eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:28
Teşekkürler ETB son derece yerinde ve zamanında bir açıklama yönetim taraftarın sesine kulak vermeli ve gereğini yapmalıdır .
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:29
Forumu 2 saat önce kapattığımda "yeni teknik direktör kim olmalı" başlığını okuyup çok üzülmüştüm..İçime bir türlü sindirememiştim..Yatmadan son bir kez girip bakıyım foruma dedim...
İyiki girmişim....
Elinize yüreğinize sağlık....Açıklamanın altına imzamı atarım...
"şişen köfteler"
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
  Alıntı UmutİzmEses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:30
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Tebrikler çok guzel bir aciklama olmus... Bugun Bucaspor Baskani bu kulubun ismini vererek, bu olanlari yakistiramadigini vesaire soyledi.. saatler gecti ve Buca baskanina direk olarak bizim Yonetimimizden verilebilmis bir cevap yok.. Sükut ikrardan gelir diye bir laf var.. İş yine taraftara düşmüş ve özrüde açiklamalayi da o yapmis.. soylenecek fazla birsey yok.. buca yla bizi muhattap ettiler ve o başkanı ikna etmek için giden başkan neler yaptı neler,adam bize yakışmıyor falan diyor,SİZİN GİDİŞİNİZ BÜLENT UYGUN UN GİDİŞLERİNDEN DAHA BETER OLACAK EY YÖNETİM.buradan:

Acilen özel muhasebeci ve avukat tutarak acilen kulübün hesaplarını ve son faaliyetlerini inceletmeye başlayalım diyorum prosedürü tam olarak bilmesemde,liverpool un hali her ne kadar farklı olsa da bize göre ortada,SONUÇTA BUNLARDA KULÜBÜ TİCARETHANE OLARAK GÖRÜR GİBİ FAALİYETLERDE BULUNUYORLAR...
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:33
Allah'tan ETB var. Camia içerisinden bu duruma sessiz kalınmadığını görmek sevindirici.

Tüm bu olanlardan sonra Bülent Uygun bu takımın başına gelse bile başarılı olamaz, olsa bile bu başarı spor kamuoyu tarafından kabul görmez. Zaten Bülent Uygun hakkında Sivasspor döneminden iddialar varken ben Bülent Uygun'u Eskişehirspor camiasına yakıştıramıyordum. Böyle bir olayın içinde Eskişehirspor'un yer alması ise son derece üzücü. Buna sebep olanlara bir şey demiyorum! 2. Başkan Mesut Hoşcan'ın televizyonda düştüğü duruma da değinmiyorum bile!

Beceremiyorsanız, yapmayın bu işi. YÖNETİM İSTİFA!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:41

etb yi açıklamasından dolayı tebrik ediyorum ancak bülent uygun kısmına kadar ;

buca başkanın ortaya attığı iddalara prim verip haklı göstermek şahsi olarak bana ve taraftarlığımı yakışmaz. 

ki buca başkanının açıklamaları zaten kendinle çelişkili bursa - es es maçından bülent hocayla görüşülmüş bende böyle bi duyum aldım diyor ve sonra diyorki bizim hocayla hiç bi sorunumuz yoktu. 

olması gereken eğer i duyum almışsan sorun olması ne dir kardeşim diye sorman sorun çıkması ha sorsun hocada yok böyle bişey dediyse hala niye dillendirmen.

bugün buca yönetimide taraftarıda bilir. hiç bir sorunumuz yok dedikleri bülent uygunu 2 maç sonra yollucaklardı. inkar eden kahpedir. şimdimi değerli oldu bülent bizmi olduk etik olmayan.

buca başkanının basından nem kapıpta kendi orataya attığı iddalara prim vermeyin.

duyum aldım. araya girmişler. ardından hiç sorunumuz yoktu. duyum almışsan hocayla sorunu olması lazım. hocayla sorunun yoksa duyum almamışsındr şimdi basından nem kapıp sallıyorsun.

sen kimsinki camiaya laf uzatıyorsun herif Angry

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:48

eğer hoca konusunda bülent uygunla anlaşılmazsa ETB bide buca başkanı için bi msj bekliyorum. iadei itibar için. 

ama herşeye rağmen bülent olsun cok isterim... anasını satayım herkez doğru bu dünyada bi biz yanlış...  zaten oda gene kahpe oyunlarla kararlama kampanyasıyla...

Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 01:58

azıcık onurlu şerefli klüpseniz.

BUCA YÖNETİMİ OLARAK;

BUCA dan istifa edip daha  büyük bi camiaya gittiği için kendimize yidiremizyoruz. bizi küçük gördüğü için bu yolla baş vurduk dersiniz. 

Kahpelik sadece istanbula özgü bi özellik değilmiş bir kez daha gördük.

Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 02:02
helal olsun ETB efsane Eskişehirspor taraftarına yakışanda budurClap
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 02:15

Eskişehirsporlu olmak dik durmaktır,yapılan haksızlıklara..

İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 02:35
İşte budur.Yillardır şerefimizle alt liglerde gün geldi süründük gün geldi coştuk.Herkesin gıbta ile baktığı büyük taraftarımızın bu şekilde olgun ve şerefli bir şekilde hareket etmesi en büyük silahımızdı. şimdi tekrar görüyorum ki biz kenetlendiğimizde herkese gereken cevabı verebiliyoruz.Bu oluşumda her zaman dik duruş felsefesiyle hareket eden ve her zaman yanında olduğum nefer grubu başta olmak üzere tüm ESKİŞEHİR TARAFTARLAR BİRLİĞİ yöneticilerine emeklerinden dolayı binlerce teşekkürü borç biliyorum Elinize emeğinize sağlık.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır