağlık ETB, sonuna kadar katılıyor ve destekliyorum.
ankaraESES / Hakan
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:11

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927

Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:13

Antep maçında rızaya ana avrat küfret s...ol git diye bağır 2 sene sana hizmet etmiş adamın kafasına onca şey yağdır ondan sonra bülentin gelişi etik değil eee rızanın gidişi etikmiydi.Ozaman niye bildiri yok..

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:19
Alıntı yapılan barbar26

Antep maçında rızaya ana avrat küfret s...ol git diye bağır 2 sene sana hizmet etmiş adamın kafasına onca şey yağdır ondan sonra bülentin gelişi etik değil eee rızanın gidişi etikmiydi.Ozaman niye bildiri yok..

Babamızın hayrına mı hizmet etti ? Eskişehirsporun siyah kırmızı renklerini çok sevdiği için mi hizmet etti sanki...
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:20

İllaki muhalif olacak,toplasan iki elin parmakları kadar olmasada.! politik platformlardada oldu ya...Ama orada başka muhalif vardı,buradaysa başka muhalifOuch

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:21
Alıntı yapılan yedek_parçacı

ETB sanal bir oluşumdur..

sanal oluşumlar gerçekçi çözümler üretemez..

kimseniz neciyseniz çıkar kamuoyuna amaçlarınızı,çözüm önerilerinizi sunarsınız..

ikide bir netten bildiri yayınlamakla olmaz bu işler..

benim düşüncelerimi,benim görüşlerimi savunmak yada sözcülüğünü yapmak hakkını size kimse vermemiştir..

beğenmiyorsanız yapılan işleri gerçekçi çözüm önerilerinizle kongre salonuna gelir sandıkta hesap sorarsanız..

- ETB sanal bir oluşum değildir, düzenli olarak yüzyüze ve gerçek toplantılar yapmaktadır. bu toplantıya herkes dahi olabilmektedir.

- "ikide bir netten bildiri yayınlamakla olmaz bu işler." cümlesi ile "kimseniz neciyseniz çıkar kamuoyuna amaçlarınızı,çözüm önerilerinizi sunarsınız.." cümleleri arasındaki tutarsızlığı fark etmeyen var mı? kamuoyuna çözüm önerisini nasıl sunacak bu topluluk? çığırtkan tutarak mı?

-senin düşüncelerini ve fikirlerini savunma hakkını kimse ETB'ye vermemiştir. ancak ETB'de onlarca oluşum vardır ve görüşler bu oluşumların ortak görüşleridir. ETB'yi benimsemiyorsan "yedek_parçacı taraftar topluluğu"nu kurar ve senin gibi düşünenleri bir çatıda toplarsın.

- sen de ETB'yi beğenmiyorsan gelip ETB toplantısında hesap sorabilirsin.

sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:23
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan barbar26

Babamızın hayrına mı hizmet etti ? Eskişehirsporun siyah kırmızı renklerini çok sevdiği için mi hizmet etti sanki...
etikmi değilmi onu söyle
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 12:24

bülent uygunun eskişehirspor için bucayı bıraktığı açıktır ama ortada bişey var bizim yönetim bülent hocanın aklını celme olayı.

buca balkanı demiş bursa maçından sonra duyum aldık. kanıt yok duyum + madem duyum aldın o zaman yollasaydın hocanı şimdi cıkıp niye hiç bi sorunumuz yoktu diyorsun.

tekrar yazıyorum buca en fazla 2 maç sonra bülent hocayla yolları ayıracaktı. ya şimdiki gibi bülnet hoca bırakacaktı yada yönetim yollucaktı. 

erken bi istifa bucanı acemi yönetiminde etik dışı oldu KOMEDİ. 2 hafta sonra onlar yollasa haklı olurlardı.

SONUNA KADAR BÜLENT UYGUN. 

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır