eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 191192193194195 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 01:01
Alıntı yapılan Murat Diri

Yok kardeşim biz görmedik zaten öyle telefon geldi daimi abiye onun adı geçiyormus diye Ersin kardeş yazmış ondan yani sende sürekli forumdasın ondan dedim
Siz ikiniz de yanlış anladınız heralde "KIZILCIKLI protestoya katılmadı bi hafta önce Hocamızın yanındayız diye mesajlar veriyordu" diye söyleniyordu ben de KIZILCIKLININ da katıldığını o söylemlerden Daimi Abinin haberi olmadığını söyledim yoksa size niye savundunuz yada sövdünüz diyemem herkesin münferit fikirleridir ben sadece yazılan bir şeye cevap verdim olay bu kardeşim neyse herşey olur forum burası ;)

Olmuş bitmiş uzatmaya gerek yok dıye dusunuyorum surda yazan 5 kısı var kı bu 5 kısı yıllardır aynı çatı altında omuz omuza bağırmış kişiler X kişilerin kızılcıklıya veya nefere laf atması yuzunden bırbırlerıne kusup darılcak degıller ..bizler boşuna DOSTA DÜŞMANA KARŞI demedik..uğraşanlarda emellerine ulaşamayacaklar..sorunlar var tümayında dedıgı gıbı düzelmeye devam ediyor ve gün geçtikçe tribunlerımız çok güzel oluyor..rıza hocada gıttı bakalım bundan sonra takımımız ıcın hayırlısı neyse o olsun ..Clap

murat abiminde dediği gibi burası forum herkes serbest..Wink

Senelerdir burdayız
kapalıda sağdayız
çekeriz bizler cefa ES-ES imin uğruna
yaptığınız planlar asla gerçekleşemez
yaşıyor savaşıyor KIZILCIKLI tükenmez..Clap
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 12:04

Taraftardan sessiz protesto

Ligin 5 haftasında alınan kötü sonuçlara tepki gösteren Eskişehirsporlu taraftarlar, Gaziantepspor maçının ilk 5 dakikasında tezahürat yapmayarak, sessiz protestoda bulundu

Kırmızı-Siyahlı futbolseverler, daha sonra “Bu forma kutsaldır, nasip olmaz herkese” diye tezahürat yaptı. Maç sonunda ise protestonun dozu iyice arttı. Taraftarlar teknik direktör Rıza Çalımbay ile yönetimi istifaya çağırdı
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2010 saat 18:59
güzel bi deplasmandı olaysız gidilip gelindi  gercekten seviyeli ve içten şakalarla makaralarla mutlu ve huzurlu bir şekilde alnımızın akıyla gidip geldik gelen herkesin ayağına yüreğine sağlık..tümay
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:11
Tam destek

Kızılcıklı grubu bir bildiri yayınlayarak Cumartesi günkü maçta tüm taraftarların Eskişehirspor´a kesintisiz olarak destek vermesini istedi.
Kızılcıklı grubu adına yazılı bir açıklama yapan Abidin Kılınç tüm taraftar gruplarını Eskişehirspor´a destek olmaya çağırdı.
Kılınç´ın açıklaması şöyle;
TARAFTARA
ÇAĞRI
"Eskişehirspor bu hafta sonu ligde hayati bir maça çıkacak ve bizler bu maçta hakemin son düdük sesini duyana kadar takımımızın yanında ve her şartta destek olacağız. Bu kararımızı Kızılcıklı grubu olarak bütün taraftarlarımızla paylaşıyoruz.
Şu an şehirde ki havaya baktığımızda her şey bitmiş sanki Eskişehirspor küme düşmüş birileri yönetim içinde başkanın kuyusunu kazar, birileri her an gemiyi terk etmek için fırsat kolluyor gibi.
Bizler bu Alicengiz oyunlarını bozacağız takımımıza destek olacağız.
BAŞ MİMAR
2.lig B kategorisinde mücadele ederken bu takıma yönetici ve başkan bulmakta ne kadar zorlanıyorduk kulüp o günlerde aday çıkmadığı için kapanma noktasına gelmişti o günlerde Halil Ünal kendisine inanan taraftarla bu yola çıktı kötü günlerinde Eskişehirspor´a sahip çıkan B kategorisinden Eskişehirspor´u şampiyon yaparak çıkartan başkan Halil Ünal bugün süper ligde olmamızın baş mimarıdır           
Eskişehirspor taraftarları olarak destek ve vefa borcunu ödeme zamanıdır herkesin hataları yanlışları olabilir tarihinin en iyi kadrosunu kurmuş başarı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamışken skor olarak ve futbol olarak takımımız başarılı sonuçlar alamamıştır bu durum herkes gibi bizleri de inanıyoruz ki başkanı da çok üzmektedir.
DESTEK ZAMANI
Lütfen bu takımın bugün desteğe ihtiyacı olduğunu maça gelen herkes bilsin kişisel fikrini ve hırsını bir kenara bıraksın bu maç sadece üstün futbol bilgisini ve yorumlarını kendine saklasın çevresini art niyetli yönlendirme yapmasın ve herkes destek için çevresindeki çatlak sesleri Eskişehirspor´un menfaati için uyarsın çünkü Cumartesi günü herkesin desteğiyle İ.B.Belediyespor maçını kazanacağız".

http://sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=120999&hab=Tam%20destek#gor
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Bilgin Liste gör
Yazar

İlker Bilgin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:17
Padişahım Sen Çok Yaşa........
Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..
Yukarı
anarchy26 Liste gör
Yazar

sertan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:23
yakışmadı Thumbs%20Down
SENİ SEVMEK İBADETTİR
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 15:54
Censored
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 17:17
ClapClapClap
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 17:22
KIZILCIKLI nın Halil Ünal ve Yönetimle ilgili görüşleri beni çok şaşırttı o kısımlara katılmıyorum. Ama takıma tam destek Clap
Yukarı
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 17:23
Birileri diyet ödüyor koskoca KIZILCIKLI adı rezil oluyor...
Sadece EsEs...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 191192193194195 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır