eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTürkiye'den Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 156>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2010 saat 11:43
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan köfteci

Cemaat çaldı soruları..
Tövbe,tövbe gökten kafaniza mürit düsse cemaatten bileceksinizDead.......
Sende mi abi Tongue
Mahalle baskisi olurda SITE baskisi olmazmi Emre?LOLLOL....(Allah yazdiysa bozsun)
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2010 saat 11:46
Alıntı yapılan askavesevgiyedair

VATAN, KPSS ve birçok sınavda kopya olayını organize ettikleri gerekçesi ile tutuklanan 4 kişiyi araştırdı. Bu kişilerden Oruç Ali Uğur, Zülfü Biçer ve Soner Gökgül’ün Ülkü Ocakları’na üye oldukları ortaya çıktı. Biçer’in ayrıca 2007’de MHP’den milletvekili adayı olduğu Gökgül’ün ise cinayet suçundan 4 yıl hapis yattığı belirlendi

Kenan BUTAKIN / VATAN HABER MERKEZİ

Araştırma görevlisi lider

* Oruç Ali Uğur: 1998- 2000 yılları arasında MHP Genel Merkezi’nde büro memuru olarak çalıştı. Kadrosu Karaman’da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde bulunan Uğur, Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek Okulu’nda araştırma görevlisi olarak çalışıyor.

Uğur ifadesinde, Kadirlili bir hemşerisinin sınava girmek için Ankara’ya geldiğini, bazı kişilerin sınav sorularını elde ederek, tanıdıkları kişilere dağıttıklarını söylediğini belirtti ve şunları söyledi, “Soner Gökgül ve Zülfü Biçer’i ülkü ocaklarından tanıyorum. Daha önce MHP Genel Merkezi’nde görev yaptığım için arkadaşlarım bana ‘reis’ diye hitap ederler. Evimde ele geçen ruhsatsız silah bana ait. Polis Meslek Yüksekokulları öğrenci adaylığının iptalini sağladığım yönündeki suçlama da kısmen doğrudur. Ancak soruları ben çalmadım. Kadirli’de olan bir hemşerim bu sınava girmek için Ankara’ya geldiğinde beni buldu.”

Vatan

Reisten itiraf: Soruları cemaatten aldım

Kopya skandalında tutuklanan “reis” lakaplı öğretim üyesi, soruları cemaate yakın kişiler aracılığı ile ele geçirdiğini öne sürdü. Sözkonusu kişi, Polis Meslek Yüksek Okulu sınavlarını kendisinin iptal ettirdiğini de söyledi.

getCSS("3053751")
ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 13:06 TSİ 21 Eylül. 2010 Salı function UpdateTimeStamp(pdt) { var n = document.getElementById("udtD"); if(pdt != '' && n && window.DateTime) { var dt = new DateTime(); pdt = dt.T2D(pdt); n.innerHTML = dt.D2S(pdt,((''.toLowerCase()=='false')?false:true)); } }

İSTANBUL - Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 4 sınavda sınav sorularını sızdırarak para karşılığı satmakla suçlanan "kopya şebekesi" zanlılarının savcılık ifadeleri çarpıcı detaylarla dolu.

Çete lideri olmakla suçlanan Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Okulu'nda öğretim görevlisi olan O.A.U., ifadesinde, geçtiğimiz yıl yapılan Polis Meslek Yüksek Okulu sınavlarını da kendisinin iptal ettirdiğini itiraf etti.

“Reis” lakaplı zanlı, sınav sorularının cemaate yakın kişilerden sızdırıldığını öne sürdü.

O.A.U., ifadesinde "Polis Meslek Yüksek Okulları öğrenci adaylığının iptalini sağladığım yönündeki suçlama kısmen doğrudur. Ancak soruları çalan ben değilim. Cemaatten aldım. Kadirli'li olan bir hemşerim cemaate mensup bazı kişilerin sınav sorularını tanıdıkları kişilere dağıttıklarını söyledi. Ben de cemaatle içli dışlı olan akrabam Ö.L.E'ye söyledim. Soruları aldı ve bana faksladı" diye konuştu.

Daha önce çok sayıda sınava girerek başarısız olduğunu belirten diğer bir zanlı, "M.D. isimli arkadaşıma rica ettim, internet ortamına sızdırılan soruları alarak bana tüyolar verdi. Telefonla söyledi, bunun suç olabileceğini bilmiyordum" değerlendirmesinde bulundu.

Diğer tutuklu zanlı S.G. ise ifadesinde "Kopya vermek suretiyle sınav kazandırma gibi bir amacımız ve birliğimiz yoktur. Telefon kayıtlarında internet ortamında sınav sonuçları ile ilgili bilgileri birbirimize verdiğimiz yönünde beyanlar varsa da benim çevrem geniştir. Birçok arkadaşım sınavlara girip çıkar, ben de girerim. Birbirimizin sınav sonuçlarını merak ederiz. Konuşmalar bu konularla ilgilidir" dedi

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2010 saat 11:59
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan köfteci

Cemaat çaldı soruları..
Tövbe,tövbe gökten kafaniza mürit düsse cemaatten bileceksinizDead.......
Sende mi abi Tongue
Mahalle baskisi olurda SITE baskisi olmazmi Emre?LOLLOL....(Allah yazdiysa bozsun)
İstihbarat sağlam abi bak Fatih koymuş haberi cemaat araklamış soruları LOL
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2010 saat 12:04
Calmak,hirsizlik,bölücülük,her yol mübah  bunlar cemaate uzak degil adeta eslesmis kelimeler Emre,onun icindirki haber beni sasirtmadi........
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 12:09

Eski Eskişehir Emniyet müdürü Hanefi Avcı hakkında yakalama kararı çıkarıldı

Yazdığı ‘Haliç’te Yaşayan Simonlar’ kitabındaki iddiaların ardından Eskişehir’deki Emniyet Müdürlüğü görevinden ayrılarak kendi isteğiyle merkeze alınan Avcı hakkında, İstanbul’da yürütülen ‘Devrimci Karargah’ davası kapsamında savcılık tarafından yakalama kararı çıkarıldı. 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Devrimci Karargah Örgütü" soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı çıkartılan Hanefi Avcı, İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ankara’da gözaltına alındı. İstanbul’a getirildiği bildirilen Hanefi Avcı’nın savcı tarafından ifadesinin alınacağı bildirildi. Bu arada, Hanefi Avcı’nın Eskişehir’de bulunan evinde de arama yapıldığı öğrenildi. Avcı daha önce, 30 Eylül'de bir basın toplantısı düzenleyerek, iddialarıyla ilgili açıklamalar yapacağını söylemişti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının geçen hafta ifadeye çağırdığı Avcı, izinde olduğu gerekçesiyle savcılığa gitmemişti. Bunun üzerine savcılığın, "yakalama kararı" çıkarttığı bildirildi. 

AVCI: NİYE GÖZALTINA ALINDIĞIMI BİLMİYORUM
Konuyla ilgili konuşan Avcı, “Niçin gözaltına alındığımı bilmiyorum” dedi. İstanbul'da “Devrimci Karagah” örgütü üyesi oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 17 kişiden 13’ü tutuklanmıştı. Tutuklananlar arasında yer alan Necdet Kılıç’a ait telefonlardan birini Hanefi Avcı'nın kullandığı ortaya çıkmıştı. Avcı'nın Necdet Kılıç'ı Mersin'de görev yaptığı 1980'li yıllardan beri tanıdığı belirtiliyor.

MÜFETTİŞLER İŞ BAŞINDA
İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın emriyle harekete geçen 2 Mülkiye bir Polis Başmüfettişi Emniyet Genel Müdürlüğü’nde Hanefi Avcı’nın kitabında yer alan iddiları araştırmak üzere dün akşamdan itibaren ifade almaya başladılar.

Eskişehir eski Emniyet Müdürü Avcı’nın polis içindeki cemaat yapılanmasına ilişkin iddilarını araştıran müfettişler çalışmalarına başladı. Müfettişler ilk olarak Avcı’nın "Haliç’te Yaşayan Simonlar-Dün Devlet Bugün Cemaat" kitasında yer alan iddiaları ilişkin polis yetkililerinden bilgi aldılar. Başta Avcı olmak üzere, eski İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gülcü, Emin Arslan ve kitapta adı geçenlerin de ifadelerine başvuracak müfettişlerin hazırlayacakları rapor, İçişleri Bakanı Beşir Atalay’a sunulacak.

RADİKAL

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 12:11
şuan son dakika olarak Hanefi Avcı gözaltında diyorlar
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 12:44

Türkiyem güzel Türkiyem tam bir gariplikler ülkesi oldu.adam 40 yıl bu ülkeye hizmet ediyor emniyet müdürlüğünün çeşitli kademelerinde tam 40 yıl bu ülke için çalışıyor hiç bir sorunyok ne devrimci karagah ne pkk ile ilgili sözde bağlantısından ne başbakan ne bakanlar nede c.başkanları söz ediyor.ancak günler geçiyor ve 40 yıl bu ülkeye hizmet etmiş adamın hayatı bir anda değişiyor ne devrimciliği kalıyor ne pkk lı biriyle ilişkisi kalıyor buna sebep sadece bir kitap yazması demek ki yazdıkları sonuna kadar doğruki cemaat adamı susturdu bezdirdi olmadık ithamlar iddaalar ortaya attı  demokrasi bu mudur özgürlük bumudur.bu oalylardan sonra kimin özgürlüğü var cemaat ile ilgili bişey yazsan kahve köşesinde bişey söylesen seninde ertesi gün içeri alınmıycağının garantisi varmı.yazıklar olsun ülkeyi fettullah mı yönetiyor tayyip mi.

Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 14:15
Anayasaya evet verdiniz alın size demokrasi .

Yazdığın kitap yüzünden gözaltına alınıyorsun olmayan ilişkilerde bulunmuş gibi gösterilip terörist diyecekler neredeyse.

Neymiş kitabında yzdığı şeylerle suçlalara dinlendiğini söylüüyormuş.

Yakında benide gözaltına alırla cemaatçileri eleştirdiğim için.

İşte Türkiyenin gittiği yol budur bizden olanlar ve olmayanlar diye önce ayırdılar. Bundan sonra icraate döndü iş.

Bu olay göstermiştir ki ergenekon dedikleri şeyde bir düzmecedir. Muhalif insanları içeri atabilmek için yıllardır süren davada hala bir sonuç karar yok amaç zaten karara varmak değil muhalif insanları içeri almaktı...

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 14:17
Sayin Avci ,yanilmiyorsam 29 veya 30 Eylülde aciklamalar yapacakti ,iste sonucu .....
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 14:34
Ülke tam bir kurtlar vadisine döndü.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 156>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır