eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Favori Filmleriniz ve Film Önerileri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 23:30
Alıntı yapılan sağlığın gülü

Big%20smileBana en komik filimleri önerirmisiniz yerli veya yabancı !Big%20smile
Yerli olarak bilmiyorum izledin mi ama Arog ve ay lav yu yabancı olarak Jim Carrey filmlerini öneririmWink
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 23:35
arka arkaya film izlemek gibisi yok.. az önce de ajan salt'ı izledim. 10 numara olmuş. angelina döktürmüş yine. filmin kurgusu müthiş. son ana kadar neyin ne olduğunu kimin kimin tarafında olduğunu bilemiyorsunuz. son sahne gösteriyor ki devamı var...şiddetle tavsiye olunur..!
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 23:38
Serdar abi aksiyon filmi seviyorsan 96 saati izlemenei öneririm müthiş bir film..
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 23:46
Komedi  türk filmi diyorsanız PARDON 'u tek geçerim.

Fabancı filmlerden ise Forest Gumb ve Beatiful Mind (Akıl oyunları) mükemmel filmler.

3'leme isterseniz de God father'ı tek geçerim.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 23:56
Eyvah Eyvah izlediğim en güzel ve en doğal yerli komedi...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 01:31
"Bir rüya için ağıt" 2000 yapımı bir başyapıttır tavsiye ederim..
"Kolpaçino" izlemeyen varsa çok şey kaçırmıştır türk komedi filmlerinin efsaneleri arasına girdi bence..
"Operasyon Valkyrie" Hitler dönemini anlatan bir film Türkiye'deki ergenekon olayı ile bağdaştırılınca zevkli hale geliyor =)

daha çok var önereceğimde yavaş yavaş izlemeyenler bi bunları izlesin bakalım
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
tikulti ninurta Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: EStanbul
  Alıntı tikulti ninurta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 01:39

favorim türk film tarihinde bir başyapıt olan tatar ramazanI-II (bu iki filmin üçüncüsünün çekilmesini isteyen hayranları var ki oldukça ilginç :D http://www.tatarramazan3cekilmeli.com/ üstelik tatar ramazan'ın eskişehir'in çifteler ilçesinde yaşamış olduğu gibi bir efsane de var.)  

yabancı yapımlardan ise olağan şüpheliler seyredilmeye değer diye düşünüyorum...

eskişehirli olmasam yine de eses'li olurdum...
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 02:32
ben yerli filmleri seviyorum usta filmini mutlaka izleyin eskişehirde çekilmiş,konusuda çok güzel,bide geçen hayattan korkma diye bi film izledim zeki alasya falan oynuyo oda çok güzeldi
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
haydibastıresesim Liste gör
Yazar

Mehmet Yılmaz
  Alıntı haydibastıresesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 03:16

"abre los ojos"   - türkçesi "gözünü aç". iyi filmdir.kalite.

Kalelerde eselim
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 03:24
Komedi arayanlar için 2010'nun bence en iyi;

- yerli komedisi: eyvah eyvah
- yabancı komedisi: growns up ve cop out
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır